6-farebný rad T

Model SureColor SC-T7700D je plne integrované tlačové riešenie formátu 44", ktoré ponúka vysokú úroveň zabezpečenia, vysokú produktivitu, inteligentné funkcie a jednoduché ovládanie.

Vďaka všestrannému dizajnu a kompaktným rozmerom sa tlačiareň SC-T7700D ľahko inštaluje vo väčšine pracovných prostredí. Vylepšené funkcie informačných technológií a zabezpečenia umožňujú bezpečnú prácu s dôvernými dokumentmi. Vysoká rýchlosť tlače a jej podpora z dvoch kotúčov zvyšujú produktivitu.

SureColor SC-T7700D

44 palcov

Model SureColor SC-T7700D je plne integrované tlačové riešenie formátu 44", ktoré ponúka vysokú produktivitu, inteligentné funkcie a jednoduché ovládanie.

Hlavné funkcie

Vyššia kvalita obrazu vďaka novému červenému atramentu

Model SC-T7700D podporuje štandard Adobe Postscript 3, vytvára obrazy vysokej kvality s detailnou tlačou. Tieto vlastnosti sa dosahujú použitím tlačovej hlavy PrecisionCore MicroTFP s veľkosťou 2,64", technológie premennej veľkosti kvapiek a technológie kontroly trysiek (NVT). 6-farebné pigmentové atramenty UltraChrome XD3 zahŕňajú nový červený atrament, na presnejšiu tlač výkresov CAD. Realisticky znázorňuje červené odtiene a presne zodpovedá červenej farbe používanej na firemnej grafike.

Vzdialené sledovanie stavu tlačiarne v reálnom čase

Vďaka platforme Epson Cloud Solution PORT môžete kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku monitorovať zariadenia na rôznych pracoviskách alebo viaceré tlačiarne na jednom mieste. Production Monitor je jednou z aplikácií na portáli Epson Cloud Support PORT a poskytuje jasný a zrozumiteľný grafický prehľad o tom, ako funguje každá tlačiareň vo vašej flotile. Z podrobných údajov je možné jednoducho analyzovať produktivitu a z ľubovoľného miesta získavať každodenné aktuálne informácie o prevádzke. Služby sledovania údržby a vzdialeného riešenia problémov zvyšujú produktivitu a efektívnosť.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.