Riešenia pri nakladaní a vykladaní

Roboty Epson dokážu presne a spoľahlivo obslúžiť dopravníkové pásy, paletové systémy, stroje na vstrekovacie lisovanie plastov a oveľa viac.

Strojové nakladanie a vykladanie

Nakladanie a vykladanie dopravníkových pásov, paletových systémov, plastových vstrekovacích lisov alebo kovových odlievacích strojov je len niekoľkými príkladmi úloh v tejto oblasti, ktoré môžu roboty Epson vykonávať presne a spoľahlivo. Pracovné bunky možno premeniť na výrobné ostrovy. Napríklad plne automatizovať proces práce strojov na vstrekovanie, s automatickým vyberaním, chladením a povrchovou úpravou produktov v jedinom prevádzkovom cykle.

Prípadová štúdia

Skrátenie doby cyklu na 30 sekúnd v spoločnosti Zorn

Produkty

Moderné riešenia automatizácie musia spĺňať niekoľko jednoduchých požiadaviek – musia byť čo najrýchlejšie, čo najmenšie, čo najlacnejšie. Spoločnosť Epson vám môže ponúknuť širokú škálu vysokorýchlostných a vysoko presných priemyselných robotov.

Použitie

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

Zaistite, aby vaša výrobná linka pracovala naplno

Robotické systémy Epson: presné, rýchle a spoľahlivé

Naše roboty paletujú, pília, frézujú, vŕtajú, brúsia, montujú, presúvajú a budujú spoločne. Pracujú presne a závratnou rýchlosťou vo všetkých týchto aj mnohých ďalších aplikáciách – často aj 24 hodín denne. Naše portfólio produktov zahŕňa jeden z celosvetovo najrozsiahlejších modelových radov SCARA – 6-osové roboty, riadiace jednotky a softvér.