Projektor Epson na univerzálne použitie uzrie svetlo sveta na veľtrhu ISE 2011

Nové modely vhodné na pevnú inštaláciu, vzdelávanie, podnikanie aj ako domáce kino

Projektor Epson na univerzálne použitie uzrie svetlo sveta na veľtrhu ISE 2011

Spoločnosť Epson, ktorá je už od roku 2001 svetovou jednotkou medzi výrobcami projektorov , predstaví na veľtrhu ISE 2011 svoje najnovšie modely projektorov pre domáce kino, vzdelávanie, pevnú inštaláciu a podnikanie.

Pri tejto príležitosti bude predstavený celý rad nových produktov a veľa ľudí tu dostane príležitosť po prvýkrát si vyskúšať januárové novinky roka 2011, ktoré spoločnosť Epson uvádza na trh. Medzi najvýznamnejšie výstavné kúsky spoločnosti Epson sa radia najnovšie interaktívne projektory vybavené funkciami umožňujúcimi projekciu na vertikálnom i horizontálnom povrchu, vrátane dosky pracovného stola, bez nutnosti použitia špeciálnych projekčných plátien alebo bielych tabúľ.

 

Najdôležitejšie údaje o produktoch Epson vystavovaných na veľtrhu ISE 2011

 

Projektory pre oblasť vzdelávania:
• Projektory s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou EB-455Wi a EB-465i je možné použiť na projekciu na akomkoľvek povrchu a sú dodávané s digitálnym perom a setom pre montáž na stenu. Školy sa tak môžu ľahko a za prijateľnú cenu pustiť do interaktívnej výučby bez nutnosti vlastníctva samostatného projekčného plátna alebo bielej tabule.
 

 

Projektory na pevnú inštaláciu:
• Projektor EB-Z8000WU je prvým projektorom na svete, ktorý je vybavený technológiou 3LCD s rozlíšením WUXA, a ktorého farebný svetelný výstup dosahuje 6 000 lúmenov, čo zabezpečuje obraz vysokej kvality a pôsobivý výkon v každom veľkom priestore.

  • Projektory EB-G5350WU / EB-G5650W ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu a jednoduchú inštaláciu. Ide o ideálne zariadenie pre veľké firmy, vyššie vzdelávanie a štátne organizácie. Sú určené na inštaláciu v posluchárňach alebo sálach, sú však tiež vhodné na použitie pri rôznych simuláciách, v múzeách, galériách a kinách, rovnako ako v lekárskom prostredí.

 

Projektory určené na podnikanie:
• EB-915W / EB-925 sú projektory s vysokým svetelným výkonom určené na stropnú montáž alebo na stolnú projekciu a sú vybavené najširším radom dômyselných funkcií Epson na zdokonalenie obchodných prezentácií.

  • Rad EB-1700 ponúka bezkonkurenčnú kombináciu obrazu prvotriednej kvality a jasu so super tenkým dizajnom, ktorá z neho robí dokonalý nástroj pre mobilné prezentácie.

 

Projektory pre domáce kino:
• EH-R4000 je projektor veľmi vysokej kvality s plným rozlíšením (full HD) určený náročným užívateľom domácich kín. Je vybavený novým 3LCD reflexným panelom Epson a prostredníctvom dynamického kontrastného pomeru 1,000.000:1 ponúka strhujúce filmové zážitky vysokej kvality.

Spoločnosť Epson predstaví svoj najnovší modelový rad na veľtrhu ISE 2011 vo svojom stánku N24, v hale č. 4 výstavného a kongresového strediska RAI v Amsterdame, v dňoch 1. - 3. februára 2011.

- koniec -

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com