Nuance a Epson uzatvárajú strategické partnerstvo

Spoločnosť Nuance Solutions umožní zákazníkom spoločnosti Epson zvýšiť ich produktivitu, podporiť efektívnosť a zlepšiť zabezpečenie dokumentov.

Nuance a Epson uzatvárajú strategické partnerstvo

Bratislava, 26. júla 2017 – Spoločnosti Nuance Communications, Inc. a Seiko Epson Corp. dnes oznámili uzavretie celosvetového strategického partnerstva. To má prispieť k zvýšeniu spokojnosti zákazníkov Epson tým, že spoločnosť poskytne prostredníctvom svojej sieti distribútorov a predajcov riešenie pre správu a spracovanie dokumentov od spoločnosti Nuance. Toto nové partnerstvo spája nízke prevádzkové náklady, obmedzenie množstva zásahov pri správe, zníženie dopadu na životné prostredí a vysokú spoľahlivosť tlačiarní Epson so schopnosťou bezpečne ovládať a spravovať tlač a zároveň zvyšovať produktivitu.

Epson bude v rámci partnerstva ponúkať a distribuovať programy eCopy ShareScan a Equitrac Office/Express od spoločnosti Nuance k inovatívnym atramentovým multifunkčným tlačiarniam Epson (MFP), vrátane vysokorýchlostných Workforce Enterprise WF-C20590 a LX-10000/7000 s technológiou tlačovej hlavy PrecisionCore, ktoré sú určené pre malé a stredné podniky a pre pracovné skupiny v rámci korporácií. Epson ich taktiež integruje do aplikácií pre skenovanie Nuance OmniPage SDK, a zaistí tak vyššiu presnosť OCR pri automatizácií pracovných procesov spracovania dokumentov zákazníkov. Softvér bude ponúkaný pri vybraných skeneroch Epson spolu s programom Power PDF od Nuance. 

„Riešenie od spoločnosti Nuance a globálna podpora umožní našim zákazníkom optimálne a bezpečne spravovať ich dokumenty po celú dobu, kedy sú v obehu,” uviedol Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist spoločnosti Epson za CZ&SK. „Spojenie multifunkcií a skenerov Epson a riešenia od Nuance pomôže zákazníkom kontrolovať stále komplikovanejšie obchodné procesy tým, že optimalizuje pracovné procesy digitalizácie dokumentov a správy tlače, a tak zlepší produktivitu, spoluprácu a efektivitu podnikania.”

Ponuka riešení od Nuance pre Epson bude zahŕňať:

Pre tlačiarne Workforce Enterprise/Pro:

Equitrac Office/Express

Equitrac® Office ponúka spoločnostiam flexibilitu, vďaka ktorej môžu užívatelia tlačiť to, čo potrebujú a kedykoľvek potrebujú. Predstavuje šikovný spôsob, ako tlačiť – znižuje náklady, zaisťuje bezpečnosť tlače a zvyšuje spokojnosť používateľov. Vďaka Hybrid Print Control™ ponúka Equitrac Office organizačnú všestrannosť a prehľad. Znižuje komplikovanosť IT systému tým, že odstraňuje závislosť na tlačových serveroch, tlačových ovládačoch a komplexných sieťach kancelárskych strojov, vďaka tomu, že spravuje každú stranu, ktorá sa v danej organizácii tlačí. S tým, ako sa objavujú požiadavky používateľov na zmeny v oblasti tlače a IT infraštruktúry, vám Equitrac Office umožní sa týmto zmenám ľahko prispôsobiť vďaka unikátnym možnostiam, ako tlač riadiť – s využitím tlačových serverov, priamej IP tlače alebo ponúka možnosť využiť hybridný model, ktorý ponúka obe možnosti. Umožňuje tak podnikom individuálne nastavenie tlačového prostredia na mieru, podľa ich špecifických potrieb

Equitrac® Express poskytuje správcom IT flexibilitu, ktorá umožňuje študentom, fakultám i zamestnancom tlačiť, čo potrebujú a kedy to potrebujú, a to z ktoréhokoľvek miesta. Zároveň pomáha obmedziť celkový objem tlače, dokáže presne alokovať náklady na tlač, implementovať tlačové kvóty, či umožniť hosťom tlač za poplatok.

eCopy ShareScan

eCopy ShareScan je softvér pre skenovanie a ukladanie dokumentov, ktorý sa najlepšie hodí pre spolupracujúce tímy tam, kde členov tímu spája spoločný cieľ ako napríklad projekt, zdieľajú dokumenty a obsah, aby mohli vykonávať revízie a ďalej rozvíjať obsah. Pri používaní multifunkčných zariadení v okolí tímu prevedie softvér eCopy ľahko a rýchlo všetkých členov tímu procesom správneho spracovania dokumentov. Toto riešenie bude dostupné taktiež pre skenery Epson.

Pre skenery dokumentov:

OmniPage

Program OmniPage Capture SDK ponúka najdokonalejšiu technológiu optického rozpoznávania znakov (OCR). Poskytuje vývojárom všetko, čo potrebujú, aby aplikácie obohatili o rozsiahle obrazové predlohy, OCR, možnosť tvorby PDF a schopnosť konverzie, rovnako ako technológiu rozpoznávania kódov, inteligentné rozpoznávanie znakov, zónové rozpoznávanie a ďalšie

Power PDF

Program Power PDF uľahčuje podnikom kontrolovať pracovné procesy s PDF, pretože ponúka možnosť vytvárať, konvertovať, editovať, zlučovať a bezpečne zdieľať súbory v PDF. Power PDF ponúka najbohatšiu sadu možností pre spoluprácu a bezpečné zdieľanie súborov PDF s kolegami a zákazníkmi. Program ponúka všetky nástroje potrebné pre prácu s PDF poznámkami, označeniami, pripojením podpisu, zabezpečením, redigovaniu a komprimovaniu PDF, vytváraniu a prácou s formulármi v PDF, či uľahčuje editáciu a publikáciu súborov v PDF. Používatelia tak môžu ľahko konvertovať súbory z Wordu do PDF a naopak s výnimočnou kompatibilitou, presnosťou a spoľahlivosťou. 

„Spoločnosť Epson vyniká na trhu s kancelárskou technikou prostredníctvom inovatívnych atramentových produktov a spoločne s pokrokovým softvérom od spoločnosti Nuance, a taktiež svojou schopnosťou ponúknuť špičkovú kvalitu, vysokú hodnotu a riešenia šetrné k životnému prostrediu,” uviedol Chris Strammiello, viceprezident pre globálne partnerstvá a strategický marketing, Nuance Document Imaging. „Zákazníci spoločnosti Epson môžu vďaka softvéru od Nuance zlepšiť procesy pri spracovaní dokumentov, a tým zvýšiť produktivitu a výkonnosť. Vďaka tomuto softvéru môžu organizácie taktiež kontrolovať bezpečnosť dokumentov a zabezpečiť chránené informácie proti neautorizovanému prístupu jednotlivcov v rámci organizácie aj mimo nej.“


[1] Dostupnosť produktov a čas ich uvedenia na trh sa môže v jednotlivých regiónoch líšiť. Ďalšie informácie získate u svojho regionálneho predajcu Epson.

O spoločnosti Nuance Communications, Inc.[1] c.

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) je předním dodavatelem hlasových a jazykových řešení pro společnosti a spotřebitele po celém světě. Její technologie, aplikace a služby proměňují uživatelskou zkušenost v mnohem přesvědčivější tak, že přetváří způsob, jakým lidé se stroji a systémy pracují. Miliony uživatelů a tisíce podniků každodenně pracují s osvědčenými aplikacemi od Nuance. Další informace získáte na www.nuance.com


[1] Spomenuté ochranné známky: Nuance, logo Nuance, eCopy, OmniPage a Equitrac sú registrované ochranné známky alebo obchodné značky spoločnosti Nuance Communications, Inc. alebo pridružených spoločností v USA alebo ďalších krajín. Ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.