Predstavujeme vám kompletný balíček pre správu dokumentov

Nové kompaktné skenery Epson s podávačom listov pre uľahčenie zložitých úloh

Predstavujeme vám kompletný balíček pre správu dokumentov

Spoločnosť Epson® uvádza na trh nový rad vysokorýchlostných kompaktných skenerov s podávačom listov, ktoré zvýšia vašu produktivitu a efektivitu systémov pre správu dokumentov.

Produkty radu GT-S55, GT-S55N, GT-S85 a GT-S85N splynú s vašim stolom a sú určené aj do toho najkomplexnejšieho prostredia informačných technológií. Tieto skenery umožňujú rýchlo a spoľahlivo prevádzať niekoľkostranové dokumenty formátu A4 na elektronické súbory s vysokou kvalitou. Sú ľahko použiteľné a ponúkajú pokročilé technológie a funkcie - ideálna odpoveď na potreby malých, stredných aj veľkých spoločností a organizácií s vysokými požiadavkami ako sú finančné, vládne a zdravotné inštitúcie.

Rad GT-S85

Rad GT-S85 poskytuje vysokú produktivitu s vysoko kvalitnými dokumentmi v rozlíšení 200 dpi, vytváranými rýchlosťou až 40 stránok za minútu jednostranne, alebo 80 obrázkov za minútu obojstranne,  čiernobielo aj farebne. Modely v rade poskytujú aj špičkové výsledky v optickom rozlíšení až 600 dpi. Listy je možné skenovať obojstranne v rámci jedného prechodu a produktivitu je možné ďalej zvýšiť prostredníctvom vysokokapacitného automatického podávača dokumentov na 75 listov. Ultrazvukový snímač dokáže odhaliť a ľahko napraviť zaseknutie papiera a zabezpečuje tak nemenný výkon aj pri veľkých úlohách. K dispozícii je aj model s možnosťou pripojenia k sieti pre ľahké zdieľanie medzi niekoľkými užívateľmi.

Rad GT-S55

Základné produkty radu GT-S55 umožňujú skenovať rýchlosťou až 25 str./min. jednostranne, alebo 50 obr./min. obojstranne,  čiernobielo aj farebne. Produkty využívajú veľa funkcií vyskytujúcich sa v rade GT-S85, ako napr. optické rozlíšenie, automatický podávač dokumentov na 75 listov a obojstranné skenovanie. Modely sú dostupné za cenu, ktorá nezaťaží váš rozpočet. V rámci tohto radu je aj model s možnosťou pripojenia k sieti, umožňujúci používanie niekoľkými užívateľmi.

Všetky modely sú vybavené softwarom Epson Event Manager, s ktorého pomocou môžete produkt ľahko integrovať do takmer každého systému správy dokumentov. Na urýchlenie práce slúži 10 upravovateľných funkcií, aktivovaných jedným tlačidlom, ako napr. „skenovanie do úlohy“, „skenovanie do e-mailu“, „skenovanie do zdieľanej zložky“, a viaceré ďalšie. Komplexný balíček softwaru zabezpečí, že komplikované úlohy ako napr. organizácia dokumentov a správ, prevádzanie informácií z vizitiek do databázy a rozširovanie textu bude možné uskutočňovať bez námahy a vďaka absencii nutnosti podstupovať školenia zároveň  lepšie prijatie na pracovisku.

Kratšia inicializácia a znížená spotreba energie zabezpečujú menšie náklady a dopad na životné prostredie. Zároveň tiež tieto skenery na rozdiel od konkurenčných produktov neobsahujú ortuť, vďaka čomu sú pri hľadaní ekologického riešenia jasnou voľbou.

Ghislain Gauthier, senior product manager for business product v spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Tieto nové modely vychádzajú z úspešného radu GT-S50 a GT-S80 a tešia sa výhodám najnovšieho vývoja technológiou zobrazovania dokumentov Epson, ako je napr. rýchlejšie snímanie v rozlíšení 300 dpi, ktoré poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov.“

„Nové modely okrem bežnej podpory operačných systémov Windows a Mac ponúkajú tiež podporu systému Windows Server a Citrix, umožňujúcu ľahkú integráciu do komplexných systémov informačných technológií.“

Bez ohľadu na veľkosť firmy alebo oblasť pôsobenia organizácie zabezpečujú funkcie nového softwaru a ovládača hladkú integráciu do jestvujúcich procesov spracovania dokumentov. Návrat investícií sa vďaka úspore papiera, miesta a času prejaví v priebehu  okamžiku.“

Modely budú dostupné v priebehu septembra 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu:  séria GT-S55 od 469,- eur a séria GT-S85 od 699,- eur bez DPH

Súhrn kľúčových funkcií

FunkciaGT-S55GT-S55NGT-S85GT-S85N
Rýchle čiernobiele a farebné skenovanie jedno./obojstranne25 str./min. / 50 obr./min.25 str./min. / 50 obr./min.40 str./min. / 80 obr./min.40 str./min. / 80 obr./min.
Optické rozlíšenie až 600 dpi
Ultrazvukový snímač pre odhalenie zaseknutého papieraxx
Technológia obojstranného skenovania pri jednom prechode
Vysokokapacitný automatický podávač dokumentov na 75 listov
Nízka spotreba energie spĺňajúca podmienky štandardu ENERGY STAR
Rýchla inicializácia
Epson Event Manager
Zvýšená kompatibilita vďaka podpore ovládačov Twain, WIA a ISIS
Panel LCD pre riadenie úloh
Skenovanie viacerých stránok a formátov od A8 do A4
Prispôsobiteľná ponuka funkcií úlohy ovládaná jedným tlačidlom
Možnosť pripojenia k sieti pre zdieľanie medzi niekoľkými užívateľmixx
Balíček softwaru: PageManager8; ABBYY FineReader Sprint Plus; Presto BizCard 5
Software EpsonScan: Prehľadávateľné súbory PDF, vynechávanie farieb RGB, automatické vyrovnávanie skosenia, automatické zistenie formátu dokumentu, zabezpečenie PDF, vylepšenie textu, automatická segmentácia oblasti, odstránenie dierkovania, preskočenie prázdnej stránky

 

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

 http://eco.epson.com