Spoločnosť Epson uvádza na trh nové laserové projektory pre domácnosť

Nový rad EpiqVision vytvorený pre laserové televízne projektory - EpiqVision Ultra a EpiqVision Mini

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové laserové projektory pre domácnosť

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové laserové projektory pre domácnosť

Nový rad EpiqVision vytvorený pre laserové televízne projektory - EpiqVision Ultra a EpiqVision Mini 

Spoločnosť Epson predstavila dva nové štýlové mini laserové televízne projektory (EF-11 a EF-12) a dva nové inteligentné laserové projektory (EH-LS300B a EH-LS300W). Nové projektory spolu s modelmi EF-100 a EH-LS500 tvoria rad „EpiqVision“ - nový produktový rad projektorov a mini laserových televíznych projektorov Epson.  Model EH-LS300 a už uvedený model EH-LS500 tvoria rad EpiqVision Ultra, zatiaľ čo modely EF tvoria rad EpiqVision Mini.  Nové projektory prinášajú do domácností cenovo dostupnú veľkú projekčnú plochu, ktorá ponúka až 10 rokov bezúdržbového a bezproblémového sledovania a pohlcujúcej zábavy 1pre celú rodinu. Predstavujú tak skutočnú alternatívu tradičných televízorov.                    

Najmenšie laserové 3LCD projektory od spoločnosti Epson, modely EF-11 a EF-12, ponúkajú zážitok z veľkej projekčnej plochy v prenosnom prevedení, ktoré možno ľahko prenášať. Navyše sa zmestia aj do najmenších priestorov bez potreby televízora alebo premietacej obrazovky. Nové modely sú ideálne pre najrôznejšie použitia, vrátane večerného sledovania filmov s rodinou, hrania hier, premietania fotografií alebo sledovania športových prenosov. Kompaktná veľkosť a ľahká konštrukcia zabezpečia, že si ich môžu užívať všetci členovia rodiny. Projektory môžu byť presunuté do rôznych miestností v dome a vďaka laserovému zdroju svetla, ktorý poskytuje jasný a živý obraz, je možné ich použiť dokonca aj vonku.

Model EF-12 je prvý projektor od Epsonu, ktorý používateľom umožňuje vychutnať si riešenie zvuku od spoločnosti YAMAHA a je schopný fungovať ako samostatný šikovný reproduktor. So zabudovanou funkciou Chromecast TMprojektor ponúka tisíce filmov, relácií a hier prostredníctvom služieb Google Play, YouTube a mnohých ďalších populárnych aplikácií. 2  Navyše aj so zabudovanou podporou Chromecast TMmôžu užívatelia tiež prenášať svoje obľúbené zábavné aplikácie priamo zo zariadenia so systémom Android TMalebo iOS, a z počítača so systémom Mac alebo Windows či Chromebook na veľkú obrazovku. 3 Inteligentné riešenie pre vizuálne prepojenú domácnosť.

Služba Asistent Google umožňuje vyhľadávanie hlasom a poskytuje odporúčania prispôsobené na mieru. 4Používatelia získajú rýchly prístup k zábave, odpovediam na otázky a môžu ovládať zariadenia po celom dome, takže majú viac času na zábavu.

Projektor môže premietať v ľubovoľnom smere, dokonca aj na podlahu alebo strop, čo vám poskytuje ešte viac možností.

Model EF-11 je navrhnutý pre ľudí, pre ktorých je práve štýl dôležitý. Jeho najdlhšia strana meria iba 18 cm, takže si bez problémov nájde miesto v každej miestnosti. Môže premietať na takmer akýkoľvek povrch, takže nie je potrebné samostatné plátno. Model EF-11 je flexibilné projekčné zariadenie, pomocou ktorého môžete vysielať obsah z telefónu, tabletu alebo akéhokoľvek inteligentného zariadenia so zabudovanou technológiou Miracast.

Model EH-LS300 v bielej alebo čiernej farbe môže byť umiestnený blízko projekčnej plochy a ponúka obraz s uhlopriečkou až 120 palcov. Rovnako ako model EF-12, aj tento projektor ponúka riešenie zvuku od spoločnosti YAMAHA a systém Android TV. Ide o najnovší laserový televízny projektor Epson s Full HD rozlíšením, premietaním na plochu s uhlopriečkou až 120 palcov, technológiou 3LCD, vysokým kontrastným pomerom a ostrým obrazom. Vďaka skvelej konektivite, ľahkému nastaveniu a pripojeniu je tento projektor najlepšia voľba pre nadšencov domácej zábavy s najlepšími možnosťami sledovania na veľkom zobrazení.

Amy Ng, produktová manažérka pre produkty domáceho kina v spoločnosti Epson Europe, povedala: „Vďaka tomu, že ľudia trávia vo svojich domácnostiach viac času ako kedykoľvek predtým, tieto najnovšie projektory s nádherným dizajnom ponúkajú zákazníkom množstvo flexibilných, ľahko použiteľných a cenovo dostupných možností zábavy na veľkej obrazovke. Vďaka skvelým možnostiam pripojenia a jednoduchému nastaveniu je tento projektor tou správnou voľbou pre priaznivcov domácej zábavy, ktorí hľadajú najlepšiu možnosť na sledovanie obsahu na veľkej ploche.

 

EF-11EF-12EH-LS300B/W
Telo a lištaČiernaČierna a medenáČierna alebo biela
Orientácia premietania360 stupňov
Laserový svetelný zdroj10 rokov10 rokov10 rokov
Technológia premietania 3LCDÁnoÁnoÁno
Veľkosť projekčnej plochyAž 150 palcovAž 150 palcovAž 120 palcov
Systém Android TV so službou Asistent Google, Google Play a zabudovanou funkciou ChromecastNieÁnoÁno
Zrkadlenie obrazovky MiracastÁnoNie Nie
ZvukZabudovaný reproduktor 1,5 W × 2Zvukové riešenie od spoločnosti YAMAHA: stereo reproduktor s výkonom 5 W × 2, pripojenie zvuku cez BluetoothZvukové riešenie od spoločnosti YAMAHA: stereo reproduktor s výkonom 5 W × 2, basový reproduktor s výkonom 10 W × 1, pripojenie zvuku cez Bluetooth
HDMI● 1● 2● 2
Rozlíšenie1080p1080p1080p
Jas1000 lúmenov1000 lúmenov3600 lúmenov
Korekcia lichobežníkového skreslenia ÁnoÁnoKorekcia rohov
Životnosť svetelného zdroja (úsporný/normálny režim)10 rokov10 rokov10 rokov
1) Údaje vychádzajú zo sledovania obsahu v rozsahu piatich hodín každý deň s projektorom nastaveným v úspornom režime.
2) Google, Android, YouTube, Android TV a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Niektorí poskytovatelia obsahu môžu vyžadovať predplatné.
3) Vysielanie je optimalizované iba pre vybrané služby. Kvalita streamovania pre iný obsah sa môže líšiť. Podporované operačné systémy a zariadenia: Android 2.3 a vyšší, iOS® 7 a vyšší, Windows®7 a vyšší, Mac OS® 7 a vyšší a Chrome OS (verzia 38 alebo vyššia).
4) Funkcia Vyhľadávanie Google je celosvetová. Služba Vyhľadávanie Google nedokáže komunikovať s inteligentným riešením Google Home. Služba Asistent Google sa vzťahuje na 16 vybraných krajín (Japonsko, USA, Kanada, Brazília, Mexiko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Švédsko, Vietnam, Indonézia, Južná Kórea, Austrália, India).