Spoločnosť Epson na výstave ISE predstaví nové technológie videoprojektorov

Nový projektor s veľmi malou projekčnou vzdialenosťou EB-450Wi a najvýkonnejšie projektory spoločnosti Epson, séria EB-Z8000, to sú najmodernejšie inovácie, ktoré spoločnosť Epson predvedie na celoeurópskej výstave.

Spoločnosť Epson na výstave ISE predstaví nové technológie videoprojektorov


19. januára 2010 – Spoločnosť Epson, líder v oblasti obrazových technológií, predvedie svoju revolučnú sériu videoprojektorov na výstave Integrated Systems Europe (ISE) 2010. Spoločnosť Epson predstaví svoje najmodernejšie technológie vo výstavnom a kongresovom stredisku RAI Amsterdam, pavilón 4, stánok N24, od 2. do 4. februára 2010 a posilní tak svoju vedúcu pozíciu na trhu s videoprojektormi.

ISE je prominentná celoeurópska výstava audiovizuálnych systémov pre domácnosti aj pre profesionálny a obchodný trh. Táto výstava sa zameriava na kľúčové prvky v oblasti audiovizuálnych prostriedkov, vysielania, zábavy v domácnosti aj v práci a integrácie elektroniky do života.

Návštevníci stánku budú môcť zakúsiť rozmanitosť využitia technológií spoločnosti Epson v sektoroch vzdelávania, domácich kín, inštalácií a v sektore spoločnosti, a to so živými ukážkami priekopníckych videoprojektorov v stánku počas tejto výstavy. Medzi najväčšie prekvapenia, ktoré budú vystavené, patrí interaktívny projektor EB-450Wi s veľmi malou projekčnou vzdialenosťou, ktorý bol vyvinutý špecificky na uspokojenie požiadaviek na jednoduché ICT zariadenie v školských triedach.

Vystavené budú aj projektory Epson série EB-Z8000 vrátane modelu EB-Z8000WU – prvého WUXGA 3LCD projektora na svete, ktorý je na trhu od septembra 2009 – a modelu EB-Z8050W, ktorý má zo všetkých projektorov Epson vôbec najvyšší jas so svetelným výkonom bieleho aj farebného svetla 7 000 lúmenov a po prvýkrát bude predvedený na ISE.

Valerie Riffaud-Cangelosi, vedúca obchodná manažérka spoločnosti Epson Europe povedala: „ISE je dôležitou udalosťou v kalendári spoločnosti Epson a toto je už piaty rok za sebou, čo na tejto výstave máme svoje produkty. Sme radi, že môžeme predviesť fantastickú sériu projektorov, ktoré môže spoločnosť Epson ponúknuť, vrátane novej profesionálnej série EB-Z8000, ktorá predstavuje projektory Epson s najvyšším jasom vôbec. Prezentácia nového modelu EB-450Wi bude zvlášť zaujímavá, nakoľko videoprojektory sa stávajú dôležitým nástrojom pri vylepšovaní výučby v školských triedach.“

Ak by ste chceli získať ďalšie informácie alebo sa skontaktovať s hovorcom spoločnosti Epson, obráťte sa na vaše lokálne kontaktné miesto spoločnosti Epson: .

--- koniec ---


O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v rade výrobkov, ktoré zahŕňajú tlačiarne a projektory 3LCD pre podniky aj na domáce použitie, až po elektronické a kryštálové zariadenia, sa snaží prekonávať vízie zákazníkov po celom svete.
Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac ako 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na to, akým spôsobom prispieva k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://www.epson.co.jp/e

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame je regionálnym ústredím skupiny Epson pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom rolu 2008 obrat 1 569 miliónov eur. www.epson-europe.com

O výstave ISE
Integrated Systems Europe (ISE) je popredná celoeurópska výstava audiovizuálnych systémov pre domácnosti aj pre profesionálny a obchodný trh. ISE je v Európe ukážkou toho najlepšieho z odvetvia integrácie AV systémov. Táto prominentná výstava sa zameriava na kľúčové prvky v oblasti audiovizuálnych prostriedkov, vysielania, zábavy v domácnosti aj v práci a integrácie elektroniky do života.

V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Katarína Poláčková, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 73 40, polackova@primetime.sk