Spoločnosť Epson® predstavuje software Mirage Premium Edition pre tlačiarne série Stylus Pro

Rýchlo a ľahko použiteľný doplnok Mirage Premium Edition šetrí čas aj peniaze. Umožňuje používateľom tlačiť bez nutnosti vlastniť zložité ovládače a obmedzuje množstvo tlačových chýb v dôsledku pochybenia používateľa.

B r a t i s l a v a (7. decembra 2008) – Zdokonaľte tlačiarne série Epson Stylus Pro pomocou špičkového doplnku k aplikácii CS3/4 spoločnosti Adobe®, ktorý je kompatibilný s operačnými systémami Max OSX, Windows XP a Vista 32 a 64. Software Mirage Premium Edition umožňuje pracovať rýchlejšie a efektívnejšie vďaka jednotnému umiesteniu všetkých potrebných funkcii, nástrojov a nastavení. Odporučená maloobchodná cena je 399 € bez DPH. Tento doplnok spoločnosti Adobe je však zadarmo, ak na portáli MyEpsonprinter.eu zaregistrujete svoju veľkoformátovú tlačiareň.


*+mirage.gif+
Software umožňuje používateľom vďaka podpore všetkých farebných režimov, s ktorými pracujú, vrátane kombinovaných režimov v jednom dokumente, nastaviť akúkoľvek dĺžku tlače v panoramatickom režime, a je kompatibilný s aplikáciami Photoshop® a InDesign®.
Marco van Niekerk, vedúci produktový manažér pre veľkoformátové tlačiarne v Epson Europe, hovorí: „V prípade profesionálnych aplikácií zjednodušuje doplnok Mirage Premium Edition priebeh tlače a všetkých tlačových úloh znížením celkového počtu omylov a tlačových chýb. Pripojením tohto softwaru k sérií veľkoformátových tlačiarní Epson máme možnosť ponúkať zákazníkom kvalitu a ľahké ovládanie.“

Bezplatné prevzatie softwaru Mirage Premium Edition pre tlačiarne Epson Stylus Pro 3800, Epson Stylus Pro 4880, Epson Stylus Pro 7880, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 9880, Epson Stylus Pro 9900 a Epson Stylus Pro 11880 je dostupné do júna 2009.

Software Mirage Premium Edition bol vyvinutý spoločnosťou din.a.x Digitale Bildbearbeitung, Neuss, Nemecko. Viac informácií nájdete na webových stránkach www.dinax.de/mirage