Spoločnosť Epson získava prestížne ocenenie asociácie EISA

Asociácia EISA udelila tlačiarni Epson Stylus Photo R3000 titul Európska tlačiareň roka 2011-2012

Spoločnosť Epson®, svetový odborník v oblasti digitálneho zobrazovania, obhájila svoju pozíciu lídra v odbore a získala pre svoju tlačiareň Epson Stylus Photo R3000 ocenenie „Európska tlačiareň roka 2011-2012“, udeľované asociáciou EISA (European Imaging and Sound Association).

Na porotu asociácie EISA veľmi zapôsobila nie len prístupnosť tlačiarne, ale aj vysoká kvalita nízko nákladových výtlačkov. Členovia poroty svoje rozhodnutie komentovali takto: „Toto je ideálna tlačiareň vhodná ako pre profesionálnych fotografov, tak aj pre pokročilých fotoamatérov.“

Marc Boehmer, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Reagovali sme na požiadavky našich zákazníkov a uviedli na trh fototlačiareň Epson Stylus Photo R3000, ktorú sme vybavili veľkokapacitnými atramentovými kazetami a radom funkcií, ako je napríklad zdokonalené podávanie Fine Art papiera. Toto ocenenie potvrdzuje náš úspech a odborné znalosti, ktoré využívame pri výrobe profesionálnych produktov vysokej kvality. ”

Fototlačiareň Epson Stylus Photo R3000 dokáže tlačiť výstupy v profesionálnej kvalite až do formátu A3+ a vďaka pohodlným veľkokapacitným atramentovým zásobníkom je dokonalým riešením pre stredné objemy tlače. Predné podávanie uľahčuje vkladanie Fine Art papiera a znižuje pravdepodobnosť jeho poškodenia; zároveň nie je vyžadovaný ďalší priestor za tlačiarňou. Prostredníctvom 2,5 palcového farebného LCD displeja môžu užívatelia ľahko sledovať informácie o podávaní médií a kontrolovať stav zásobníkov atramentu. Veľkokapacitné atramentové kazety s objemom 25,9 ml umožňujú spracovanie stredných objemov tlače a zároveň prispievajú k optimalizácii nákladov na tlač jednej stránky.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com