Spoločnosť Epson znižuje náklady na čiernobielu kancelársku tlač s novou tlačiarňou AcuLaser radu M8000N

Rýchla a kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň radu AL-M8000N formátu A3 ponúka všestranné riešenie kancelárskej tlače s veľmi nízkymi celkovými nákladmi.


*+AL M8000.jpg+
Rýchla a kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň radu AL-M8000N formátu A3 ponúka všestranné riešenie kancelárskej tlače s veľmi nízkymi celkovými nákladmi.

1. marec 2009 – Spoločnosť Epson, uznávaný odborník na výrobu vysoko kvalitných laserových tlačiarní formátu A3 šitých na mieru potrebám moderných kancelárií, dnes oznamuje uvedenie novej laserovej tlačiarne AcuLaser radu M8000N. Vďaka tlači v plnom rozlíšení 1 200 dpi a možnosti vytlačiť vo formáte A4 až 44 strán za minútu je tlačiareň radu AL-M8000N najlepšia čiernobiela laserová tlačiareň, ktorú spoločnosť Epson ponúka. Na dosiahnutie optimálnych úspor podnikových nákladov používa tlačiareň radu AL-M800N inovatívne technológie, ktoré umožňujú tlač mimoriadne kvalitných dokumentov a poskytujú vynikajúce možnosti úprav dokumentov za veľmi nízku celkovú cenu.

Thomas Brique, produktový manažér spoločnosti Epson pre Európu, hovorí: „Spoločnosť Epson je hrdá na úspech svojho radu čiernobielych laserových tlačiarní formátu A3 a tlačiareň AcuLaser radu M8000N dokazuje úsilie spoločnosti a snahu neustále zlepšovať produkty v tejto oblasti. Každá firma s veľkoobjemovou tlačou určite ocení možnosť vysoko kvalitnej tlače za minimálnu cenu. Táto tlačiareň výnimočne dobre obstojí s ohľadom na toto kritérium.“

„Tlačiarne radu AL-M8000N sú tou najlepšou voľbou pre každého, kto každý deň pracuje s dokumentmi vo formáte A3. Ďalšou výhodou tlačiarne AL-M8000N je jej kompaktnosť. Vďaka tomu, že sa táto tlačiareň formátu A3 svojou veľkosťou príliš nelíši od tlačiarní formátu A4, zaberie v kancelári len malý priestor.“

Tlačiareň radu AL-M8000N používa originálny jazyk Adobe PostScript® 3 a podporuje aj jazyky PCL6, PCL5e, ESC/Page a PDF Direct Print. Štandardne tiež poskytuje rozhranie Ethernet 10/100 Base TX, vysokorýchlostné rozhranie USB, paralelné rozhranie a voliteľné rozhranie typu B pre zvýšenú konektivitu.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí možnosť rozšírenia pamäte RAM zo štandardných 128 MB na 578 MB a podpora pamäťových kariet typu CompactFlash. Pokročilé zabezpečovacie vlastnosti zahŕňajú zaistenie dôvernosti tlače, ochranu proti kopírovaniu a podporu protokolu SSL, čím je zaistená bezpečnosť tlačových úloh v kancelári.

Okrem základného modelu tlačiarne AL-M8000N je k dispozícii celý rad tlačiarní ponúkajúci množstvo ďalších funkcií, vrátane modelov AL-M8000DN s možnosťou obojstrannej tlače a AL-M8000D3TN s možnosťou obojstrannej tlače a tromi prídavnými zásobníkmi na papier.

Všestrannosť je kľúčovou vlastnosťou modelov radu AL-M8000N s rýchlosťou podávania papiera od 650 listov modelu AL-M8000N až po 2 150 listov modelu AL-M8000D3TN. Všetky modely tiež podporujú voliteľné stohovače dokumentov na zoraďovanie a oddeľovanie rôznych úloh, čo je ďalšou výhodou pre vyťažené kancelárie.

--- Koniec ---

Charakteristické vlastnosti PRODUKTU:
• rýchla a kompaktná čiernobiela tlačiareň formátu A3 – až 44 strán za minútu;
  • vynikajúca kvalita tlače – rozlíšenie tlače 1 200 dpi;
  • podpora jazykov Adobe® PostScript 3™, PCL6, PCL5e, ESC/Page a PDF Direct Print v štandardnej výbave;
  • štandardné rozhranie Ethernet 10/100 Base Tx, vysokorýchlostné rozhranie USB, paralelné rozhranie a voliteľné rozhranie typu B;
  • flexibilná manipulácia s papierom (štandardne 650 strán, max. 2 150 strán), voliteľná jednotka obojstrannej tlače a stohovača;
  • štandardná pamäť 128 MB s možnosťou rozšírenia na 578 MB, podpora pamäťových kariet typu CompactFlash;
  • pokročilé bezpečnostné funkcie (podpora protokolu SSL, „Dôverná úloha“ a „Ochrana proti kopírovaniu“).

  • Cena produktu bez dane od 1 990 EUR – k dispozícii od apríla 2009.