Spoločnosť Epson pripravuje vzrušujúci vizuálny zážitok pre veľtrh ISE 2011

Svetová jednotka medzi výrobcami projektorov predstaví svoje najnovšie technológie

Spoločnosť Epson®, ktorá je od roku 2001 svetovou jednotkou medzi výrobcami projektorov a tiež číslom jeden medzi výrobcami interaktívnych projektorov v regióne EMEA (Európa, Blízky Východ a Afrika) , predstaví na veľtrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2011 svoj najnovší rad projektorov.
Veľtrh ISE sa bude konať od 1. do 3. februára 2011 v Amsterdame. Najnovší modelový rad a technológie Epson budú predstavené v stánku N24, hala č. 4 výstavného a kongresového centra RAI.

Pre mnohých ľudí to bude prvá príležitosť vyskúšať si januárové novinky spoločnosti Epson. Predstavené budú produkty pre vzdelávací sektor, vrátane niektorých výnimočných nástrojov pre použitie v učebniach, a návštevníci tiež budú mať možnosť zoznámiť sa na vlastné oči s radom nových projektorov určených pre podnikateľskú sféru a firemné prostredie, ktoré sú vybavené dômyselnými funkciami pre výrazné uľahčenie prezentácií.

Návštevníci stánku spoločnosti Epson si budú môcť prehliadnuť rad výstavných priestorov, ktoré boli navrhnuté špeciálne na predvedenie produktov v typických pracovných prostrediach. Zároveň budú k dispozícii sekcie venované domácemu kinu, hernej tematike a novej reflexnej technológii Epson 3LCD.

Valerie Riffaud-Cangelosi, senior business manager pre projektory spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „Spoločnosť Epson vystavuje na veľtrhu ISE už šiesty rok. Veľmi sa tešíme, že budeme môcť predstaviť náš najnovší rad projektorov a technológií vrátane skutočne výnimočných nových modelov a inovatívnych funkcií.“

Veľtrh ISE je významnou celoeurópskou výstavou audiovizuálnych systémov pre domácnosti aj pre profesionálne a komerčné využitie. Zameriava sa na základnú problematiku, produkty a technológie v oblasti audiovizuálnej techniky, vysielania, domácej aj firemnej zábavy a integrácie elektroniky.

- koniec -


Poznámky pre vydavateľa

Pokiaľ chcete získať ďalšie informácie alebo si želáte hovoriť s hovorcom spoločnosti Epson, kontaktuje prosím miestne tlačové oddelenie spoločnosti Epson.

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com
 

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com

 

O veľtrhu ISE
Veľtrh Integrated Systems Europe (ISE) je poprednou celoeurópskou výstavou zameranou na integráciu audiovizuálnych systémov určených pre domácnosti aj pre profesionálne a komerčné využitie. Ide o významnú európsku udalosť v oblasti integrácie audiovizuálnej techniky. Tento prvotriedny veľtrh sa orientuje na základnú problematiku týkajúcu sa audiovizuálnych prostriedkov, vysielania, domácej a firemnej zábavy a integrácie elektroniky.