Spoločnosť Epson® získala tri prestížne ocenenia TIPA

Šiesty rok po sebe získala spoločnosť Epson uznanie za výrobu výnimočných a inovatívnych produktov pre fotografický priemysel.

Spoločnosť Epson® získala tri prestížne ocenenia TIPA

Spoločnosť Epson, špecialista v oblasti digitálneho zobrazovania, získala tri z najprestížnejších cien v oblasti fotografie a zobrazovania v Európe, ocenenia asociácie TIPA (Technical Image Press Association). Ocenenia asociácie TIPA získali produkty Epson EH-TW5500 („Best Pro-Photo Projector“); Epson Stylus Pro 3880 („Best Expert Photo Printer’“); a Epson Perfection V600 Photo („Best Photo Scanner’“).
Asociácia TIPA združuje 29 členských časopisov z 13 krajín, vďaka čomu je jednou z celosvetovo najrozsiahlejších a najvplyvnejších asociácií zaoberajúcich sa fotografiou a tlačou obrazov. Vydavatelia členských časopisov asociácie TIPA každý rok hlasujú za najlepší produkt uvedený na európskom trhu za uplynulých 12 mesiacov. Berú pri tom do úvahy inovatívnosť, prelomovosť technológie, dizajn, jednoduchosť použitia a cenu.
Mary McNulty, Head of PR and Communications v spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Spoločnosť Epson rok čo rok ukazuje, že sa zaviazala k výrobe produktov, ktoré predstavujú technologické inovácie a určujú nové štandardy v tomto odvetví. Tohtoročným ziskom troch cien asociácie TIPA sme poctení. Tieto ocenenia podporujú naše odhodlanie pokračovať v poskytovaní výnimočných produktov digitálneho snímania našim zákazníkom.“

- Koniec -

Ďalšie informácie o projektore Epson EH-TW5500 nájdete tu.
http://content.epson.sk/product/imaging/epson_eh-tw5500/index.htm

Ďalšie informácie o tlačiarni Epson Stylus Pro 3880 nájdete tu.
http://content.epson.sk/product/printer/epson_stylus_pro_3880/index.htm

Ďalšie informácie o skeneri Epson Perfection V600 Photo nájdete tu.
http://content.epson.sk/product/imaging/epson_perfection_v600_photo/index.htm

Navštívte nás na stránke www.epson.sk