Spoločnosti Epson a Audiopro začínajú spoluprácu

Spoločnosti Epson a Audiopro začínajú spoluprácu

17. apríla 2012 – Spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca inovatívnych zobrazovacích produktov, oznamuje, že k 1. 4. 2012 začala spoluprácu so spoločnosťou Audiopro. Táto spoločnosť sa tak stáva novým  distribútorom spoločnosti Epson v oblasti home cinema projektorov.

Audiopro s.r.o. pôsobí na českom trhu od roku 2002 ako autorizovaný dovozca viac než 30 zahraničných značiek z oblasti profesionálnej konferenčnej, komunikačnej a zvukovej techniky. V oblasti domácej zábavy a multimédií prináša Audiopro komplexné riešenie audiovizuálnych a riadiacich systémov pre domáce/rezidentné aplikácie.  Spolupráca spoločností Epson a Audiopro bude zameraná  na distribúciu home cinema projektorov.

David Šedina, National Sales Manager,k spolupráci uviedol: „Veríme, že dlhoročné skúsenosti spoločnosti Audiopro v oblasti domácej zábavy a multimédií a tým  kvalifikovaných pracovníkov, významne podporí ďalší rozvoj značky Epson na poli projektorov určených pre domáce aplikácie v rámci Českej a Slovenskej republiky.“

Obe spoločnosti si od vzájomnej spolupráce sľubujú rozšírenie portfólia zákazníkov v oblasti projekčnej technológie.                                                                                                                                 

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporationso sídlom v Japonsku zamestnáva takmer 78 000 zamestnancov v 99 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 1 594 zamestnancov vo fiškálnom roku 2010 obrat 1,583 miliónov eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com

O spoločnosti AudioPro

Spoločnosť Audiopro, pôsobiaca na českom trhu od roku 2002 je autorizovaným dovozcom a distribútorom viac ako 30 zahraničných značiek z oblasti profesionálnej konferenčnej, komunikačnej, zvukovej a špeciálnej techniky. Audiopro ponúka produkty a riešenia pre priemyselné aj komerčné inštalácie, ponukou špeciálnych komunikačných súprav a transportnej techniky zasahuje o.i. aj do vybavenia bezpečnostných zložiek štátu. V oblasti domácej zábavy a multimédií prináša Audiopro komplexné riešenie audiovizuálnych a riadiacich systémov pre domáce/rezidentné aplikácie.