Vysokorýchlostné multifunkčné zariadenie s funkciou obojstrannej tlače určené malým firmám

Tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie v laserovej kvalite za cenu atramentovej tlače

Vysokorýchlostné multifunkčné zariadenie s funkciou obojstrannej tlače určené malým firmám

Spoločnosť Epson uvádza na trh svoju novinku - Epson Stylus Office BX925FWD, vysoko výkonné multifunkčné zariadenie 4 v 1 s funkciou obojstrannej tlače a možnosťou sieťového pripojenia, ktoré prináša náročným malým firmám tlač v profesionálnej kvalite pri nízkych nákladoch.

BX925FWD je super rýchle zariadenie s nízkymi nárokmi na údržbu, ktoré efektívne tlačí výstupy v laserovej kvalite za cenu atramentovej tlače a navyše ponúka vysoko kvalitné skenovanie, kopírovanie a faxovanie. S rýchlosťou tlače až 15 strán čiernobielo a 9,2 strany farebne za minútu alebo 38 strán za minútu v režime konceptu umožňuje zvýšiť vašu efektivitu. Použitý atrament Epson DURABrite Ultra zabezpečí ostrý text a brilantné farby, ktoré zaručujú profesionálny vzhľad dokumentov.

Firmy získajú veľa finančných výhod, ale zároveň volia ohľaduplnejší prístup k životnému prostrediu. Náklady na farebnú tlač sú až o 50 % nižšie ako pri konkurenčnej laserovej tlači a systém samostatných atramentových zásobníkov Epson umožňuje výmenu iba tej farby, ktorú ste spotrebovali. Ďalšie úspory prináša ponuka rôznych veľkostí zásobníkov, najmä veľkosti XL radu Jeleň pre veľkoobjemovú, nízkonákladovú tlač.
Automatická obojstranná tlač môže znížiť spotrebu papiera až o 50 %. Zariadenie BX925FWD spĺňa podmienky programu ENERGY STAR® a jeho energetická účinnosť ďalej pomáha znížiť náklady a negatívny dopad na životné prostredie.

Multifunkčné zariadenie BX925FWD je dokonalou voľbou pre malé firmy - prostredníctvom ethernetového a Wi-Fi rozhrania sa k nemu môže pripojiť viac užívateľov súčasne, pričom šifrovanie WPA2 zabezpečuje vyššiu úroveň zabezpečenia. Možnosť jednoduchej bezdrôtovej tlače zo zariadenia iPhone®, iPod Touch® a iPad™ ďalej rozširuje flexibilitu tohto zariadenia.

Zariadenie je možné ľahko ovládať pomocou veľkého dotykového panelu s integrovaným dotykovým displejom , ktorý zrozumiteľne zobrazuje stav zariadenia a umožňuje jednoduchý prístup k funkčným ponukám. BX925FWD zároveň skracuje čas strávený dopĺňaním papiera vďaka vybaveniu dvoma zásobníkmi papiera s predným plnením, z ktorých jeden je možné za účelom ďalšieho zvýšenia flexibility použiť na uloženie špeciálneho média, ako je napríklad lesklý papier.

Mohamed Musa, product manager for micro-business inkjets v spoločnosti Epson, dodáva: „BX925FWD dokáže prostredníctvom siete prepojiť akékoľvek kancelárske práce v malej firme a môže sa pochváliť vysokou kapacitou papiera dosahujúcou až 500 listov bežného papiera formátu A4. V kombinácii s užívateľsky prívetivým 19,8cm dotykovým panelom s inteligentnou navigáciou a 8,9cm integrovaným dotykovým displejom je toto multifunkčné zariadenie pre malé firmy optimálnou voľbou.“

Epson Stylus Office BX925FWD je k dispozícii od 1. marca 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu 303 € vrátane DPH.

 

Súhrn najdôležitejších vlastností
• Vysokorýchlostná tlač v business kvalite 15 str./min. čiernobielo a 9,2 str./min. farebne1 alebo 38 str./min. v režime konceptu2

 • Super rýchla obojstranná tlač - 7,9 str./min. čiernobielo a 5,7 str./min. farebne1
 • Automatická obojstranná tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie zníži spotrebu papiera až o 50 %
 • Automatický obojstranný podávač dokumentov
 • Dva zásobníky papiera s predným plnením s kapacitou až 500 listov bežného papiera formátu A4
 • Možnosť sieťového pripojenia cez Ethernet a Wi-Fi
 • Farebná tlač Epson je až o 50 % lacnejšia ako konkurenčná laserová tlač3
 • 19,8cm dotykový panel s inteligentnou navigáciou a integrovaným dotykovým displejom
 • Moderný, kompaktný dizajn
 • Atrament Epson DURABrite Ultra pre tlač profesionálnych dokumentov
 • Presto! PageManager 9
 • Systém samostatných zásobníkov atramentu a atramentové kazety veľkosti XL
 • Rýchloschnúce výtlačky odolné voči vode, rozmazaniu, zvýrazňovačom a vyblednutiu

-koniec-

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com
 

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com