MULTIMEDIÁLNA KNIŽNICA EPSON

Tu nájdete širokú škálu zdrojov a podujatí vrátane článkov, informačných schém, brožúr, ktoré obsahujú informácie o produktoch a riešeniach Epson a trhových trendoch.

Filtrovať zdroje

Nadchádzajúce podujatia

 • Hannover Messe 2019

  Hannover Messe 2019

  29 marec 2019 - 5 apríl 2019
  Hanover Fairground, Hannover, Nemecko

  Od jednotlivých komponentov až po kompletnú inteligentnú továreň, ako aj aktuálne trendy, ako je energetická účinnosť, ľahká konštrukcia a výroba prísad - na veľtrhu HANNOVER MESSE získate kompletný obrázok priemyselného reťazca s pridanou hodnotou pod jednou strechou - v Hannoveri i celosvetovo.

  Prečítajte si viac o veľtrhu HANNOVER MESSE.

  Čo môžete očakávať na veľtrhu HANNOVER MESSE:

 • FESPA 2019

  FESPA 2019

  12 máj 2019 - 18 máj 2019
  Berlín, Nemecko

  FESPA 2019 bude najväčšou medzinárodnou akciou širokoformátovej tlače. Výstava, ktorá bude zahŕňať sieťotlač, digitálnu tlač a textilnú tlač, predstaví v nemeckom Berlíne viac ako 700 vystavujúcich značiek.

  Očakáva sa, že budúca celosvetová výstava tlače pokryje deväť sál výstaviska Berlin Messe, v ktorých budú prezentované riešenia pre sieťotlač, digitálnu tlač a textilnú tlač. Výstava FESPA Global Print Expo 2019 bude opäť umiestnená spoločne s výstavou European Sign Expo pre Netlačiace riešenie vizuálnej komunikácie.

  Viac informácií: FESPA 2019

  Video z udalosti predchádzajúceho roku:

 • SIGN Istanbul 2019

  SIGN Istanbul 2019

  10 september 2019 - 23 september 2019
  Tüyap, Istanbul

  Veľtrh SIGN Istanbul predstaví celý rad produktov, služieb a aplikácií pre odvetvia, ako sú technológie digitálnej tlače, textilná tlač, aplikačné zariadenie pre reklamu, maloformátové tlačové a dokumentačné technológie, prenosové materiály, tlačové farby, LED a displeje LED, stojany pre vystavenie produktov, sieťotlač a propagačné materiály. Navyše bude aj naďalej hostiť výstavu 3D Printshow Istanbul, odbornú sekciu, ktorá v minulom roku priťahovala intenzívny záujem.

  Prečítajte si viac o veľtrhu SIGN Istanbul

  Čo môžete očakávať na veľtrhu SIGN Istanbul:

 • GITEX 2019

  GITEX 2019

  23 september 2019 - 11 október 2019
  Dubai World Trade Centre, Dubaj, Spojené arabské emiráty

  Týždeň technológie GITEX je najrozšírenejšia a každoročne očakávaná obchodná udalosť v oblasti informačných a komunikačných technológií (IKT) na celom Blízkom východe, v Afrike a južnej Ázii. Veľtrh GITEX naďalej identifikuje najhorúcejšie globálne trendy v technologickom priemysle a integruje ich do nových sektorov podujatia a do konferenčných programov. Každý rok špičkové medzinárodné značky a miestny technologickí lídri uvádzajú na veľtrhu GITEX na trh špičkové produkty, gadgety a služby, čo z neho robí udalosť, ktorú jednoducho musí navštíviť každý nadšenec a odborník v odbore.

  Prečítajte si viac o veľtrhu GITEX

  Čo môžete očakávať na veľtrhu GITEX:

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach Epson, vyplňte formulár uvedený nižšie a čoskoro vás bude kontaktovať člen nášho tímu.

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.