Spoločnosť Epson® uvádza na trh novú tlačiareň Epson Stylus S20 – štýlovú, kompaktnú a dostupnú tlačiareň so samostatnými atramentovými tlačovými kazetami

Nová farebná atramentová tlačiareň Stylus S20 spoločnosti Epson kombinuje štýl s funkčnosťou – poskytuje vysoko kvalitnú domácu tlač dokumentov a fotografií s nízkymi nákladmi.


Nová farebná atramentová tlačiareň Stylus S20 spoločnosti Epson kombinuje štýl s funkčnosťou – poskytuje vysoko kvalitnú domácu tlač dokumentov a fotografií s nízkymi nákladmi.

19. máj 2008 – Spoločnosť Epson oznamuje zahájenie predaja tlačiarne Epson Stylus S20, nové osobné tlačiarne dokumentov a fotografií so samostatnými atramentovými kazetami, ktorá kombinuje kvalitu, všestrannosť a hospodárnosť. S moderným a kompaktným dizajnom, tlačiareň Stylus S20 bola vyvinutá takým spôsobom, aby vyhovovala požiadavkám každodennej domácej tlače.

Napriek tomu, že ide väčšinou o výhodu drahších produktov, tlačiareň Epson Stylus S20 používa samostatné atramentové tlačové kazety za cenu už od 279 Sk za jednu. To umožňuje cenovo výhodnú tlač, pretože spotrebiteľ musí vymieniť iba tú farbu, ktorú používa. Tlačiareň používa atrament Epson DURABrite™ Ultra, ktorý predstavuje pokročilú technológiu na báze pigmentu, ktorá uzatvára pigmentové častice ochranným živicovým obalom. Vďaka tomu je tlač odolná voči vode, rozmazaniu a vyblednutiu a zaisťuje špičkový text a fotografie v kvalite fotografického laboratória, ktoré môžu vydržať vo fotoalbume až 200 rokov .

Tlačiareň S20 využíva technológiu Epson PhotoEnhance, ktorá vám umožní, aby ste dosiahli pri tlači fotografií tie najlepšie výsledky. Obrázky obsahujúce tóny pleti, krajinu alebo obzor sú automaticky identifikované a reprodukované s detailnejšími farbami, aby ste dosiahli zlepšenie ich celkového zafarbenia a kontrastu. Zahrnutý je tiež software Epson Easy Photo Print, ktorý uľahčuje odstraňovanie efektu červených očí.

Spoločnosť Epson zobrala do úvahy tiež úsporu času a tlačiareň Epson Stylus S20 ponúka rýchlosť tlače až 26 strán za minútu čiernobiele a 14 strán za minútu farebne.

Mo Musa, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe poznamenala: „Tlačiareň Epson Stylus S20 ponúka konkurenčnú cenu pre zákazníkov, ktorí hľadajú vysoko kvalitnú tlačiareň s nenáročnou obsluhou pre každodenné tlačové potreby. Zariadeniu okrem toho nechýba žiadna z kľúčových technológií Epson. Tlačiareň Stylus S20 využíva atrament Epson DURABrite Ultra a prináša text v laserovej kvalite a skvelé fotografie. Obsahuje tiež samostatné zásobníky atramentu za cenu od 279 Sk za zásobník, vďaka ktorým sa cenovo dostupná domáca tlač stáva skutočnosťou.“

Tlačiareň Stylus S20, nesúca osvedčenie ENERGY STAR®, odráža trvalú snahu spoločnosti Epson o znižovanie emisií oxidu uhličitého uvoľňované kvôli prevádzke jej produktov. Posledné inovácie za účelom znižovania nárokov na energiu zahŕňajú funkciu automatického prechodu do pohotovostného režimu, čo znižuje spotrebu energie a znižuje náklady na prevádzku.
• tlačiareň každodenných dokumentov a fotografií,
  • šetrite peniaze vďaka samostatným zásobníkom atramentu od 279 Sk,
  • tlač fotografií bez okrajov až do formátu A4,
  • tlač až 26 strán za minútu čiernobiele, 14 strán za minútu farebne,
  • vynikajúce textové dokumenty a fotografie v kvalite ako z fotografického laboratória pomocou atramentu Epson DURABrite™ Ultra,
  • automatické vylepšovanie fotografií pomocou softwaru Epson PhotoEnhance,
  • odstránenie efektu červených očí pomocou softwaru Epson Easy Photo Print,
  • tlačiareň spĺňa podmienky štandardu ENERGY STAR®,
  • odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH 1599 Sk – na trhu od júna 2008.
O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom zobrazovacích a tlačiarenských zariadení, vrátane tlačiarní, projektorov 3LCD, malých a stredne veľkých displejov LCD. Spoločnosť Epson má inovatívny a kreatívny prístup a jej cieľom je to, aby prekonávala vízie a očakávania zákazníkov po celom svete prostredníctvom produktov, ktoré sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, funkčnosťou, nenáročnosťou na priestor a úsporou energie.
Spoločnosť Epson predstavuje sieť 87 626 zamestnancov v 117 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoju prácu v oblasti ochrany životného prostredia a na komunity, v ktorých pôsobí. Je vedená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corp. Celkový predaj tejto skupiny činil vo fiškálnom roku 2006 1416 miliárd jenov.