Spoločnosť Epson získala prestížne ocenenie od asociácie EDP (European Digital Press)

Tlačiareň Epson Stylus Pro 4900 získala titul „Best Proofing Printer of the Year 2011“

Spoločnosť Epson získala prestížne ocenenie od asociácie EDP (European Digital Press)

Asociácia EDP (European Digital Press) vyhodnotila tlačiareň Epson Stylus Pro 4900 ako najlepšiu produkčnú tlačiareň a pri udeľovaní prestížnych ocenení pre rok 2011 jej udelila titul „Best Proofing Printer of the Year 2011“.

Tlačiareň Epson Stylus Pro 4900 zapôsobila na porotu asociácie EDP tým, že prostredníctvom novej generácie úsporných tlačiarenských hláv a vstavaného spektrofotometra udáva vyššie štandardy v oblasti spracovania nátlačkov.

Marco van Niekerk zo spoločnosti Epson Europe dodáva: „V spoločnosti Epson neustále hľadáme spôsoby, ako vylepšiť svoj produktový rad, aby sme tak vyhoveli meniacim sa potrebám našich zákazníkov. Toto ocenenie je uznaním flexibility a produktivity tlačiarne  Epson Stylus Pro 4900 a zároveň aj jej schopnosti prinášať výsledky vysokej kvality pri minimálnych nákladoch.

Epson Stylus Pro 4900 je kompaktná, 17palcová produkčná tlačiareň, ktorá sa môže pochváliť výnimočnou konzistenciou farieb a presnou farebnou zhodou. 11farebné atramenty Epson UltraChrome HDR a zdokonalená tlačiarenská hlava TFP zaisťujú, že výtlačky majú zakaždým profesionálny vzhľad. Tieto atramenty a technológie sú totožné  s tými, ktoré sú používané v produkčných tlačiarňach Epson určených na spracovanie väčších formátov médií do veľkosti 44 palcov.