Kvalitné produkty a spokojnosť zákazníka sú pre nás prioritou

Kvalitné produkty a spokojnosť zákazníka sú pre nás prioritou

Známy internetový obchod ANDREA SHOP sa pýši už takmer 30 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Stať sa úspešnou firmou nie je jednoduché. Omnoho zložitejšie je však ňou zostať a naďalej sa zlepšovať. To je víziou firmy, ktorú pretavujú do reality aj vďaka kvalitným službám a renomovaným značkám ako je Epson.

Od kamenných predajní ku vyše 70 000 produktom online

Obchod ANDREA SHOP ako ho poznáme dnes si prešiel dlhou cestou, ktorá začala už v roku 1993. Práve tento obchod bol na trhu medzi prvými, ktorí začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov. Zo začiatku fungovali len na princípe kamenných predajní, no už v roku 2008 zistili, že budúcnosť nákupov je aj v online prostredí. Toto zistenie naplno využili a úspešne prerazili svojim konceptom predaja. Ten spočíva najmä v kvalitnej ponuke tovaru a služieb za výhodné ceny s cieľom osloviť potenciálnych zákazníkov na celom Slovensku. Eshop v súčasnosti ponúka vyše 70 000 produktov od svetových značiek.

Okrem internetového predaja prevádzkuje ANDREA SHOP aj kamenné predajne v Šali, Šamoríne a Dunajskej Strede. Tieto predajne majú vlastnú filozofiu predaja a sú určené najmä zákazníkom, ktorí vyhľadávajú tradičný spôsob nákupu, priamy kontakt s predajcom, poradenstvo či predvedenie výrobku. Produkty však nepredávajú len svojim zákazníkom, sami niektoré z nich používajú.

Na atramentovú tlač už nedajú dopustiť

Tak ako sa stávajú produkty súčasťou života zákazníkov, stali sa aj súčasťou života firmy. V ANDREA SHOP niekoľko rokov používali laserové tlačiarne, ktoré však vyžadovali pravidelnú výmenu tonerov, a preto firme mnohokrát ich údržba prinášala ďalšie náklady. Pre ich zníženie používali repasované tonery, čo im  krátkodobo vyriešilo problém, no z dlhodobého hľadiska im prinieslo neekologické riešenie. Ďalším z dôvodov, prečo začali hľadať alternatívne možnosti pre tlač, bola tiež potreba farebných tlačiarní, ktorými by vybavili ich prevádzky. V tom čase zvažovali prechod na atramentovú tlač, no mali obavy o zasychanie toneru v zariadeniach. Tie však odbúrali hneď po vyskúšaní našej novinky, tlačiarne Epson WF-C5790, a  výsledkom jej používania boli milo prekvapení.

Základnými parametrami pri výbere tlačiarne do ich firmy boli najmä cena, záruka, životnosť produktov, úspora nákladov, servisná podpora a cena spotrebného materiálu. Vsadili preto na dlhoročnú a osvedčenú kvalitu technológie PrecisionCore od Epsonu a spomedzi iných konkurenčných značiek sa rozhodli práve pre atramentové riešenia značky Epson. „O tlačiarňach Epson sme sa dozvedeli od nášho dodávateľa. Do prevádzky sme hľadali farebnú tlačiareň a rozhodovali sme sa medzi viacerými značkami. Hľadali sme zariadenie s nízkou obstarávacou cenou, ktoré nám však aj počas bežnej prevádzky ušetrí náklady na tlač. Výhercom sa stal nakoniec Epson, keďže bolo nielen zariadenie, ale aj cena jedného výtlačku za výbornú cenu,"  hovorí Mgr. Tomáš Kürti, IT manažér ANDREA SHOPu.

S vysokou produktivitou a úsporou nákladov, ktoré firme priniesla tlačiareň Epson WF-C5790 boli natoľko spokojní, že sa týmto modelom rozhodli vybaviť všetky svoje prevádzky aj centrálu firmy. Tie im aktuálne vo firme slúžia už viac ako dva roky.

Multifunkčný pomocník menom WF-C5790

Rad atramentových tlačiarní WorkForce pre firmy od spoločnosti Epson, má množstvo funkcií vďaka ktorým sa skvele hodí do kancelárií. Tlačiarne vynikajú nadpriemernou kvalitou, vysokou produktivitou, veľkým objemom tlače, no zároveň nízkymi nákladmi na prevádzku. V porovnaní s iným laserovým modelom, Epson WF-C5790 dokáže ušetriť firmám viac ako 50% nákladov za farebnú stranu. Jej veľkým pozitívom je aj rýchlosť tlače. Farebnú stranu vytlačí za rekordných 5,3 sekundy a čiernobiely výtlačok už za 4,8 sekundy. Veľký toner prináša pre používateľa komfort, keďže jeho náplň vydrží až 10 000 čiernobielych a 5000 farebných strán bez potreby výmeny. Ako veľkú výhodu v ANDREA SHOPe tiež považujú možnosť použitia XXL tonera s objemom až 136 ml. „Medzi najväčšie kvality tlačiarne Epson radím aj XXL čierny toner. Jeden toner nám umožňuje spraviť veľké množstvo výtlačkov. Musím však spomenúť aj jej ďalšiu výbornú vlastnosť a tou je úspora nákladov a energie," uvádza Tomáš Kürti. Vďaka nízkej spotrebe ušetria v ANDREA SHOPe s tlačiarňami Epson WF-C5790 až 90% energie v porovnaní s inými laserovými tlačiarňami.

Tlačiarne sú využívané v kamenných predajniach firmy ANDREA SHOP na praktické účely, akými je napríklad tlač cenoviek. Zariadenie tiež používa podobnú filozofiu s akou sa stretávame aj pri  mobilných telefónoch, a to napríklad ovládanie gestami, predvoľby skenovania pre jednoduchý prístup k funkciám či skenovanie do Cloudu. Okrem toho zariadenie používajú aj na bežné prevádzkové činnosti ako napríklad automatickú obojstranná tlač, skenovanie či kopírovanie dokumentov. „Naši zamestnanci na tlačiarňach Epson WF-C5790 najviac oceňujú aj to, že sa vytlačený text nerozmazáva, vďaka čomu je pre nás toto atramentové riešenie od Epsonu ideálne aj na archiváciu dokumentov," dodáva Tomáš Kürti.