EB-L12000Q

Vesmír možností

Vytvorte ohromujúcu projekčnú plochu a pohlcujúci zážitok

EB-L12000Q
Laser Light Source Badge, 3LCD Badge

Výkonný a kompaktný

Ľahký a kompaktný projektor EB-L12000Q ponúka neuveriteľne jasný svetelný výstup. Inštalácia projektoru je jednoduchá, či už sa jedná o náhradu doterajšieho projektoru alebo o novú inštaláciu.

Panel 3LCD s natívnym rozlíšením 4K

4K panel má mimoriadne vysoké rozlíšenie a produkuje nádherný obraz. Technológia s 6 µm presnosťou pixelov bola navrhnutá spoločnosťou Epson. Výroba prebieha podľa najvyšších štandardov.

EB-L12000Q Front Dimensions

620 mm

280 mm

EB-L12000Q Back Dimensions

720 mm

Hmotnosť: 48 kg

Malé rozmery vďaka systému kvapalinového chladenia

Novo vyvinuté kvapalinové chladenie udržuje optimálnu teplotu kľúčových optických prvkov. Anorganické panely LCD, kotúč s anorganickým fosforom a laserový zdroj svetla sú udržiavané studené bez ohľadu na spôsob inštalácie projektora. Toto účinné chladenie prispelo k minimalizácii rozmerov projektora.

Spoľahlivosť

Projektor EB-L12000Q je vybavený vysoko trvanlivým kotúčom s anorganickým fosforom a panelom LCD. Trojvrstvová konštrukcia je odolná voči prachu a zabezpečuje mimoriadnu trvanlivosť.

Trojvrstvová konštrukcia odolná voči prachu

Projektor EB-L12000Q má tri vrstvy ochrany, ktoré mu zabezpečujú vynikajúcu trvanlivosť a odolnosť voči prachu. Zdroj svetla a optické prvky sú utesnené. Novo vyvinuté plne kvapalinové chladenie rozdeľuje prúd vzduchu a v porovnaní s konvenčnými modelmi snižuje² množstvo vzduchu dopadajúceho na optický modul o 86 %¹.

Robustné telo

Použitím rúrkového rámu a konštrukcie so základovou doskou došlo k významnému zvýšeniu odolnosti krytu. Prepracovaním vnútornej konštrukcie spoločnosť Epson vytvorila kompaktný a ľahký produkt, ktorý sa jednoducho inštaluje.

Výmenné elektrostatické filtre s dlhou životnosťou

Elektrostatické filtre umožňujú 20 000 hodín používania takmer bez údržby a významne znižujú množstvo prachu, ktorý by mohol nepriaznivo ovplyvniť optické súčasti.

360° projekcia

Projektor EB-L12000Q je možné otočiť o 360 stupňov v ľubovoľnom smere – vodorovne, zvislo a okolo osi – bez toho, aby došlo k strate jasu obrazu.

Utesnený optický modul

Kľúčové optické prvky vrátane anorganického panelu, kotúča s anorganickým fosforom a laserového bloku sú utesnené, aby sa zabránilo ich znečisteniu od prachu alebo dymu.

Bezúdržbový zdroj svetla

Laserový zdroj svetla je možné používať až 20 000 hodín bez údržby³. Laserový zdroj svetla je veľmi spoľahlivý, takže sa nemusíte obávať, že by ste počas dôležitej prezentácie zostali bez projekcie.

Flexibilita

Projektor EB-L12000Q je navrhnutý tak, aby umožňoval maximálne flexibilnú inštaláciu. Vďaka širokej ponuke objektívov vrátane objektívu s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou ho môžete používať takmer na akomkoľvek mieste.

lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7
lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7

Široká ponuka optických objektívov

Projektor EB-L12000Q je kompatibilný s objektívmi, ktoré sa používajú v aktuálnom rade projektorov Epson L1700. K dispozícii je rozsiahla ponuka optických objektívov pre ľubovoľný priestor alebo použitie. V pamäti projektora je možné uložiť až 10 nastavení vrátane posunov objektívu, úprav zaostrenia a veľkostí projekcie.

Zero Offset

S nulovým mŕtvym uhlom a veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou

Tento objektív je obzvlášť vhodný pre prostredia s veľmi obmedzenou vzdialenosťou k premietacej ploche. Vďaka malému projekčnému pomeru 0,35 : 1 a zahnutému optickému systému odstraňujúcemu mŕtvy uhol umožňuje premietať obraz s uhlopriečkou 100" zo vzdialenosti len 41 cm. Tieto funkcie spoločne s posunom objektívu⁴ zjednodušujú ovládanie a rozširujú oblasť použitia.

Širší rozsah posunu objektívu

Projektor EB-L12000Q ponúka mimoriadne široký rozsah posunu objektívu. A to vďaka upravenej konštrukcii, ktorá ovplyvnila umiestnenie objektívu a opického modulu. Umožňuje tiež presné nastavenie pomocou vylepšeného krokového motora.

Mnoho pripojovacích rozhraní

Terminál LAN je robustný uzamykateľný konektor etherCON, ktorý zaisťuje spoľahlivé pripojenie aj po opakovanom použití.

Slot rozhrania pre rozšírenie

Sloty rozhrania umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení podľa vašich potrieb. Umožňujú tiež v budúcnosti pridať nové rozhrania a aktualizovať existujúce.
ELPIF01: HDMI/DVI, ELPIF03: DisplayPort.

Projektor EB-L12000Q demonštruje know-how a technológie spoločnosti Epson. Prinása vylepšenie ako je svetelný výkon 12 000 lumenov, natívne rozlíšenie 4K, nový systém chladenia a objektiv s nulovým mŕtvym uhlom.

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o projektore EB-L12000Q, zadajte nižšie vaše osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

MÁTE ĎALŠIE POŽIADAVKY?
Polia označené hviezdičkou * sú povinné

1  Merané akceleračným testom predpokladajúcim hustotu 0,04 – 0,20 mg/m3. Čas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania a prostredia.

2  V porovnaní s modelom EB-L25000U. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od podmienok používania.

3  Po dobu 20 000 hodín nie je potrebná údržba laserového zdroja svetla. Približný čas poklesu jasu o 50 % od prvého použitia. Merané akceleračným testom predpokladajúcim hustotu 0,04 – 0,20 mg/m3. Čas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania a prostredia. Výmena dielov iných ako zdroj svetla môže byť vyžadovaná skôr.

4  S modelom EB-L12000Q (-5/+ 8 % zvisle, ±5 % vodorovne)