Spoločnosť Epson pokračuje vo svojej kampani na podporu predaja tlačiarní s možnosťou vrátenia peňazí aj v tomto roku!

Tentoraz je akcia zameraná na modely Epson AcuLaser C1600 a CX16.

Spoločnosť Epson pokračuje vo svojej kampani na podporu predaja tlačiarní s možnosťou vrátenia peňazí aj v tomto roku!

Spoločnosť Epson® pokračuje vo svojej kampani na podporu predaja tlačiarní aj v tomto roku. Akcia s možnosťou vrátenia peňazí CASH BACK sa tentoraz týka modelov laserových tlačiarní Epson AcuLaser C1600 a CX16. Pri zakúpení uvedených produktov majú zákazníci možnosť získať 60 € späť.

O vrátenie peňazí je možné požiadať pri vyššie uvedených tlačiarňach Epson, zakúpených v období od 4. januára 2011 do 31. marca 2011. Po uskutočnení nákupu sa zákazník zaregistruje na webe www.epson.sk/laser, vyplní formulár žiadosti a spoločne s kópiou dokladu o nákupe ho online odošle alebo odfaxuje. Žiadosť musí byť zaslaná do 30 dní od dátumu nákupu. Peniaze dostane zákazník späť do 28 dní od prijatia platnej žiadosti. Ak zákazník podá žiadosť o vrátenie peňazí elektronicky, bude mať možnosť sledovať stav svojej žiadosti prostredníctvom internetu.

Platné zmluvné podmienky v plnom znení nájdete na webe: www.epson.sk/laser.

- Koniec –

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com