Testovacie, meracie, kontrolné riešenia

Vďaka robotom Epson a výkonnému integrovanému systému spracovania obrazu možno úlohy, ktoré vyžadujú presné zaznamenávanie, zvládnuť vysokými rýchlosťami.

Testovanie, meranie, riadenie

Kontroly kvality, skúšobné série pred sériovou výrobou, merania údajov sú oblasti, kde je nevyhnutné presné zaznamenávanie. Vďaka robotom Epson a výkonnému integrovanému systému spracovania obrazu možno tieto úlohy zvládnuť vysokými rýchlosťami. Hlavná počítačová riadiaca jednotka RC620 sa dá rozšíriť o ďalší hardvér na meranie a testovanie a ľahko sa integruje do systémov na rozpoznávanie obrazu alebo snímanie síl od iných výrobcov. Ak sa produkt odchyľuje od hodnôt tolerancie stanovených pomocou vopred definovaných parametrov, je zamietnutý ako chybný.

Prípadové štúdie

Produkty

Moderné riešenia automatizácie musia spĺňať niekoľko jednoduchých požiadaviek – musia byť čo najrýchlejšie, čo najmenšie, čo najlacnejšie. Spoločnosť Epson vám môže ponúknuť širokú škálu vysokorýchlostných a vysoko presných priemyselných robotov.

Použitie

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

Zaistite, aby vaša výrobná linka pracovala naplno

Robotické systémy Epson: presné, rýchle a spoľahlivé

Naše roboty paletujú, pília, frézujú, vŕtajú, brúsia, montujú, presúvajú a budujú spoločne. Pracujú presne a závratnou rýchlosťou vo všetkých týchto aj mnohých ďalších činnostiach – často aj 24 hodín denne. Naše portfólio produktov zahŕňa jeden z celosvetovo najrozsiahlejších modelových radov SCARA – 6-osové roboty, riadiace jednotky a softvér.