Tlačiareň Epson Stylus SX535WD prináša rýchlu a flexibilnú tlač do aktívnych domácností

Nenápadné zariadenie dokáže tlačiť fotografie aj obojstranné dokumenty

Tlačiareň Epson Stylus SX535WD prináša rýchlu a flexibilnú tlač do aktívnych domácností

Tlačiareň Epson Stylus SX535WD, určená na tlač fotografií a obojstranných dokumentov, je dokonalým tlačiarenským riešením pre rušné domácnosti, ktorým ponúka rýchle výsledky v profesionálnej kvalite. Prostredníctvom Wi-Fi rozhrania a funkcie tlače bez použitia počítača môžu užívatelia ľahko  tlačiť, skenovať a kopírovať odkiaľkoľvek v dome, zatiaľ čo toto úhľadné zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta, vkusne doplní každú domácnosť.

Atrament Epson DURABrite Ultra zaručuje vysokú kvalitu výtlačkov a je natoľko univerzálny, že dokáže splniť akékoľvek tlačové požiadavky všetkých členov domácnosti, ktorým ponúka  nie len tlač profesionálnych fotografií, ale tiež výrazných, ostrých textových dokumentov. Široký výber veľkostí atramentových kaziet a samostatné zásobníky atramentu prinášajú užívateľom vysokú úžitkovú hodnotu za priaznivú cenu - vymenia totiž len spotrebovanú farbu.

Užívatelia tlačiarne SX535WD môžu využiť aj ďalšie skvelé výhody - funkciu automatického nastavenia Wi-Fi[1], ktorá im umožní ľahko nakonfigurovať bezdrôtovú tlač z laptopov a stolných počítačov bez toho,  aby museli poznať nastavenie svojej siete alebo sa pripájať prostredníctvom USB kábla, pretože tlačiareň SX535WD dokáže vyhľadať zodpovedajúce nastavenie pripojenia automaticky a sama sa nakonfiguruje. Nová mobilná tlačová služba Epson Connect prináša užívateľom ešte viac slobody a flexibility prostredníctvom rýchlej a ľahkej bezdrôtovej tlače fotografií a dokumentov z inteligentných telefónov a tabletových počítačov[2]bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti sa práve nachádzajú.

Toto multifunkčné zariadenie je vybavené farebným LCD displejom s uhlopriečkou 6,3 cm a slotom pre pamäťové karty, ktorý umožňuje jednoduchú tlač bez nutnosti použitia počítača. Užitočné menu s inštrukciami prevedie užívateľa celým tlačovým procesom. Už žiadne čakanie na spustenie systémov počítačov; tlačiť je možné priamo z pamäťovej karty, čo je veľmi jednoduché a flexibilné riešenie.

„Táto multifunkčná tlačiareň je vybavená mnohými ľahko ovládateľnými funkciami, ktoré sme úhľadne inštalovali do tohto elegantného zariadenia,“ dodáva Julian Maddock, produktový manažér spoločnosti Epson Europe. „Príkladom je zásobník papiera s predným plnením, ktorý ponúka jednoduchý prístup a umožňuje nenápadné uloženie papiera.“

Model Epson Stylus SX535WD bude možné zakúpiť od septembra 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu od 130,- eur vrátane DPH.

Vlastnosti

Obojstranná tlač dokumentov

Wi-Fi rozhranie umožňuje tlačiť, skenovať a kopírovať odkiaľkoľvek v domácnosti.

Atrament Epson DURABrite Ultra prináša rýchlo schnúce fotografie v profesionálnej kvalite a výrazné, ostré textové dokumenty.

Rýchla a jednoduchá tlač fotografií a dokumentov z inteligentných mobilných telefónov a tabletových počítačov prostredníctvom aplikácie Epson Connect2

Zásobník papiera s predným plnením

Rýchlosť tlače až 36 strán za minútu[3]

Ponuka zásobníkov rôznych veľkostí, ktoré vyhovejú tlačovým potrebám užívateľov

Tlačiareň môžu zdieľať všetci členovia domácnosti súčasne.

Jednoduchá inštalácia s automatickým nastavením Wi-Fi1

Inštrukcie sú zobrazované na 6,3cm farebnom LCD displeji.

Sloty pre pamäťové karty umožňujú tlač bez použitia počítača.

Skener s rozlíšením 2 400 dpi

Vyššia energetická účinnosť spĺňa podmienky programu ENERGY STAR.

Software ABBYY FineReader OCR umožňuje pohodlnú editáciu skenovaného textu.

Software Epson Easy Photo Print pomôže jednoducho vylepšiť fotografie, vrátane  odstránenia efektu červených očí.

Súčasťou je skenovací software, ktorý umožňuje jednoduchú obnovu farieb, odstránenie prachu a úpravu svetla na pozadí.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

 http://eco.epson.com[1]Automatická inštalácia je kompatibilná s operačnými systémami Windows 7, Windows Vista a Mac OS.

[2]Vyžaduje bezdrôtové pripojenie a tlačovú aplikáciu Epson. Ďalšie informácie a zoznam podporovaných zariadení nájdete na webe www.epson.sk

[3]Rýchlosť tlače (str./min) na bežný papier formátu A4 v najrýchlejšom režime. Rýchlosť tlače fotografií 10 x 15 cm na papier Epson Premium Glossy Photo Paper v režime konceptu bez okrajov. Rýchlosť tlače sa môže odlišovať v závislosti na konfigurácii systému, režimu tlače, zložitosti dokumentu, softwaru, typu použitého papiera a konektivite. Rýchlosť tlače nezahŕňa čas spracovania v počítači.