Spoločnosť Epson predstaví novú projekčnú technológiu na veľtrhu IFA

Spoločnosť Epson sa chystá uviesť nový rad projektorov pre domáce kiná na veľtrhu spotrebnej elektroniky

Spoločnosť Epson predstaví novú projekčnú technológiu na veľtrhu IFA

Spoločnosť Epson®, svetová jednotka na trhu s videoprojektormi1, predstaví v dňoch 3. - 8. septembra 2010 na veľtrhu IFA svoj najnovší rad Full HD projektorov pre domáce kiná s plným rozlíšením. Epson sa tu tiež chystá prezentovať svoj najnovší vývoj projekčnej technológie 3LCD. Podrobnosti budú k dispozícii počas veľtrhu v expozícii spoločnosti Epson (stánok 103, hala 21).

V rámci predvedenia svojho širokého radu projektorov pre domácnosti rozdelí Epson svoj stánok do štyroch tematických oblastí: domáce kino pre náročných, domáce kino do obývačky, hry a domáca zábava. Každá oblasť bude postavená ako simulácia životného štýlu a ukáže produkty v ich najvhodnejších prostrediach tak, aby naplno demonštrovali, ako projektory skvele zapadajú do modernej domácnosti.

Valerie Riffaud, senior business manager for projectors v spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: “IFA je kľúčovou udalosťou v oblasti spotrebnej elektroniky a my sme nadšení, že môžeme predstaviť svoje nové projektory pre trh s domácimi kinami a zároveň počas tohto veľtrhu ukázať svoj najnovší vývoj v oblasti projekčnej technológie.

“Veľtrh je ideálnym miestom, kde môžeme ako výrobca najrozsiahlejšieho radu projektorov pre domáce kiná najlepšie ukázať svoju pozíciu. V našom stánku budú predvedené projektory pre rôznorodé segmenty trhu ako sú hry, domáca zábava a domáce kiná pre náročných.”

IFA je najvýznamnejším medzinárodným veľtrhom spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov. IFA tento rok oslávi svoje 50. výročie a pritiahne tak zástupcov elektronického priemyslu z celého sveta.