Spoločnosť Epson uvádza na trh médiá Signature Worthy

Médiá vysokej kvality stavajú na úspechoch spoločnosti Epson v oblasti digitálnej grafiky

Spoločnosť Epson uviedla svoju novú značku Signature Worthy, ktorá stavia na úspechu preverenej kvality riešení tlače v oblasti digitálnej grafiky a reaguje tak na požiadavky svojich zákazníkov dopytujúcich sa na rad špeciálneho, vysoko kvalitného radu médií pre odbor výtvarného umenia a fotografie, a zároveň je spôsobom, ako pomôcť užívateľom jasne identifikovať produkty náležiace do špičkového radu médií.

Rad Signature Worthy bude zahŕňať najkvalitnejšie rezané médiá Epson (archy a listy), ktoré výtvarníkom a fotografom umožňujú najlepšie možné tlačové výsledky. Pokiaľ sú médiá Signature Worthy používané v kombinácii s tlačovými technológiami Epson Stylus Pro a atramentmi UltraChrome, prinesú tieto médiá výsledky preverené digitálnou grafikou, čo umožní výtvarným umelcom a profesionálnym fotografom vytvárať limitované, certifikované edície originálnych prác a zaručia výnimočnú kvalitu a trvanlivosť obrazovej grafiky.

Marco van Niekerk, senior product manager v spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Uvedenie značky Signature Worthy je pre spoločnosť Epson dôležitým krokom, pretože naším zákazníkom a koncovým užívateľom bude umožnené ľahšie identifikovať naše špičkové médiá. Tieto možnosti médií, ktoré sú súčasťou riešení pre oblasť digitálnej grafiky, umožnia výtvarným umelcom a fotografom zvýšiť hodnotu výtlačkov v rámci limitovaných edícií, takže je veľmi dôležité, aby boli presne identifikované a využívané v ich prospech.

„Vďaka kvalite nášho obrazu a možnostiam digitálnej grafiky máme dobré meno a sme presvedčení, že nová značka Signature Worthy pomôže posilniť našu vedúcu pozíciu v oblasti reprodukcie fotografií a výtvarného umenia vysokej kvality.”

- koniec -
 

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com
 

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com

Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím obráťte sa na:
Andrea Vráblová, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 73 40, vrablova@primetime.sk, alebo
www.epson.sk, hotlinka pre SR: 0850 111 429