EPSON PRINT ADMIN SERVERLESS

Funkcia Epson Print Admin (EPA) Serverless umožňuje podnikom ťažiť z rozšírenej jednoduchej správy, ktorá beží priamo v zariadení WorkForce Enterprise.

EPA SERVERLESS

Majte pod kontrolou náklady na tlač a zabezpečenie

Spoločnosti všetkých veľkostí sa neustále snažia nájsť bezpečnejšie, účinnejšie a ekonomicky výhodnejšie spôsoby každodennej prevádzky. Funkcia Epson Print Admin Serverless je určená pre spoločnosti rôznych veľkostí, od malých a stredných podnikov po veľké firmy, ktoré sa snažia optimalizovať svoje atramentové multifunkčné zariadenia Epson a zároveň zvýšiť bezpečnosť a produktivitu zamestnancov pri všetkých činnostiach.

Získajte kontrolu a optimalizujte a zabezpečte svoje tlačové prostredie

Tlačové úlohy sú bezpečne uložené vo vašom zariadení, kým vlastník úlohy nepovolí ich spracovanie. Eliminuje sa tým riziko zabudnutia súkromných informácií v tlačiarni. Navyše chráni pred neoprávneným používaním vašich zariadení a vytvára bezpečné tlačové, skenovacie a kopírovacie prostredie.

Ušetrite náklady, znížte vplyv na životné prostredie a zároveň zvýšte produktivitu

Zmenšuje množstvo odpadového papiera, plytvanie zdrojmi a časom pri nevyzdvihnutých dokumentoch a neúčinných tlačových postupoch. Prináša pokročilé funkcie tlače, kopírovania a skenovania cez jediné rozhranie na multifunkčnom zariadení, vďaka čomu môžu používatelia s povolením tlačiť len to, čo potrebujú, a v prípade potreby majú jednoduchý prístup k funkcii skenovania.

Ťažte z atramentovej technológie Epson pre firmy

Využite vysokú pridanú hodnotu zariadení WorkForce Enterprise vďaka nízky prevádzkovým nákladom, menšej potrebe zásahov a vysokej spoľahlivosti.

Kľúčové vlastnosti

Ako sa líši EPA a EPA Serverless

Riešenie beží na každom zariadení pre jednoduché spravovanie a vysokú flexibilitu bez narúšania ochranných a produktívnych funkcií. Funkcia EPA beží na serveri Windows Server a poskytuje centralizovanú správu používateľov a zariadení.

Ako získať funkciu Epson Print Admin Serverless

Kontaktujte predajcu Epson, ktorý ponúka modely WorkForce Enterprise, a aktivujte si 90-dňovú skúšobnú verziu alebo si kúpte licenciu. Môžete sa na nás obrátiť aj v prípade ďalších informácií.

Epson Device Admin

So Správcom zariadení Epson sa stane problematická správa a monitorovanie tlačiarní a skenerov ľahkou úlohou. Je kompatibilný so širokou škálou sieťových tlačiarní a skenerov a všetko ovláda pomocou jedného inteligentného a intuitívneho rozhrania.

Kompatibilné hlavné jednotky

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.