Spoločnosť Epson® uvádza rad Epson Stylus SX100 Series: úsporné multifunkčné zariadenie so samostatnými zásobníkmi atramentu

Rad Epson Stylus SX100 Series využíva atrament Epson DURABrite™ Ultra, ktorý zabezpečuje každodennú dokonalú tlač vysokokvalitných dokumentov a fotografií v kvalite z fotolabu odolných proti vode, rozmazaniu a vyblednutiu.

B r a t i s l a v a, 18. novembra 2008 – Nový rad Epson Stylus SX100 Series ponúka kvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie v rámci jedného kompaktného zariadenia. Toto zariadenie sa mimoriadne hodí na domáce použitie. Je úsporné z hľadiska nákladov, pretože sa dodáva so samostatnými zásobníkmi atramentu v cene 6,99 € za zásobník – vymeníte len tú farbi, ktorú spotrebujete.


*+sx100.jpg+
Zariadenie dosahuje rýchlosť tlače až 26 strán za minútu a je vybavené softvérom Epson PhotoEnhance, ktorý automaticky nastaví farby a kontrast pre skvelé fotografie, a softvérom Epson Easy Photo Print na odstránenie efektu červených očí.

Rad Epson Stylus SX100 Series ponúka rozlíšenie skenovania až 600 dpi a použitie softvéru Epson Easy Photo Fix™ na obnovenie farieb a úpravu presvetlenia vyblednutých naskenovaných fotografií. Vďaka rýchlemu kopírovaniu, jednoduchej inštalácii a nastaveniu predstavuje rad Epson Stylus SX100 Series dokonalé riešenie tlače pre každé prostredie, v ktorom záleží na veľkosti, pružnosti a cene.

Mohamed Musa, produktový manažér európskej pobočky spoločnosti Epson Europe dodáva: „Ak máte rôzne potreby týkajúce sa tlače, skenovania a kopírovania – domáce úlohy, kancelárske dokumenty, webové stránky a fotografie – zistíte, že rad Stylus SX100 Series je ideálne riešenie, ktoré nerobí kompromisy v kvalite. Dodáva sa so samostatnými zásobníkmi atramentu v cene od 6,99 € za zásobník 1 a vďaka atramentu Epson DURABrite™ Ultra zabezpečuje ostrú tlač odolnú proti rozmazaniu.“

Prehľad charakteristických vlastností radu Epson Stylus SX100 Series:
  • kompaktná multifunkčná tlačiareň, skener a kopírka;
  • úspora peňazí so samostatnými zásobníkmi atramentu v cene 6,99 € za zásobník1 – vymeníte len farbu, ktorú spotrebujete;
  • nástroj Epson Easy Photo Fix™ – obnova farieb a úprava presvetlenia pri skenovaní vyblednutých fotografií;
  • softvér PhotoEnhance – pomocou automatickej úpravy farieb a kontrastu získate skvelé fotografie;
  • Epson Easy Photo Print – odstránenie efektu červených očí z fotografií;
  • vyhovuje podmienkam štandardu ENERGY STAR®;
  • Epson Stylus SX100 Series, odporúčaná cena 63 € vrátane DPH.

- koniec -
*+durabrite.jpg+

Atrament Epson DURABrite™ Ultra
Atrament Epson DURABrite™ Ultra využíva pri vytváraní farebných školských projektov, tlači webových stránok či domácej tvorbe vlastných lesklých fotografií výnimočnú technológiu, kde sú jednotlivé pigmentové častice potiahnuté živicovou vrstvou. To zabezpečuje odolnosť fotografií a výtlačkov proti vode, rozmazaniu a vyblednutiu a vždy skvelé výsledky. Vďaka atramentu DURABrite™ Ultra výtlačky vydržia až 200 rokov . Ďalšie informácie nájdete na stránke www.epson-europe.com

O skupine Epson
Spoločnosť Epson je popredným globálnym výrobcom zobrazovacích a tlačových zariadení vrátane tlačiarní, projektorov 3LCD a malých a stredne veľkých displejov LCD. Spoločnosť Epson má inovatívny a kreatívny prístup a jej cieľom je prekonávať vízie a očakávania zákazníkov po celom svete prostredníctvom produktov, ktoré sú známe pre svoju vynikajúcu kvalitu, funkčnosť, nenáročnosť na priestor a úsporu energie.
Spoločnosť Epson predstavuje sieť 109 spoločností po celom svete s počtom 88 925 zamestnancov a je hrdá na svoju prácu v rámci ochrany životného prostredia a v ďalších oblastiach, v ktorých pôsobí. Je vedená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corp. Celkový predaj tejto skupiny bol vo fiškálnom roku 2007 1 347 miliardy jenov.

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je strategickým riadiacim centrom pre Európu, Stredný Východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom rolu 2007 obrat 1 854 miliónov eur.

V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Katarína Poláčková
PRime time, s.r.o.
Tel: +421 2 6726 73 40
polackova@primetime.sk