LASEROVÉ PROJEKTORY – NEPREKONATEĽNÁ NÁHRADA TELEVÍZORA

Zažite domácu zábavu novej úrovne s projektormi Epson a nanovo definujte svoj zážitok zo sledovania nad rámec obmedzení štandardného televízora.

EPIQVISION

Laserové projektory verzus televízory: Budúcnosť domácej zábavy

EpiqVision Ultra

Využite nové možnosti lepšej a vzrušujúcejšej domácej zábavy bez TV prijímača upevneného na stene. Laserový televízny projektor Epson s rozlíšením 4K PRO-UHD¹ má elegantný dizajn a dodáva sa so systémom Android TV™ a zvukom od spoločnosti YAMAHA. Môžete si užívať až 150-palcovú projekciu obrazu, a to aj pri umiestnení projektora EpiqVision Ultra blízko steny na dosiahnutie dokonalého priestoru domáceho kina.

EpiqVision Mini

Kompaktnú a ľahkú sériu EpiqVision Mini možno jednoducho premiestniť z miestnosti do miestnosti. Kompaktný laserový televízny projektor má elegantný dizajn a dokáže premietať okamžite a na takmer akýkoľvek povrch. Projektor EF-12 sa dodáva so systémom Android TV a zvukom od spoločnosti YAMAHA, zatiaľ čo projektor EF-11 dokáže zobrazovať obsah z telefónu, streamovacieho zariadenia, prenosného počítača, hernej konzoly a ďalších zariadení so zabudovanou technológiou Miracast.

Maximalizujte svoju zábavu pomocou

 • Veľmi krátka projekčná vzdialenosť

  Na umiestnenie do blízkosti steny
 • Android TV™

  Na streamovanie, projekcie a inteligentné ovládanie

 • Zvuková technológia YAMAHA

  Pre skvelý audiovizuálny zážitok.
  Nie sú potrebné externé reproduktory

 • 4K PRO-UHD1

  Na dokonalé ostrý obraz 4K

 • Laserový zdroj svetla

  Na spoľahlivý zdroj svetla s dlhou životnosťou a vysokú kvalitu obrazu

 • technológia 3LCD

  Vytvára mimoriadne jasný a pestrofarebný obraz vďaka rovnako vysokému bielemu a farebnému svetelnému výkonu

Prekvapivo jednoduché používanie

S našimi projektormi si nemusíte robiť žiadne starosti, stačí pripojiť, zapnúť, prepojiť a hrať.

S aplikáciou Epson Setting Assistant je nastavenie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

S našou aplikáciou Epson Setting Assistant môžete obraz zarovnať automaticky jednoduchým kliknutím na tlačidlo. Stiahnite si aplikáciu pomocou kódu QR zobrazeného na obrazovke projektora.Zjednodušte si zábavný zážitok s Android TV™. Objavte viac ako 400 000 filmov a relácií na jednom mieste. Požiadajte Google, aby ste ovládali projektor hlasom. A jednoducho prenášajte svoje fotografie, videá a hudbu zo zariadení do projektora pomocou funkcie Chromecast built-in™.

Urobte viac na svojom projektore pomocou svojho hlasu

Použite svoj hlas na vyhľadávanie relácií, ovládanie zariadení a ďalšie funkcie – stačí požiadať Google.

Google, YouTube, Android TV, Chromecast built-in a ďalšie značky sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

Amazon, Prime Video a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností. Je potrebné predplatné služby Amazon Prime. Platia obmedzenia.

Úžasný zvukový zážitok

Vybavené 2.1-kanálovým reproduktorovým systémom. Unikátna technológia FR-Port↑, technológia DSP a AudioEngine od spoločnosti YAMAHA poskytujú pôsobivý zvuk. Prináša dynamický zvukový zážitok aj bez externých reproduktorov.

Inovujte na neprekonateľný herný zážitok

Urobte z bežných dní výnimočné vďaka radou EpiqVision a váš domov sa stane centrom všetkých herných podujatí. Či už hráte online, alebo vyzývate rodinu a priateľov na príležitostnú hru, s mierou oneskorenia menej ako 20 ms² vám neunikne ani sekunda akcie na veľkej obrazovke.

Vychutnajte si oveľa viac než len videosekvencie

Spríjemnite si učenie, cvičte ponorení do scenérie podľa vlastného výberu na veľkej obrazovke, alebo jednoducho použite projektor na vytvorenie štýlového a výnimočného priestoru s využitím vlastných fotografií.

Ešte viac dôvodov na kúpu

Prehľad sortimentu

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 Obrazová technológia 4K enhancement posúva každý pixel diagonálne na zdvojnásobenie rozlíšenia Full HD.

2 Na meranie oneskorenia vstupu neexistuje oficiálny štandard a toto meranie sa vykonáva na základe metódy stanovenej spoločnosťou Epson. Upozorňujeme, že každý výrobca meria oneskorenie vstupu nezávisle podľa svojich vlastných metód, a preto sa odporúča použiť ho iba ako referenciu. Oneskorenie vstupu projektora sa môže líšiť v dôsledku rozdielneho vstupného signálu, podmienok nastavenia atď.

3 2001 až 2022, 500 a viac lúmenov, okrem TV bez obrazovky, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4.