Spoločnosť Epson otvára trh s nátlačkami spracovávanými priamo vo firmách

Tri nové tlačiarne Epson Design Editions ponúkajú komplexné riešenie spracovania nátlačkov

Spoločnosť Epson otvára trh s nátlačkami spracovávanými priamo vo firmách

7. február 2012 – Spoločnosť Epson nadväzuje spoluprácu s popredným poskytovateľom RIP riešení, spoločnosťou EFI, a prichádza na trh s uceleným tlačovým riešením určeným dizajnérom, agentúram a reklamným oddeleniam, ktoré spracovávajú svoje nátlačky priamo vo firmách. Toto komplexné riešenie podporí ich potreby súvisiace s tvorbou nátlačkov. Nový rad Epson Design Editions zahrňuje tri najdôležitejšie produkty vo svojej triede - modely WT7900, SP-4900 a SP-3880. Spoločnosť Epson tak poskytuje kompletné a jednorazové riešenie pre všetky nátlačky spracovávané v domácich firmách.

Prevyťažené oddelenia alebo agentúry, ktoré nemajú dostatok času na vykonanie vlastného prieskumu, určenie najvhodnejších postupov a zakúpenie každého prvku samostatne, predstavuje Design Editions rýchle riešenie a nákladovo efektívnu investíciu. Jednoducho si zvoľte tlačiareň Epson, ktorá vyhovuje vašim potrebám a spoločnosť Epson vám prostredníctvom jedného z našich obchodných partnerov poskytne celý hardwarový balíček, vrátane inštalácie a softvéru RIP od spoločnosti EFI - obľúbeného vydania Express Edition - spoločne so sadou profilov médií Epson. V prípade, že užívatelia potrebujú funkcie mimoriadne presnej automatickej kalibrácie a merania farieb, je možné túto zostavu doplniť aj o zariadenie SpectroProofer.

Tlačiarne:

• Epson Stylus WT7900 Design Edition - prvé komplexné riešenie v odbore nátlačkových technológií zahŕňa produkčnú tlačiareň s možnosťou použitia bieleho atramentu a ponúka inovatívne a unikátne zloženie atramentov, ktoré možno použiť na tlač na rôzne podkladové materiály, vrátane metalických, v šírkach až 24 palcov (53,35 cm).

• Epson Stylus Pro 4900 Design Edition - toto riešenie ponúka vysoko kvalitné nátlačky do šírky až 17 palcov (43,2 cm) a je vhodné pre agentúry a reklamné oddelenia, ktoré spracovávajú tlačové výstupy vo vlastných firmách a prajú si dosiahnuť najvyššiu, t.j. 98 % zhodu s farebnou paletou Pantone.

• Epson Stylus Pro 3880 Design Edition - riešenie vhodné pre malé dizajnérske štúdiá alebo externých pracovníkov, ktorí požadujú kompaktnú, cenovo dostupnú tlačiareň pre zabezpečenie svojich potrieb v oblasti nátlačkov do šírky tlače až 17 palcov (43,2 cm).

Duncan Ferguson, riaditeľ divízie veľkoformátových tlačiarní spoločnosti Epson Europe, dodáva: "Vieme, aká dôležitá je úspora času a peňazí pre vyťažené reklamné agentúry, oddelenia alebo dizajnérov v oblasti spracovania nátlačkov - a práve to bolo dôvodom, prečo sme všetko zlúčili do Design Editions. Cieľom je ušetriť nielen čas stratený pri vyhľadávaní a výbere jednotlivých prvkov tohto balíka samostatne, ale tiež zvýšiť produktivitu pri spracovaní nátlačkov. Naši zákazníci budú potešení úsporou nákladov, pretože balíček Design Editions je cenovo oveľa výhodnejšia ako nákup každého prvku samostatne. "

Modely WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakúpiť od decembra 2011 a model SP-3880 Design Edition je k dispozícii od januára 2012. Tlačiarne Design Editions sú ponúkané v rámci oblasti EMEA.

Verzia:

ProduktRIPCena (bez DPH)
WT7900 Design EditionEFI Express, verzia 4.15.995 €
SP-4900 Design EditionEFI Express, verzia 4.52.295 € 3.195 € (so zariadením SpectroProofer)
SP-3880 Design EditionEFI Express, verzia 4.51.595 €


O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporationso sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 75 000 zamestnancov v 100 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 1 594 zamestnancov vo fiškálnom roku 2010 obrat 1,583 miliónov eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

http://eco.epson.com