Tlačte fotografie formátu A3+ odkiaľkoľvek

Vysoko kvalitná bezdrôtová tlač

Tlačte fotografie formátu A3+ odkiaľkoľvek

1. marca 2012– Spoločnosť Epson uvádza na trh fototlačiareň Epson Stylus Photo 1500W, model určený fotoamatérom, ktorým prináša jedinečnú kombináciu praktickosti a vynikajúcich parametrov, ktoré zaručujú tlač vysoko kvalitných lesklých fotografií až do formátu A3+.

Fototlačiareň1500W je vybavená integrovaným rozhraním Wi-Fi, ktoré umožňuje tlačiť z ľubovoľného umiestnenia. Používateľom je k dispozícii rýchla a ľahká tlač z laptopov, stolových počítačov a vďaka aplikácii Epson iPrint tiež z najnovšej generácie mobilných zariadení, ako sú iPhony a iPady.

MarkBoehmer, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: "Sme potešení, že môžeme našim zákazníkom ponúknuť pohodlie bezdrôtového pripojenia - na rozdiel od konkurenčných fototlačiarní formátu A3+, ktoré túto funkciu neponúkajú. Nielenže používatelia môžu ľahko tlačiť z mobilných zariadení, ale majú aj širšie možnosti výberu umiestnenia tlačiarne v domácnosti či kancelárii. "

Model1500W sa dokáže zhostiť širokej škály tlačových projektov, ako je tlač na lesklý papier, bežný papier alebo obálky, potlač nažehľovacích médií a diskov CD a DVD. Podporovaná je tlač fotografií od štandardnej veľkosti 10 × 15 cm až po panoramatické formáty a formát A3+.

Tlačiareň1500W je vybavená šesťfarebnou sadou atramentov Epson Claria na báze plne rozpustného farbiva, ktoré zaručujú trvanlivé výsledky v živých farbách s lesklým povrchom. V kombinácii s rozlíšením až 5760 × 1440 dpi a malou veľkosťou kvapiek 1,5 pl to znamená, že výtlačky dosahujú vysokú kvalitu a vynikajú jemnými detailmi a plynulými tónovými prechodmi.

TlačiareňEpson Stylus Photo 1500W bude v predaji od 1. marca 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 399,99 € vr. dph.

Hlavné vlastnosti

Wi-Fi rozhranie umožňuje tlač z ľubovoľného umiestnenia

Podpora tlačezo zariadení vybavených systémami iOS a Android prostredníctvom aplikácie Epson iPrint

Podporarozhrania PictBridge™ umožňuje priamu tlač z digitálnych fotoaparátov a prehliadačov fotografií

Kompatibilný sradom médií, od nažehľovacích médií a obálok po bežný papier a matný a lesklý fotopapier

Ovládačpodporuje médiá od fotografií o veľkosti 4 x 6 palcov (10 × 15 cm), pohľadníc formátu A6 a albumov s rozmermi 12 × 12 palcov až po panoramatické výstupy a výtlačky formátu A3+

Podpora tlačebez okrajov a potlače diskov CD / DVD

Šesťfarebnásada atramentov Claria (azúrová, svetlá azúrová, purpurová, svetlá purpurová, žltá, čierna) na báze plne rozpustných farbív zaručuje živé farby a vysoký lesk výtlačkov

Rozlíšenie5760 × 1440 dpi a minimálna veľkosť kvapôčky 1,5 pl zaisťujú jemné detaily a plynulé prechody

Tlačfotografie vo formáte A3+ v štandardnej fotografickej kvalite trvá 198 sekúnd

Spoľahlivosťzaručuje osvedčená technológia tlačovej hlavy Epson Micro Piezo

Úsporapeňazí vďaka samostatným atramentovým kazetám - stačí vymeniť len spotrebovanú farbu


O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 75 000 zamestnancov v 100 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 1 594 zamestnancov vo fiškálnom roku 2010 obrat 1,583 miliónov eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com