Zdroje pomoci

Nižšie nájdete širokú škálu zdrojov vrátane článkov, informačných schém, brožúr, ktoré obsahujú informácie o produktoch a riešeniach Epson, a trhových trendoch.

Filtrovať zdroje

Nadchádzajúce podujatia

 • LabelExpo Europe 2017

  LabelExpo Europe 2017

  icon-misc-calendar 25th September 2017 - 28th September 2017
  icon-misc-mappin Brusel

  Epson v dňoch 25. – 28. septembra predstaví na bruselskom veľtrhu Labelexpo, vo svojich výstavných priestoroch s rozlohou 418 m2 komplexný rad tlačiarní. Budete si môcť pozrieť  modely pre digitálnu tlač etikiet v malých a stredných sériách SurePress spoločne s produktovým radom ColorWorks, LabelWorks a série SureColor SC-S.

  Spoločnosť Epson nájdete v hale 9 na stánku A50 na veľtrhu Labelexpo Europe 2017. 

  Viac informácií: http://www.labelexpo-europe.com/epson-europe

 • SIGN Istanbul 2017

  SIGN Istanbul 2017

  icon-misc-calendar 04th October 2017 - 08th October 2017
  icon-misc-mappin Tüyap, Istanbul

  Veľtrh SIGN Istanbul predstavuje široký rad produktov, služieb a aplikácií pre odvetvie zamerané na technológie digitálnej tlače, tlače na textil, reklamné nástroje, tlač malých veľkostí a dokumentačných technológií, vodivých materiálov, tlačiarenských farieb, LED a LED displejov, produktových stojanov, sieťotlače a propagačných materiálov. Okrem toho bude veľtrh aj naďalej pokračovať ako usporiadateľ 3D Printshow Istanbul, ako špecialista v sekcii, ktorá minulý rok zaistila veľký záujem.

  Visit: http://www.signistanbul.com/

 • GITEX 2017

  GITEX 2017

  icon-misc-calendar 08th October 2017 - 12th October 2017
  icon-misc-mappin Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

  GITEX Technology Week - týždeň technológie je široko uznávaný a každoročne očakávaný veľtrh informačnej a komunikačnej technológie (ICT) na celom Blízkom východe, v Afrike a v južnej Ázii. GITEX pokračuje v skúmaní najaktuálnejších celosvetových trendov v technickom priemysle a zapojuje ich do nových udalostí v odvetví alebo do konferenčných programov. Každý rok, špičkové medzinárodné značky a miestni tech-lídri predstavujú špičkové produkty, gadgety a služby priamo na veľtrhu GITEX, čo z tejto udalosti robí veľmi atraktívnu akciu, na ktorej nesmú chýbať technologický nadšenci ani profesionáli. Na veľtrhu GITEX bude vystavovať aj spoločnosť Epson.

  Viac informácií nájdete na webových stránkach www.gitex.com.

 • InPrint 2017

  InPrint 2017

  icon-misc-calendar 14th November 2017 - 16th November 2017
  icon-misc-mappin Munich Trade Fair Centre, Germany

  Inprint je výstava pro průmyslové technologie tisku. Tato událost je, jako jediná, určena výhradně pro nově vznikající a vysoce perspektivní odvětví polygrafického průmyslu - klíčový trh pro nejmodernější využití a dekorativní tisk v průmyslové výrobě, včetně technologií specializace, zobrazování, digitálních technologií, inkoustů a 3D technologií.

  Visit: InPrint 2017