Predstavujeme prvý projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorom pre iPod

Projektor Epson MG-850HD umožňuje zdieľať a počúvať hudbu, sledovať filmy a prezerať si fotografie

Predstavujeme prvý projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorom pre iPod

Spoločnosť Epson stavila na svoje skúsenosti podložené dlhodobým prvenstvom na trhu s projektormi[1]a vytvorila prvý HD-Ready 3LCD projektor pre domáce kino, vybavený dokovacím konektorom pre zariadenie iPod[2]. Užívatelia nemusia sťahovať žiadne aplikácie ani pripájať ďalšie príslušenstvo, len jednoducho pripoja zariadenie iPod, iPhone alebo iPad[3]k dokovaciemu konektoru.

Model MG-850HD je vybavený integrovanými 10W stereo reproduktormi a dokáže zobrazovať fotografie, prehrávať hudbu a videá a tiež televízne programy a celovečerné filmy stiahnuté prostredníctvom aplikácie iTunes, a to všetko vo veľkom filmovom formáte s uhlopriečkou až 300 palcov. Široké možnosti pripojenia zároveň znamenajú, že projektor je schopný zobraziť obsah z tradičných prehrávačov diskov Blu-ray a DVD, počítačov, televíznych prijímačov a herných zariadení.

Tento projektor využíva najnovšie technológie z vývojárskej dielne spoločnosti Epson. Rovnako vysoký biely a farebný svetelný výstup s hodnotou 2 800 lúmenov a vysoký kontrastný pomer 3 000:1 zaručujú vysokú kvalitu projekcie aj pri dennom svetle. Technológia Epson 3LCD je zárukou čistého a jasného obrazu, ktorý nezaťažuje vaše oči.

Funkcie „plug and play“ umožňujú užívateľom rýchle nastavenie a ľahké ovládanie projektora. Bez ohľadu na uhol náklonu daného projektora môžu užívatelia projekciu ľahko  upraviť pomocou jednoduchého ovládania funkcie horizontálnej korekcie lichobežníkového skreslenia, ktorá zaručuje vyrovnaný a presný obraz.

„Pokiaľ ide o posúvanie hraníc inovatívneho myslenia v oblasti domácej zábavy, je model     MG-850HD dokonalým príkladom plného nasadenia vývojárov spoločnosti Epson“, dodáva Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe. „Napríklad užívateľsky prívetivá ponuka bola navrhnutá tak, aby zákazníkom umožnila ľahké ovládanie, zatiaľ čo  diaľkový ovládač s jedinečným dizajnom sa môže pochváliť štýlovým rozložením tlačidiel a podsvietením, ktoré uľahčuje ovládanie počas projekcie v zatemnenej miestnosti.“

Projektor MG-850HD bude možné zakúpiť od novembra 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu vrátane DPH od 699,- eur.

Vlastnosti

Veľkoplošný zážitok v rozlíšení HD-Ready 720p

Prvý HD-Ready 3LCD projektor pre domáce kino2 vybavený dokovacím konektorom pre zariadenie iPod3

Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu vďaka technológii Epson 3LCD

Projektor je možné pomocou niekoľkých rôznych vstupov pripojiť k prehrávačom diskov DVD/Blu-ray, set-top boxom a herným konzolám

Kontrastný pomer 3 000:1 zaručuje hlbšie odtiene čiernej

Rovnaký biely a farebný svetelný výstup v hodnote 2 800 lúmenov umožňuje projekciu aj pri dennom svetle

Manuálny horizontálny posun a automatická vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia uľahčujú vyrovnanie obrazu

Rukoväť pre ľahké prenášanie

Užívateľsky prívetivá ponuka pre ľahkú navigáciu

2 integrované 10W stereo reproduktory

Lampa s životnosťou 5 000 hodín umožňuje dlhšiu dobu projekcie

5 farebných režimov (automatický, dynamicky, obývačka, kino, hry) a 4 režimy zvuku (štandardný, vokálny, hudobný, filmový)

Vstup pre mikrofón (mono)

1,2-násobný manuálny zoom / zaostrenie objektívu

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

 http://eco.epson.com[1]Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

[2]Platí od septembra 2011

[3]Určené pre iPod Touch (prvej, druhej, tretej a štvrtej generácie), iPod nano (tretej, štvrtej a piatej generácie), iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad a iPad 2.