Epson supports professionals including lawyers and accountants with its smart projectors, inkjet printers, business scanners, disc publishers and managed print services.

Najlepšie Riešenia na Publikovanie a Archiváciu

Rad Discproducer

Ak potrebujete napáliť a vytlačiť jednotlivé disky, môžete tak urobiť jedným stlačením tlačidla. Ak chcete tlačiť v dávkach, zariadenie Discproducer je k dispozícii v rôznych modeloch, ktoré umožňujú tvorbu až 100 diskov v jednom pracovnom cykle. Zariadenia môžete používať len ako tlačiareň alebo v prostredí so sieťovým pripojením. K dispozícii je dokonca aj bezpečnostný model na ukladanie dôverných údajov. Vymeniteľné jednotky a údržbové kazety predlžujú životnosť celej jednotky, kým nové funkcie, napríklad spätné čítanie alebo spojená tlač, umožňujú použitie ešte dômyselnejších aplikácií s druhou generáciou zariadení Discproducer.

Kompaktný multifunkčný dizajn

Náš Discproducer je jedným z najmenších zariadení vo svojej triede a je chránený krytom odolným proti prachu so šírkou menšou ako 40 cm. Je to jediný systém, ktorý ponúka jednoduché ovládanie z prednej strany. Ak máte málo miesta, jeho plochá konštrukcia umožňuje položenie dvoch systémov na seba a vrchnú stranu horného zariadenia môžete dokonca použiť ako úložný priestor, ktorý je ideálny na médiá alebo prenosný počítač.

Patentované robotické rameno AcuGrip

Mechanizmus AcuGrip je osobitne navrhnutý pre náš rad produktov Discproducer a zabezpečuje, že rameno robota spoľahlivo uchopí len jeden prázdny disk CD/DVD – dokonca aj vtedy, keď sú naukladané na seba. Zvyšuje sa tým životnosť produktu a pomáha chrániť pred prerušením automatického výrobného postupu z dôvodu mechanického zablokovania.

Technológia Micro Piezo

V srdci každej atramentovej tlačiarne spoločnosti Epson sa nachádza tlačiarenská hlavica Micro Piezo spoločnosti Epson. Technológia Micro Piezo zaručuje rovnaké a stabilné kvapôčky atramentu bez zdvojení a zahmlievania. Vďaka tomu zariadenie Discproducer poskytuje najvyššiu kvalitu tlače vo svojej triede, ostrý text a žiarivú grafiku s rozlíšením až 1440 × 1440 dpi. Náklady na tlač výrazne znižujú samostatné veľkokapacitné atramentové kazety.

Špičkový servis

Ak si vyberiete značku Epson, získate servis svetovej triedy, ktorý očakávate od jednotky na trhu. Náš servisný program CoverPlus Service Program ponúka nízkonákladové servisné možnosti vrátane opravy na mieste, ktorá predlžuje pôvodnú záruku na viacero rokov vo väčšine krajín na celom svete.

Špičkový servis