Rýchly a spoľahlivý servis pre vaše produkty Epson

Záruka CoverPlus predstavuje plány predĺženej záruky a servisu od spoločnosti Epson, ktoré vám ponúkajú pokoj na duši s vedomím, že pokrývajú všetky diely a náklady na prácu počas celého trvania vašej zmluvy CoverPlus.

COVERPLUS

Krytie, ktoré vám poskytne pokoj na duši

Zaviazali sme sa ponúkať rýchly a spoľahlivý servis s cieľom zabezpečiť, aby boli vaše produkty Epson čo najskôr znovu v prevádzke a dobre fungovali.

Prioritné servisné návštevy

Vaša oprava na základe CoverPlus je pre nás prioritou. Naša sieť autorizovaných servisných zástupcov zabezpečí, že budeme môcť reagovať na vašu opravu promptne a komfortne.

Originálne diely a práca

Namontované technikmi vyškolenými spoločnosťou Epson. Pri všetkých opravách produktov Epson sa používajú originálne náhradné diely Epson vyrobené podľa rovnako náročných špecifikácií ako váš produkt. Miestny a centrálny sklad spoločnosti Epson okrem toho zaručuje, že náhradné diely budú ľahko dostupné, čím sa skrátia akékoľvek prestoje.

Celoživotná podpora

Keď si kúpite produkt Epson, získate celoživotnú technickú podporu. Môžete využiť našu komplexnú databázu znalostí na našej stránke podpory alebo nás kontaktovať prostredníctvom online chatu, e-mailu alebo telefónu. Sme tu, aby sme vám poskytli podporu a poradenstvo pre váš aktuálny produkt Epson, ako aj pomoc pri výbere a označení správneho produktu Epson pre vás.

Nájdite svoj produkt

Nájdite svoj produkt a zistite, ktoré balíky CoverPlus máte k dispozícii.

Porovnanie štandardnej záruky so zárukou CoverPlus

Štandardná záruka
CoverPlus
Program predĺženia životného cyklu produktu
Počet rokov záručného krytiaŠtandardne 1 – 2 rokyCelkovo až 5 rokovCelkovo až 8 rokov v prípade kvalifikovaných produktov
Doba odozvyCieľ odozvyPrioritný čas odozvyPrioritný čas odozvy
Vylepšený štandardný typ servisuNieÁnoÁno

Druhy servisu, ktorý poskytujeme

Záruka CoverPlus poskytuje niekoľko možností servisu:

Ako si zakúpiť záruku CoverPlus

Začnite využívať svoju predĺženú záruku CoverPlus v 5 jednoduchých krokoch.

Ako si zakúpiť program predĺženia životného cyklu produktu

Predĺžte životný cyklus svojho produktu Epson zakúpením našej novej záruky, vďaka čomu získate vyššiu ochranu a zabezpečenie svojich investícií.

Nezabudnite si zaregistrovať program Coverplus

Po zakúpení produktu Epson si musíte zakúpiť balík CoverPlus do 60 dní. Po zakúpení balíka CoverPlus máte 8 mesiacov na registráciu svojho produktu online.

Často kladené otázky

Kedy si môžem zakúpiť balík CoverPlus?

Balík si môžete zakúpiť do 60 dní od dátumu inštalácie produktu Epson.

Kedy začína obdobie záručného krytia balíka Epson CoverPlus Service Pack?

Balíky poskytujú pomoc od 1. dňa inštalácie zaregistrovaného produktu. Napríklad krytie 3-ročného balíka CoverPlus trvá 3 roky od zakúpenia vášho produktu.

Je počet opráv môjho produktu počas obdobia krytia obmedzený?

Počet opráv produktu v rámci programu Epson CoverPlus nie je obmedzený. Spoločnosť Epson má právo vymeniť produkt za vhodný ekvivalent v prípade, že ďalšia oprava nie je možná.

Ako zistím, kedy sa končí záručné krytie môjho produktu?

Na stránke https://warrantycheck.epson.eu/ zadajte svoje výrobné číslo a zobrazí sa štandardná záruka a prípadná predĺžená záruka registrovaná na váš výrobok.

Ako môžem privolať servis?

Môžete zavolať, poslať e-mail alebo uskutočniť online chat s miestnym oddelením podpory spoločnosti Epson. Úplný zoznam čísel a kontaktov nájdete tu [url adresa sekcie hovorov a podpory CIC]