MULTIMEDIÁLNA KNIŽNICA EPSON

Tu nájdete širokú škálu zdrojov a podujatí vrátane článkov, informačných schém, brožúr, ktoré obsahujú informácie o produktoch a riešeniach Epson a trhových trendoch.

Filtrovať zdroje

Nadchádzajúce podujatia

 • Photokina 2018

  Photokina 2018

  26 september 2018 - 29 september 2018
  Kolín nad Rýnom, Nemecko

  Veľtrh Photokina činí ďalší krok a od roku 2018 sa bude konať každoročne. Bude tak v budúcnosti optimálne odrážať rýchly vývoj a neustále sa skracujúce inovačné cykly stále viac digitalizovaného priemyslu. Od roku 2019 bude mať aj nový májový termín. Okrem inovácií v hlavných oblastiach pracovného postupu zobrazovania bude v Kolíne nad Rýnom ďalej prezentovaný celý rad produktov, aplikácií a služieb s významom pre zobrazovanie.

  Prečítajte si viac o veľtrhu Photokina.

  Čo môžete očakávať na veľtrhu Photokina:

 • GITEX 2018

  GITEX 2018

  14 október 2018 - 18 október 2018
  Dubai World Trade Centre, Dubaj, Spojené arabské emiráty

  Týždeň technológie GITEX je najrozšírenejšia a každoročne očakávaná obchodná udalosť v oblasti informačných a komunikačných technológií (IKT) na celom Blízkom východe, v Afrike a južnej Ázii. Veľtrh GITEX naďalej identifikuje najhorúcejšie globálne trendy v technologickom priemysle a integruje ich do nových sektorov podujatia a do konferenčných programov. Každý rok špičkové medzinárodné značky a miestny technologickí lídri uvádzajú na veľtrhu GITEX na trh špičkové produkty, gadgety a služby, čo z neho robí udalosť, ktorú jednoducho musí navštíviť každý nadšenec a odborník v odbore.

  Prečítajte si viac o veľtrhu GITEX

  Čo môžete očakávať na veľtrhu GITEX:

 • droidcon 2018

  droidcon 2018

  25 október 2018 - 26 október 2018
  Business Design Centre, Londýn

  Konferencia droidcon sa vracia do Londýna v októbri 2018 a bude sa opäť odohrávať v Business Design Centre. Chcete sa stretnúť s medzinárodnou komunitou Androidu, vypočuť si prednášajúcich z radov odborníkov, zistiť, aké sú horúce novinky pre Android, a vidieť fantastické nové technológie? Potom príďte do Londýna a navštívte droidcon, najväčšiu konferenciu vývojárov systému Android v Európe!

  Čo môžete očakávať na konferencii droidcon:

 • InPrint 2018

  InPrint 2018

  20 november 2018 - 22 november 2018
  Mico, Miláno, Taliansko

  Popredná výstava priemyselných tlačových technológií InPrint je hlavnou udalosťou pre tento rýchlo sa rozvíjajúci, vysokopotenciálny sektor tlačového priemyslu.

  Výstava InPrint je odborovou prehliadkou odborných znalostí na vysokej úrovni, najmodernejších technológií, uvádzanie produktov na trh a radov priemyselných tlačových riešení. Široká ponuka priemyselných funkčných a dekoratívnych výtlačkov na výstave zahŕňa špeciálne technológie, sieťotlačové, digitálne, atramentové a 3D technológie.

  Výstava priamo zodpovedá potrebám špecialistov, ktorí hľadajú prispôsobené priemyselné riešenia tlače, ktoré im môžu generovať nové trhové príležitosti a príjmy. Na výstave je na jednom mieste a zrazu to najnovšie a najlepšie v troch odvetviach priemyselnej tlače: funkčné, dekoratívne a baliace.

  Prečítajte si viac o výstave InPrint Italy

 • Bett 2019

  Bett 2019

  23 január 2019 - 26 január 2019
  Excel, Londýn

  Bett je prvou odbornou výstavou roka v oblasti vzdelávacích technológií, ktorá spája 850 popredných spoločností, 103 vzrušujúcich novo-založených spoločností v oblasti vzdelávacích technológií a viac ako 34 700 účastníkov z celosvetovej komunity vzdelávania.

  Spoločne oslavujú, nachádzajú inšpiráciu a diskutujú o budúcnosti vzdelávania, rovnako ako aj o úlohe technológií a inovácií, z ktorých môžu mať prospech ako pedagógovia, tak i študenti.

  Prečítajte si viac o výstave bett 2019.

  Čo môžete očakávať na výstave Bett 2019:

 • ISE 2019

  ISE 2019

  5 február 2019 - 8 február 2019
  Amsterdam RAI, Holandsko

  Integrated Systems Europe čiže ISE je najväčším medzinárodným veľtrhom pre profesionálnu integráciu AV a elektronických systémov. S rekordným počtom návštevníkov presahujúcim počet 59 000 a viac ako 950 vystavovateľmi je veľtrh ISE 2019 "povinným" veľtrhom pre malé i veľké spoločnosti. V roku 2019 sa akcia bude konať v Amsterdame v dňoch medzi 5.2. a 8.2. Mnohí lídri v odbore tu predstavia nové technológie, osvedčené postupy a know-how v odbore a vytvoria množstvo neoceniteľných obchodných príležitostí.

  Prečítajte si viac o veľtrhu ISE 2019.

  Významné momenty spoločnosti Epson na poslednej udalosti ISE:

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach Epson, vyplňte formulár uvedený nižšie a čoskoro vás bude kontaktovať člen nášho tímu.

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.