Samostatný terminál pre tlač farebných štítkov bez PC

Epson TM-C3400-LT s integrovanou dotykovou obrazovkou tlačí na vyžiadanie zákazkové štítky, lístky a pásky na zápästie

Samostatný terminál pre tlač farebných štítkov bez PC

Samostatný terminál pre tlač farebných štítkov bez PC

Epson TM-C3400-LT s integrovanou dotykovou obrazovkou tlačí na vyžiadanie zákazkové štítky, lístky a pásky na zápästie

1. augusta 2012 – Na základe predchádzajúcich úspechov s radom produktov pre tlač štítkov predstavuje spoločnosť Epson TM-C3400-LT: samostatný terminál s integrovanou dotykovou obrazovkou a ovládacím panelom, ktorý na vyžiadanie tlačí zákazkové štítky, lístky a pásky na zápästie.

TM-C3400-LT je kompaktné zariadenie typu všetko v jednom a nevyžaduje pripojenie k PC. Je preto ideálnym riešením pre užívateľov, ktorí sa trápia s nedostatkom miesta, alebo tam, kde je potrebné využiť pojazdné vozíky, napr. v zdravotníckych zariadeniach  či vo výrobe. Tlačiareň má prachotesné vyhotovenie s krytím IPX2 a je odolná voči kvapkajúcej vode, hodí sa preto aj do náročných prostredí.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Použitie farieb zlepšuje možnosť vizuálneho rozlíšenia štítkov, takže farebná tlač pri tlačiarni  
TM-C3400-LT môže pomôcť predísť hrubým chybám pri nespočetnom množstve rôznych použití – napr. pásky na zápästie a lekárske recepty v zdravotníctve. TM-C3400-LT tiež prispieva k vyššej efektivite, nakoľko vďaka tlači podľa potreby nie je potrebné  nakupovať a skladovať predtlačené materiály. Rovnako straty sú pri tomto spôsobe tlače  minimálne.“

TM-C3400-LT je kompatibilná s širokou škálou materiálov, vrátane matných a lesklých štítkov a syntetických médií vo veľa rôznych formátoch, napr. vyrezávané štítky, nekonečné štítky a pásky na zápästie. Nech už použijete akékoľvek médium, pigmentový atrament Epson DURABrite Ultra zaručuje dlhú životnosť výtlačkov, ktoré sú odolné voči rozmazaniu, blednutiu, vode aj väčšine ostatných kvapalín a prečkajú aj náročné skladovacie podmienky.

Atramentová technológia tejto tlačiarne stavia na úspechoch a bohatej minulosti spoločnosti Epson v oblasti atramentovej tlače a oproti tradičnej termotransferovej technológii ponúka  rad výhod. Ďalšou vítanou prednosťou atramentovej technológie, okrem kompatibility s širokou škálou médií, výtlačkov s dlhou životnosťou a menšiemu dopadu na životné prostredie, je vyššia bezpečnosť, nakoľko TM-C3400-LT nepoužíva termotransferové pásky, na ktorých môžu zostávať otlačky citlivých informácií.

Technológia automatickej kontroly trysiek od spoločnosti Epson (AID) je zárukou spoľahlivých výsledkov. Dokáže identifikovať zanesené trysky a problém odstráni ešte skôr, ako dôjde k výskytu chybnej tlače alebo chybných pixelov v čiarových kódoch.

Tlačiareň TM-C3400-LT bola navrhnutá s ohľadom na jednoduchú obsluhu – akékoľvek  funkcie je možné ovládať v prednej časti, vrátane výmeny spotrebných materiálov. TFT dotyková obrazovka zabezpečuje intuitívne ovládanie a je ju možné pohodlne naklápať v rozpätí 90°. Predinštalovaný operačný systém Windows®, ovládače tlačiarne aj užitočné softwarové nástroje, vrátane voliteľného softwaru pre prácu so štítkami, uľahčujú priamu  tlač.

Tlačiareň Epson TM-C3400-LT bude možné zakúpiť od 1. septembra 2012 za cenu 2.394,- EUR vrátane DPH.


Prehľad produktu EpsonTM-C3400-LT

Tlač vlastných farebných štítkov, lístkov a pások na zápästie podľa potreby

Samostatný terminál s integrovaným ovládacím panelom a dotykovou obrazovkou

Prachotesné vyhotovenie a krytie IPX2 odolné voči kvapkajúcej vode

Vysoko ekologická prevádzka  

Kompatibilný s širokou škálou materiálov, vrátane matných aj lesklých štítkov a syntetických médií v množstve rôznych formátov, napr. vyrezávané štítky, veľké etikety, pásky na zápästie, tabuľky a tabelačný papier

Atrament  Epson DURABrite zaručuje dlhú životnosť výtlačkov, ktoré sú odolné voči rozmazaniu,
vyblednutiu a väčšine tekutín

Technológia automatickej kontroly trysiek (AID)

Ovládanie z prednej časti tlačiarne

TFT dotyková obrazovka zabezpečuje intuitívne ovládanie a je ju možné pohodlne naklápať v rozpätí 90°

Predinštalovaný viacjazyčný operačný systém Windows® 2009 POS Ready

Ovládač pre Windows® umožňujúci priamu tlač z aplikácií systému Windows®

 

Poznámky editorovi

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom radu inovatívnych zobrazovacích produktov od atramentových tlačiarní a projektorov 3LCD až po senzory a ďalšie mikrozariadenia. S cieľom prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete ponúka  spoločnosť Epson na firemných aj spotrebiteľských trhoch svojim zákazníkom vysokú úžitkovú hodnotu prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií určených pre domáce, komerčné a priemyslové využitie. 

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac ako 75 000 zamestnancov v 97 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.

http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

SpoločnosťEpson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame predstavuje strategické riadiace  centrum pre Európu, Blízky Východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 594 ľudí a vo fiškálnom roku 2010 zaznamenala obrat 1.583 miliónov eur.

http://www.epson.eu

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com

Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím obráťte sa na:

Ľubor Zámečník, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 7340, zamecnik@primetime.sk, alebo www.epson.sk, hotlinka pre SR: 0850 111 429