Firemné skenery Epson už kompatibilné s riešením spoločnosti TIS

Spoločnosť Epson, globálny expert v oblasti zobrazovacích technológií, a spoločnosť Top Image Systems (TIS), priekopník v oblasti riešení získavania údajov, uzavreli zmluvu o kompatibilite s riešením spoločnosti TIS: eFLOW Unified Content Platform™. Ako reakcia na zvyšujúci sa dopyt a rastúcu dôležitosť správy dokumentov v podnikoch táto kompatibilita posilní publicitu spoločnosti Epson na trhu správy dokumentov a zároveň posilní jej pozíciu na trhu s firemnými skenermi.


Nové partnerstvo podporí povedomie o spoločnosti Epson v segmente správy dokumentov, posilní jej pozíciu na trhu so skenermi a medzinárodne ju zviditeľní.

4. februára 2010 – spoločnosť Epson, globálny expert v oblasti zobrazovacích technológií, a spoločnosť Top Image Systems (TIS), priekopník v oblasti riešení získavania údajov, uzavreli zmluvu o kompatibilite s riešením spoločnosti TIS: eFLOW Unified Content Platform™. Ako reakcia na zvyšujúci sa dopyt a rastúcu dôležitosť správy dokumentov v podnikoch táto kompatibilita posilní publicitu spoločnosti Epson na trhu správy dokumentov a zároveň posilní jej pozíciu na trhu s firemnými skenermi.

Spoločnosť TIS, ktorá pôsobí vo viac ako 40 krajinách, dodáva špičkovú technológiu a riešenia na zber, interpretáciu a triedenie akýchkoľvek informácií, ktoré prichádzajú do organizácie. Jej vlastný softvér eFLOW Unified Content Platform™ poskytuje zákazníkom efektívne flexibilné a komplexné riešenie v jednej platforme na zber, klasifikáciu, spracovanie, overovanie a distribúciu údajov dôležitých pre podniky, ktoré obsahujú prichádzajúce dokumenty.

Patrick Perrot, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Spoločnosť Epson má silnú reputáciu vďaka vývoju inovatívnych firemných skenovacích zariadení, ktoré zvyšujú produktivitu a maximalizujú efektivitu práce. Naša nová zmluva o kompatibilite s riešením spoločnosti TIS pomôže pritiahnuť nezávislých predajcov riešení do siete spoločnosti Epson. Tešíme sa, že to posilní pozíciu spoločnosti Epson na trhu správy dokumentov, zviditeľní nás to a umožní lepšie napĺňať potreby našich firemných zákazníkov po celej Európe.”

Nová zmluva sa týka firemného skenera Epson GT-S80, ktorý ponúka vynikajúci výkon v podnikovej prevádzke a prináša rad funkcií určených na zvýšenie rýchlosti, kvality, spoľahlivosti a úspornosti. Tento skener má automatický podávač dokumentov s kapacitou 75 hárkov formátu A4, dosahuje rýchlosť skenovania až 40 strán za minútu a rýchlosť konverzie až 80 obrázkov za minútu. Funkcie, ako napr. jednoprechodové obojstranné skenovanie, ultrazvuková detekcia podania dvoch hárkov, oddeľovanie dávok alebo automatické odstránenie prázdnych stránok, maximalizujú výkonnosť, šetria čas a zvyšujú produktivitu práce.

Perrot pokračuje: „Táto zmluva so spoločnosťou TIS povedie k zlepšeniu komunikácie, zníženiu nákladov a požiadaviek na papier a taktiež uľahčí archivovanie údajov.“

Spoločnosť TIS navrhla rad modulov, ako napr. eFLOW Invoice Reader pre používateľov softvéru Accounts Payable alebo eFLOW pre aplikáciu Mailroom. Tieto moduly doplnia v súčasnosti zapracované funkcie softvérov Epson medzi ktoré patrí PDF s možnosťou vyhľadávania v texte, vypúšťanie farieb RGB, automatické vyrovnávanie skosenia, zabezpečenie PDF alebo vylepšenie textu.

Spoločnosť Epson ponúka partnerský program, v ktorom poskytuje podporu distribútorom, nezávislým predajcom riešení a distribútorom s pridanou hodnotou, ktorí majú záujem predávať skenery Epson, a pomáha im rozvíjať svoje podniky. Medzi výhody tohto programu patrí marketingová sada, technická a vývojárska podpora, pôžičky na vybavenie, ponuka spoluúčasti a školiace kurzy. Distribútori môžu taktiež prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Epson propagovať svoje firemné riešenia.

--- koniec ---

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií, použitých v množstve výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre spoločnosti aj domáce využitie až po elektronické a kryštálové zariadenia, sa snaží prekonávať očakávania zákazníkov na celom svete.
Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac ako 70 tisíc zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na to, akým spôsobom prispieva k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://www.epson.co.jp/e

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom rolu 2008 obrat 1 569 miliónov eur. www.epson-europe.com

O riešeniach spoločnosti TIS
Spoločnosť Top Image Systems je špičkovým priekopníkom v oblasti firemných riešení inteligentného rozoznávania dokumentov, získavania údajov a overovania obsahu, ktorý prichádza do organizácií z rôznych zdrojov. Či už tieto údaje pochádzajú z elektronických, papierových alebo iných zdrojov, riešenia spoločnosti TIS dodajú tento obsah aplikáciám, ktoré riadia ich organizáciu, napr. do systémov ERP, CRM, IPS, PPC alebo iných prevádzkových aplikačných systémov. Platforma spoločnosti TIS eFLOW Unified Content je spoločnou platformou pre riešenia tejto spoločnosti. Spoločnosť TIS predáva túto platformu vo viac ako 40 krajinách cez viacúrovňovú sieť distribútorov, integrátorov systémov, distribútorov s pridanou hodnotou, ako aj strategických partnerov a priamych predajcov. Ďalšie informácie nájdete ne webovej stránke spoločnosti http://www.topimagesystems.com.

V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Andrea Vráblová, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 73 40, vrablova@primetime.sk