Spoločnosť Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov

Nová a dokonalejšia tlačiareň TM-C3400 ponúka trvanlivú tlač štítkov a identifikačných náramkov

Spoločnosť Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov

9. februára 2012: Spoločnosť Epson uvádza na trh zdokonalenú verziu tlačiarne TM-C3400, ktorá umožňuje tlač štítkov a identifikačných náramkov podľa aktuálnej potreby užívateľov. Na základe ohlasov a požiadaviek zákazníkov ponúka nový model ekonomický tlačový režim, možnosť ovládania a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácií a tiež základný software pre tvorbu štítkov. Vylepšený model TM-C3400 naďalej poskytuje trvanlivé výsledky na širokej škále médií o šírkach v rozsahu od 30 do 112 mm.

Tlačiareň nájde ideálne uplatnenie v oblastiach, kde je dôležitá správna identifikácia štítkov, ako je tomu napríklad pri tlači identifikačných náramkov alebo popisných etikiet u liečiv, kde môže model TM-C3400 prostredníctvom farebnej tlače pomôcť uľahčiť presné rozpoznanie štítkov. Vďaka možnosti tlače na základe aktuálnych potrieb užívateľov môže táto tlačiareň priniesť tiež finančné úspory, pretože odpadá potreba tlače štítkov do zásoby, čo so sebou spravidla prináša nutnosť evidencie skladových zásob, plytvanie a zbytočné náklady.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Európa, dodáva: „Pretože sa jedná o atramentovú tlačiareň, ponúka model TM-C3400 v porovnaní s termálnymi tlačiarňami veľa ďalších výhod. Jednou z nich je trvanlivá tlač na širokom rade médií, ktorými môžu byť napríklad papierové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlhá trvanlivosť výtlačkov je zásluhou pigmentového atramentu Epson DURABrite Ultra, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči rozmazaniu, vyblednutiu a odolá väčšine tekutín. Ďalšou výhodou atramentovej technológie je bezpečnosť - model TM-C3400 nepoužíva termálne prenosové pásky, ktoré vyžadujú starostlivú likvidáciu, pretože na nich môžu zostávať otlačky citlivých informácií.“

Vďaka vysokej rýchlosti tlače dosahujúcej až 92 mm/s a integrovanej automatickej rezačke je model TM-C3400 ideálne vhodný do náročných prevádzok. Chybnej tlači pomáha predchádzať technológia automatickej kontroly trysiek Epson (AID), ktorá dokáže identifikovať zanesené trysky alebo chybné pixely v čiarových kódoch a dokáže tento problém odstrániť.

Model TM-C3400 sa dá ovládať z jeho prednej časti, čo uľahčuje inštaláciu a umožňuje umiestenie pod pracovnými stolmi za účelom úspory miesta na predajnom pulte či na prepážke. Vzhľadom k tomu, že tlačiareň sa dá ovládať a programovať prostredníctvom softwarových aplikácií, je jej integrácia do existujúceho prostredia veľmi jednoduchá. Užívateľom je k dispozícii tiež verzia tlačiarne TM-C3400 vybavená základným softwarom pre tvorbu štítkov.

Tlačiareň TM-C3400 je už v predaji a jej doporučená cena bola stanovená na 1.169,-  Eur vč. dph

Vlastnosti

Tlač vlastných štítkov, vstupeniek a identifikačných náramkov na základe aktuálnych potrieb užívateľa

Ekonomický režim pre menšie objemy tlače

Kompatibilný s matnými aj lesklými médiami v šírke od 30 do 112 mm

Výtlačky sú odolné voči rozmazaniu, blednutiu a väčšine tekutín

Rýchlosť tlače: až 92 mm/s

Automatická kontrola trysiek (AID)

Ovládanie z prednej časti tlačiarne

Ovládanie a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácii

K dispozícii tiež vo verzii so základným softwarom pre tvorbu štítkov

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporationso sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 78 000 zamestnancov v 99 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.

http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 1 594 zamestnancov vo fiškálnom roku 2010 obrat 1,583 miliónov eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com