Riešenia pre umiestňovanie a montáž

Roboty Epson využívajú maximálnu mobilitu a dokážu zakaždým presne zostaviť aj najmenšie komponenty.

Umiestňovanie a montáž komponentov

Manuálne činnosti počas umiestňovania a montáže komponentov môžu byť neefektívne a náchylné na chyby. Faktom je tiež to, že pohyb ľudského ramena je prirodzene obmedzený. Vďaka optimálnemu vzťahu medzi osou 1 a osou 2 môžu roboty Epson využívať maximálnu mobilitu a zakaždým dokážu zostaviť aj tie najmenšie komponenty presne. Vďaka vynikajúcej dynamike, vysokej sile pri vkladaní a tuhosti, a tiež vďaka vynikajúcemu pomeru nosnosti a hmotnosti sú naše roboty ideálne na umiestňovanie a montáž komponentov. Zároveň sú odolné, trvanlivé a veľmi spoľahlivo pracujú za všetkých podmienok.

Prípadové štúdie

Produkty

Moderné riešenia automatizácie musia spĺňať niekoľko jednoduchých požiadaviek – musia byť čo najrýchlejšie, čo najmenšie, čo najlacnejšie. Spoločnosť Epson vám môže ponúknuť širokú škálu vysokorýchlostných a vysoko presných priemyselných robotov.

Použitie

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

Zaistite, aby vaša výrobná linka pracovala naplno

Robotické systémy Epson: presné, rýchle a spoľahlivé

Naše roboty paletujú, pília, frézujú, vŕtajú, brúsia, montujú, presúvajú a budujú spoločne. Pracujú presne a závratnou rýchlosťou vo všetkých týchto aj mnohých ďalších činnostiach – často aj 24 hodín denne. Naše portfólio produktov zahŕňa jeden z celosvetovo najrozsiahlejších modelových radov SCARA – 6-osové roboty, riadiace jednotky a softvér.