KOMUNITA NEZÁVISLÝCH DODÁVATEĽOV SOFTVÉRU

pre tlačiarne TM-Intelligent

Spoločnosť Epson, uznávaná svetová jednotka v tlači POS, radikálne mení trh prostredníctvom svojich termotlačiarní príjmových dokladov TM-Intelligent určených pre riešenia POS založené na tabletoch pre maloobchod a prostredie stravovania.

Tieto zariadenia pomáhajú zefektívniť činnosť, šetriť miesto a znížiť náklady prostredníctvom tlače, ktorá nevyžaduje ovládače. Ak majú predajcovia ťažiť z webovo zameraných činností a funkcií ponúkaných zariadeniami TM-Intelligent, potrebujú správne aplikácie – preto spoločnosť Epson vyvinula komunitu pre nezávislých dodávateľov softvéru.

Epson
Dôveryhodná značka
Mobility
POSILNENIE MOBILITY
Flexibility
FLEXIBILNOSŤ
Retail
NAVRHNUTÉ PRE MALOOBCHOD
Bridge to the future
SPOJENIE S BUDÚCNOSŤOU

CHCETE PROPAGOVAŤ SVOJU APLIKÁCIU?

Ak sa chcete zapojiť do komunity, vašu žiadosť musí schváliť spoločnosť Epson. Uveďte svoje údaje a podajte žiadosť.

REGISTRÁCIA APLIKÁCIE

AKÉ SÚ VÝHODY KOMUNITY NEZÁVISLÝCH DODÁVATEĽOV SOFTVÉRU EPSON?

Zistite, aké výhody môžete získať registráciou v komunite nezávislých dodávateľov softvéru spoločnosti Epson.

VÝHODY

ZLEPŠITE EFEKTÍVNOSŤ V MIESTE PREDAJA

ZMENA SPÔSOBU, AKÝM PODNIKÁTE

Vieme, že kamenné predajne sú zasiahnuté dvomi vplyvmi: zníženie míňania zo strany zákazníkov a nárast predaja online. Na vyriešenie tohto problému maloobchody teraz hľadajú nové spôsoby, ako prilákať viac nakupujúcich, a čo je ešte dôležitejšie, primäli ich minúť viac.

Prieskum ukazuje, že 75 % obchodov teraz plánuje zaviesť cloudový systém POS v nasledujúcich piatich rokoch, aby im pomohol prilákať viacerých nakupujúcich¹. Je to preto, lebo okrem mnohých funkcií tento systém môže zlepšiť flexibilnosť systémov.

Používanie nových technológií v maloobchodnom prostredí poskytlo nezávislým dodávateľom softvéru príležitosť pomôcť pri zlepšovaní skúseností zákazníkov v predajni. Predavači môžu teraz ovplyvniť nákupné správanie sa zákazníka, keď prechádza predajňou. Umožní im vykonávať transakcie, poskytovať informácie šité na mieru pomocou prenosných zariadení a vzdialene tlačiť potvrdenky, čo umožní väčšiu mieru interakcie so zákazníkom a prinesie viac možností ďalšieho predaja. V neposlednom rade tiež skráti čas čakania v rade. Webové systémy POS majú aj nižšie náklady na inštaláciu ako tradičné metódy a možno ich inovovať rýchlejšie. Všetko sú to dôležité faktory, ktoré pomáhajú udržať si náskok pred konkurenciou.

  • Mobility Mobilita – Pomocou tabletov a iných mobilných zariadení môžete rozšíriť služby zákazníkom mimo pokladníc a poskytovať lepšiu zákaznícku skúsenosť.
  • Designed for the cloud Flexibilnosť – Tlačte potvrdenky priamo z inteligentných zariadení pomocou našich inteligentných tlačiarní, ktoré nevyžadujú ovládač.
  • Energy Efficient Úspora energie – Nie sú potrebné žiadne terminály POS, preto môžete zredukovať hardvér, čo znižuje vaše účty za energiu.
  • Cost-effective Hospodárnosť – Dizajn typu všetko v jednom znižuje náklady na hardvér, servis a údržbu.

ZOBRAZIŤ RAD ZARIADENÍ TM-INTELLIGENT OD SPOLOČNOSTI EPSON

Spoločnosť Epson, uznávaná svetová jednotka v tlači POS, radikálne mení trh vďaka širokej škále aplikácií, ktoré môžu využívať produkty TM-Intelligent. Či už sú aplikácie POS webové, založené na aplikáciách alebo určené pre stolné počítače, tieto zariadenia pomáhajú zefektívniť činnosť, šetriť miesto a znížiť náklady prostredníctvom tlače, ktorá nevyžaduje ovládače. Kliknutím zobrazíte kompletnú rodinu produktov Intelligent.

PREHĽAD SORTIMENTU

VIEW EPSON’S RANGE OF TM-INTELLIGENT DEVICES

KONFERENCIA VÝVOJÁROV EPSON: ROZVOJ MALOOBCHODNÉHO SEKTORA

Úvodná konferencia vývojárov Epson sa konala v Antverpách 30. septembra – 1. októbra a pritiahla viac ako 140 nezávislých predajcov softvéru a distribútorov pridanej hodnoty, ktorí zdieľali svoje nápady a propagovali vedúce myšlienky inovácií najnovších produktov.

VIAC INFORMÁCIÍ

Epson Developer Conference: evolving the retail sector

KONTAKTUJTE NÁS

Ak chcete získať viac informácií o nezávislých dodávateľoch softvéru, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Vyberte

Zaujímajú ma nasledujúce produkty
(vyberte produkty, o ktoré máte záujem)::