DiscproducerTM Epson PP-100AP– profesionálna potlač diskov CD a DVD v malých aj veľkých množstvách

Spoločnosť Epson s potešením predstavuje nový prírastok do mimoriadne úspešného radu DiscproducerTM. DiscproducerTM Epson PP-100AP umožňuje profesionálnu potlač diskov CD a DVD. Spracuje až 95 diskov za hodinu a je preto ideálna na rýchlu a efektívnu hromadnú produkciu digitálnych médií s profesionálnym dizajnom. DiscproducerTM tlačí vo vysokej kvalite, pričom udržiava nízke náklady. K dispozícii je prostredníctvom kvalifikovaných zástupcov spoločnosti Epson od polovice januára 2010.

DiscproducerTM Epson PP-100AP– profesionálna potlač diskov CD a DVD v malých aj veľkých množstvách


Flexibilná a cenovo výhodná tlač na optické disky

www.epson.sk, 2. februára 2010- spoločnosť Epson s potešením predstavuje nový prírastok do mimoriadne úspešného radu DiscproducerTM. DiscproducerTM Epson PP-100AP umožňuje profesionálnu potlač diskov CD a DVD. Spracuje až 95 diskov za hodinu a je preto ideálna na rýchlu a efektívnu hromadnú produkciu digitálnych médií s profesionálnym dizajnom. DiscproducerTM tlačí vo vysokej kvalite, pričom udržiava nízke náklady. K dispozícii je prostredníctvom kvalifikovaných zástupcov spoločnosti Epson od polovice januára 2010.

Disky CD a DVD sa často používajú v zábavnom priemysle a v priemysle zobrazovacích technológii, no ich potreba tiež rastie v podnikoch, agentúrach a verejných organizáciách, ktoré potrebujú disky s profesionálnym vzhľadom a úpravou, na ktorých môžu distribuovať svoje elektronické materiály. V dnešnej dobe marketingové oddelenia preferujú posielanie obrázkov a filmov svojim zákazníkom a partnerom na diskoch CD alebo DVD.

DiscproducerTM má štyri zásobníky, ktoré umožňujú naraz priebežné spracovanie až 100 diskov v dvoch zásobníkoch. Spája nádhernú kvalitu tlače s presvedčivou rýchlosťou. Zariadenie spracuje až 95 diskov za hodinu v režime rýchlej tlače a 50 diskov za hodinu v režime fotografickej kvality. Ak potrebujete tlačiť väčšie objemy – napríklad pri profesionálnom kopírovaní diskov – systém je možné nastaviť podľa vašich požiadaviek: z jedného počítača môžete riadiť až šesť zariadení Epson PP-100 AP a spracovať až 570 diskov s úplnou potlačou (45 mm – 116 mm) za hodinu.

Hermeticky uzatvorený tlačový systém je chránený pred prachom a využíva vstavaný mechanizmus AcuGrip™ so životnosťou vyše 100 000 vytlačených médií. Vďaka tomu DiscproducerTM spĺňa aj náročné potreby profesionálnych producentov diskov. So šiestimi vysokokapacitnými atramentovými kazetami PP-100AP dosahuje neuveriteľnú kapacitu tlače vyše 1 000 výtlačkov na jednu súpravu atramentových kaziet. Aby ste mohli pracovať ešte efektívnejšie, zariadenie sa dodáva s intuitívnym softvérom Epson Total Discmaker.


Ak máte záujem o ďalšie informácie, obráťte sa na :
Andrea Vráblová, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 73 40, vrablova@primetime.sk

Environmentálna vízia 2050
Spoločnosť Epson sa drží svojho dlhodobého záväzku k udržateľnej ekonomizácii s ohľadom na životné prostredie pod programom Environmentálna vízia 2050.
http://www.epson.com
http://www.the-green-way.epson.de

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame zamestnáva spolu 2 400 ľudí a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Vo fiškálnom roku 2008 spoločnosť dosiahla obrat 1,569 mld. €.
www.epson-europe.com

O skupine Epson
Spoločnosť Epson si ako popredná svetová spoločnosť v oblasti obrazových technológií a inovácií kladie za cieľ rozšíriť obzor a prekonať očakávania svojich zákazníkov na celom svete. Portfólio spoločnosti Epson zahŕňa produkty od energeticky úsporných vysoko presných technológií, ako napr. tlačiarne a 3LCD projektory pre podniky aj koncových zákazníkov, až po malé a stredné LC displeje.
Pod vedením spoločnosti Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva skupina Epson vyše 70 000 ľudí na viac ako 108 pracoviskách po celom svete.
http://www.epson.co.jp/e