ŠPIČKOVÉ RIEŠENIA PRE POTLAČ CD/DVD A ARCHIVÁCIU DÁT

Rad Discproducer

KONTAKTUJTE NÁS
 

Ak potrebujete napáliť a vytlačiť jednotlivé disky, môžete tak urobiť jedným stlačením tlačidla. Ak chcete tlačiť v dávkach, zariadenie Discproducer je k dispozícii v rôznych modeloch, ktoré umožňujú tvorbu až 100 diskov v jednom pracovnom cykle. Zariadenia môžete používať len ako tlačiareň alebo v prostredí so sieťovým pripojením. K dispozícii je dokonca aj bezpečnostný model na ukladanie dôverných údajov. Vymeniteľné jednotky a údržbové kazety predlžujú životnosť celej jednotky, kým nové funkcie, napríklad spätné čítanie alebo spojená tlač, umožňujú použitie ešte dômyselnejších aplikácií s druhou generáciou zariadení Discproducer.

Špičkový servis

Ak si vyberiete značku Epson, získate servis svetovej triedy, ktorý očakávate od jednotky na trhu. Náš servisný program CoverPlus Service Program ponúka nízkonákladové servisné možnosti vrátane opravy na mieste, ktorá predlžuje pôvodnú záruku na viacero rokov vo väčšine krajín na celom svete.

Produkty

Sme jediný výrobca na svete, ktorý navrhuje a vyvíja presné robotické zariadenia i rozšírené tlačové riešenia. Preto sú naše produkty spoľahlivé. Sú totiž vytvorené na základe znalostí a skúseností získaných v prostredí robotiky. Náš Discproducer je dokonalým príkladom. S jeho kompaktným dizajnom, telom odolným proti prachu a minimom pohyblivých častí poskytuje presný výkon a vynikajúcu spoľahlivosť.

Za posledných 5 rokov sa stala spoločnosť Epson jednotkou na trhu v mnohých oblastiach vyžadujúcich optické médiá. Viac ako 50 % všetkých nemocníc v Európe, ktoré inštalujú zariadenia na tvorbu diskov CD a DVD na účely ukladania záznamov o pacientoch na disky CD alebo archivácie údajov o pacientoch, si vybralo spoločnosť Epson kvôli spoľahlivosti a jednoduchému používaniu dokonca aj v náročných prostrediach.

Produktový rad

TOTAL DISK MAKER

Všetky modely zariadení Discproducer sa dodávajú so softvérom a nástrojmi na napaľovanie a potlač diskov. Aplikácia Total Disc Maker obsahuje funkcie na úpravu, štítkovanie a tvorbu diskov.

Všetko vyžaduje len niekoľko jednoduchých krokov:

 • Výber údajov

  Jednoducho vyberte formát média, myšou presuňte obsah a napáľte.

 • Návrh štítka

  Použite vlastný dizajn alebo jednu z poskytnutých predvolených šablón a obrázkov. Zobrazenie ukážky umožňuje skontrolovať kompilácie a uložiť prácu na neskoršie použitie.

  Niektoré inteligentné funkcie zjednodušujú proces tlače, napríklad:

  • Stohové číslovanie
  • Automatický dátum a čas
  • Automatická stromová tlač priečinka
  • Automatická tlač miniatúr
  • Automatická tlač údajov
  • 20 šablón na rýchle spustenie
  • Zakrivený text
  • Tlač čiarového kódu
  • Spojená tlač (5.0 alebo novšia verzia)
  • Spätné čítanie (5.0 alebo novšia verzia)
 • Konfigurácia tvorby

  Softvér vás prevedie procesom nastavenia parametrov pre určené množstvo diskov, rýchlosťou napaľovania a tlače, výberom vstupného a výstupného zásobníka a rozlíšením tlače. Kliknutím na tlačidlo Vytvoriť spustíte tvorbu.

 • Sledovanie tvorby

  Softvér Total Disc Monitor od spoločnosti Epson informuje o stave dôležitých funkcií, ako aj o aktuálnych a prebiehajúcich úlohách.

  Aplikácia Total Disc Maker je dostupná aj pre systém Mac OS-X, ktorý podporuje zariadenia PP-50, PP-100, PP-100II a PP-100AP.

  Total Disc Bridge:
  slúži na implementáciu zariadení Discproducer do ostatných aplikácií. Môžete ju prevziať po registrácii z určeného servera spoločnosti Epson.

SPOTREBNÝ MATERIÁL A DODATOČNÉ VYBAVENIE

Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov ponúka spoločnosť Epson známe médiá JVC/Taiyo Yuden WaterShield spolu so súpravou atramentových zásobníkov alebo súpravu 300 médií.

Sú to jediné médiá na trhu, ktoré spĺňajú požiadavky na viac ako 100-ročnú (disky CD) alebo 50-ročnú (disky DVD) spoľahlivosť údajov a poskytujú vysokokvalitnú lesklú a vodeodolnú tlač na povrch média.

V prípade veľkého množstva údajov na archiváciu na disky Blu-ray sa využívajú zariadenia Panasonic BD-R s mimoriadnou presnosťou údajov na obdobie až 50 rokov.

Mnoho priemyselných odvetví si vybralo zariadenie Discproducer

Zdravotníctvo

disky CD pacientov, kardiológia, röntgen, mamografia, CT, chirurgické vyšetrenie

Vládne inštitúcie

policajné výsluchy, súdnictvo, pozemky, digitalizácia papierových archívov, kontrola

Firemné kontá

prezentácie, akcie, filmy, PR, tlač

Právny sektor

digitalizácia a distribúcia právnych dokumentov, súdne spisy

Vzdelávanie

materiály na výučbu, pokyny, údaje o skúškach, hlasové nahrávky

Tvorivé organizácie

fotografie s vysokým rozlíšením, obrazové údaje, filmy o podujatiach, animácie

Vysielanie a film

televízne a rozhlasové relácie, predprodukcia a postprodukcia, zvukové služby pre publikum

Softvérové spoločnosti

poskytovanie softvéru a aktualizácií, dokumentácie, návody, hry

Finančné služby

zmluvy, osobné spisy, zálohy

Zhotovovanie kópií

všetky osobné a komerčné údaje o zákazníkoch, kopírovacie služby

Ostatné podobné odvetvia

zaznamenávanie hudby, fotografií, videosekvencií, prejavov, kázní, videí k udalostiam, prezentácií, koncertov, videí z ciest, letákov na obchodné výstavy

Prípadové štúdie

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach Epson, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.
Porovnať
Zatvoriť

Porovnať produkty

z 3 vybraných

Odstrániť z porovnávania