Obec Bošáca sa rozhodla pre Workforce Pro RIPS

Epson Workforce Pro RIPS šetrí čas a peniaze

Obec Bošáca sa rozhodla pre Workforce Pro RIPS

Starosta obce Bošáca, sa rozhodol investovať do nových technológií na obecnom úrade. Pôvodná tlačiareň doslúžila a rozhodli sa hľadať vhodnú náhradu. Očakávania najlepšie splnila tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-R8590DTWF, ktorá zahŕňa revolučný systém vymeniteľnej súpravy atramentu RIPS na tlač s extra vysokou výťažnosťou.

Tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-R8590DTWF to vyhrala na plnej čiare

Na obecnom úrade v Bošáci dlhoročne používali multifunkčnú tlačiareň, ktorá však doslúžila. Starosta obce sa preto rozhodol, že kúpa novej tlačiarne je investíciou na dlhšie obdobie, a preto hľadal riešenie, ktoré by 100% splnilo požiadavky úradu. „Hľadali sme vhodnú tlačiareň, ktorá zvládne každodennú tlač, skenovať až po veľkosť A3 a bude jednoduchá pre obsluhu. Nie menej dôležitým faktorom pri výbere zariadenia boli náklady spojené s prevádzkou," uviedol Mgr. Daniel Juráček, starosta obce Bošáca. Spoločnosť COMTEC s.r.o., autorizovaný partner spoločnosti Epson Europe B.V., ponúklo obci školenie, kde ich oboznámili s kvalitami tlačiarne značky Epson a odporučili konkrétny model s technológiou RIPS, ktorý by splnil ich požiadavky. „Ukázalo sa, že odporúčaná tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-R8590DTWF najlepšie vyhovuje požiadavkám, pretože ponúka obojstranné skenovanie až do veľkosti A3, jednoduchú obsluhu, nízke náklady na tlač a komunikuje so všetkými PC na úrade" dodal Mgr. Daniel Juráček.

Epson WorkForce Pro RIPS si pochvaľujú aj zamestnanci úradu

Jednoduché užívateľské rozhranie a bezproblémová konektivita umožnila zamestnancom úradu zamerať sa na svoju prácu, pretože nemusia strácať čas obsluhou tlačiarne, či častou výmenou atramentov. Tlačiareň Epson WorkForce WF-R8590DTWF, ktorá zahŕňa systém vymeniteľnej súpravy atramentu (RIPS), hravo zvláda každodennú tlač zo všetkých zosieťovaných počítačov na úrade, či skenovanie A3 a iných formátov. „Osobitnou kategóriou sú náklady na tlač. Na tlačiarni tlačíme denne už jeden celý rok a zatiaľ nebolo potrebné meniť atrament a na základe doterajšej spotreby by nám mal súčasný atrament vydržať ešte celé 2 roky! Práca s tlačiarňou je komfortná, zaručila nám úsporu času a hlavne máme to, čo sme potrebovali, teda skutočne multifunkčné zariadenie, sktorým sme spokojný na 120%,“ doplnil Mgr. Daniel Juráček. Efektivitu práce a kvalitnú tlač si pochvaľujú aj samotní zamestnanci úradu, ktorí na nové zariadenie nedajú dopustiť. Tlačiareň Epson WorkForce WF-R8590DTWF si tak našla svoje užitočné miesto aj na neštandardnom mieste, akým je obecný úrad.

Obec Bošáca

Uprostred Bošáckej doliny sa nachádza obec Bošáca, ktorá je prvýkrát písomne spomenutá roku 1380 spôvodným názvom ,,Bosach". Neskôr vroku 1506 ako Bosacz a roku 1773 Bosacza, po maďarsky Bosác. Obec je známa najmä krásnymi krojmi, typovo totožnými skrojmi blízkeho Dolného Srnia a Moravského Lieskového. Obec Bošáca sa nachádza na strednom Považí, severozápadne od Nového Mesta nad Váhom. Je súčasťou Bošáckej doliny, ktorá je dlhá približne 20 km. Stred obce sa nachádza v nadmorskej výške 235 m n. m. Obklopená je vrchmi Bielych Karpát a jej územím preteká potok Bošáčka. Nachádza sa v severnej časti územia okresu Nové Mesto nad Váhom, na hranici s okresom Trenčín. Za posledné roky si vyslúžila hneď niekoľko ocenení vceloslovenských súťažiach Dedina roka a Európsky strom roka.