Najrýchlejšie prenosné business skenery na trhu

Vynikajúca podpora širokej škály médií, pripojenie USB 3.0 SuperSpeed a praktický podávač dokumentov na 20 listov papiera.

Najrýchlejšie prenosné business skenery na trhu

29. novembra 2016 – Epson predstavuje dva nové prenosné business skenery s najvyššou rýchlosťou na trhu[1]. Modely WorkForce DS-310 a DS-360W umožňujú rýchlu a efektívnu správu dokumentov aj mimo kanceláriu. Vďaka najmenšej a najľahšej konštrukcii vo svojej triede sú ideálne na prenášanie v aktovke alebo skladovanie v zásuvke. Mobilní zamestnanci tak môžu ľahko a rýchlo digitalizovať dokumenty v kancelárii aj mimo nej. Skener DS-360W je navyše vybavený integrovanou batériou a možnosťou bezdrôtového pripojenia, takže umožňuje skenovanie bez káblov naozaj všade.

Marcel Divín, Branch Office Manager v spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Tieto najrýchlejšie prenosné business skenery na trhu umožňujú ľahké skenovanie1 rýchlosťou 25 str./min1, obojstranne aj jednostranne, farebne aj čiernobielo pri rozlíšení 300 dpi. Vďaka rozhraniu USB 3.0 Super Speed a podávaču dokumentov na 20 listov papiera je práca ešte rýchlejšia. S integrovanou batériou, bezdrôtovým pripojením a nabíjaním cez USB môžete skenovať skutočne kdekoľvek.”

Vynikajúca podpora širokej škály médií

Oba skenery si poradia so skenovaním širokej škály médií, vrátane obálok a plastových kariet. Z podávača na 20 listov dokážu skenovať papier s gramážou 52–230 g/m2. Skenery teda oceníte kedykoľvek bude potrebné skenovať a digitalizovať papierové dokumenty, vizitky alebo podpísané formuláre.

Bezdrôtové pripojenie DS-360W

Vďaka bezdrôtovému pripojeniu jednoducho naskenujete dokumenty do mobilných telefónov a tabletov a nemusíte sa obťažovať s káblami. Pretože má DS-360W vlastnú batériu a možnosť nabíjania na cestách, je ideálny pre zamestnancov pracujúcich mimo kanceláriu. V spojení s aplikáciou Document Capture Pro, ktorá je zdarma na stiahnutie na webových stránkach spoločnosti Epson, umožňuje bezproblémovú integráciu do firemného workflow prostredníctvom najbežnejších DMS systémov na správu dokumentov. DS-360W s aplikáciou Document Capture Pro ponúka rad funkcií typu „skenovať do“, vrátane skenovania do cloudu, skenovania do e-mailu, skenovania do SharePoint prostredia a tiež mnoho ďalších funkcií na spracovanie obrazu, napríklad rozpoznávanie čiarového kódu a podporu pre zónové rozpoznávanie OCR-A / B.

Skenery WorkForce DS-360W a DS-310 budú dostupné od januára 2017. Skener WorkForce DS-360W za cenu 329 Eur a model DS-310 za 249 Eur bez DPH.

Funkcie

 • Prenosný kancelársky skener na rýchlu a efektívnu prácu s dokumentmi na cestách
 • Najrýchlejší skener vo svojej triede1 – rýchlosť skenovania 25 str./min obojstranne aj jednostranne pri rozlíšení 300 dpi (farebne)
 • Podporuje gramáž papiera od 52 do 230 g/m2
 • Môže skenovať širokú škálu médií ako obálky, vizitky, pokladničné bločky a iné
 • Špeciálna funkcia skenovania kariet pre identifikačné preukazy, vodičské preukazy, členské karty a podobne
 • USB 3.0 kompatibilné
 • Integrovaná batéria (iba DS-360W)
 • Možnosť pripojenia cez Wi-Fi pre ešte väčšiu mobilitu (iba DS-360W)
 • Automatický podávač dokumentov na 20 listov urýchľujúci prácu
 • Kompatibilita so systémom Windows a Mac
 • Dokumenty je možné uložiť napríklad do formátu prehľadávateľných PDF súborov, súborov aplikácie Excel a Word a ďalších
 • Epson Scan 2.0 a Document Capture Pro

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálny technologický líder spájajúci ľudí, veci a informácie vďaka originálnym a presným technológiám v kompaktných rozmeroch. Ponuka produktov spoločnosti Epson pozostáva z atramentových tlačiarní a digitálnych tlačových systémov, projektorov 3LCD, inteligentných okuliarov, snímacích systémov či priemyselných robotov. Spoločnosť Epson sa snaží prinášať inovácie a prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, nositeľného príslušenstva a robotiky.

Skupina Epson, vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku, zamestnáva viac ako 67 000 ľudí v 90 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj prínos komunitám, v ktorých pôsobí, a na svoje trvalé snahy o zníženie dopadu na životné prostredie.

www.global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacím centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 700 ľudí a vo fiškálnom roku 2015 zaznamenala obrat 1 577 miliónov eur. http://www.epson.sk

Environmentálna vízia 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Branch Office Czech Republic
Slavíčkova 1a, 63800 Brno
Tel.:     +420 548 427 811
Fax:     +420 548 427 816
Mobile: +420 737 211 393
E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Tomáš Feč

PRime time, s.r.o.
Viedenská cesta 5
851 01 Bratislava 5
Tel.: +421 2 6224 0306
Mobile: +421 949 233 542
E-mail: fec@primetime.sk

 

[1] Porovnanie s osobnými mobilnými skenermi podľa definície spoločnosti Infosource pre oblasť EMEA. Údaje vychádzajú zo špecifikácií na webových stránkach konkurencie dostupných v júni 2016.