Spoločnosť Epson predstavuje tlačiareň SureColor SC-F100, svoju prvú farebnú termosublimačnú tlačiareň formátu A4

Jednoduché použitie a nízke celkové prevádzkové náklady (TCO)

Spoločnosť Epson predstavuje tlačiareň SureColor SC-F100, svoju prvú farebnú termosublimačnú tlačiareň formátu A4

Spoločnosť Epson predstavuje tlačiareň SureColor SC-F100, svoju prvú farebnú termosublimačnú tlačiareň formátu A4

1. októbra 2020– Pre menšie a začínajúce firmy, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku produktov v rámci reklamného sektora dnes spoločnosť Epson oznamuje uvedenie modelu SureColor SC-F100 na trh.

Vďaka rozmerom stolnej tlačiarne formátu A4 je táto termosublimačná tlačiareň ideálna na výrobu reklamného a personalizovaného tovaru, ako sú hrnčeky, prívesky na kľúče, kryty telefónov a iné drobné reklamné predmety, najmä keď je miesta na stole málo. Spĺňa aj potreby výrobcov textilných tovarov, ktorí chcú vyrábať produkty na mieru, ako sú čiapky, zástery, šnúrky na krk a malé vankúše.

Tlačiareň SC-F100 ponúka malým firmám možnosť rýchlej výroby produktov a nízke celkové prevádzkové náklady (TCO). Jej nastavenie, údržba a používanie si nevyžadujú žiadne špeciálne znalosti. Fľaše so 140 ml atramentu sú lacnejšou alternatívou k atramentovým kazetám.

Tlačiareň SC-F100 je súčasťou komplexného a spoľahlivého riešenia tlače od spoločnosti Epson zahŕňajúceho atramenty, ovládač a papier. Všetky prvky systému sú navrhnuté tak, aby spolupracovali. Pokoj mysle zaisťuje záruka na 1 rok alebo 6000 listov, podľa toho, čo nastane skôr.

Neil Greenhalgh, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, hovorí: „V nadväznosti na mimoriadne úspešný model SC-F500 uvedený v roku 2019 je model SC-F100 skvelým novým prírastkom do ponuky termosublimačných tlačiarní od spoločnosti Epson. Umožní viacerým podnikom expandovať do čoraz populárnejšieho trhu s reklamnými predmetmi. Obsluha tlačiarne nevyžaduje od používateľa odborné znalosti – tlačové úlohy možno odosielať cez Wi-Fi prostredníctvom špecializovaného ovládača Epson. Vďaka podpore novej platformy Epson Cloud Solution PORT môžu používatelia sledovať náklady na tlačové úlohy a priebežne kontrolovať využitie.“

Hlavné vlastnosti

  • Tlačová hlava Epson PrecisionCore MicroTFP
  • Pripojenie Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB 2.0
  • Farebná 2,4-palcová obrazovka LCD
  • 140 ml naplniteľné fľaše s atramentom
  • Záruka spoločnosti Epson