Servisair vybral Epson na tlač palubných lístkov na 5 anglických letiskách

Tlačiareň Epson TM-L90 ponúka rýchlosť, spoľahlivosť a úsporu nákladov

Spoločnosť Epson® oznámila, že spoločnosť Servisair si vybrala termotlačiareň Epson TM-L90 na svoje tlačové operácie spojené s tlačou palubných lístkov na piatich letiskách Spojeného kráľovstva - BFS (Medzinárodné letisko v Belfaste), DSA (Letisko Robina Hooda), HUY (Medzinárodné letisko Humberside), LBA (Letisko v Leedsi/Bradforde) a MME (Letisko Durham Tees Valley). Prostredníctvom týchto letísk Servisair obslúži dva milióny cestujúcich ročne. Proces týchto zmien bol spoločnosťou Servisair začatý v októbri 2009 a bude pokračovať do septembra 2010. Servisair je svetovým lídrom v poskytovaní pozemných letiskových služieb s viac ako 50ročnými skúsenosťami v tomto odbore.

Termotlačiarne Epson boli vybrané pre svoju schopnosť poskytnúť prevádzkovú efektivitu a znížiť náklady spojené s tlačou palubných lístkov na tradičných tlačiarňach, ktoré spoločnosť vlastní. „Vďaka novým nariadeniam pre zhodu už nie je vyžadovaný palubný lístok s parametrami pre peňaženku a umožňuje letiskám využiť cenovo dostupnejšie možnosti, ako sú tradičné pokladničné tlačiarne,” prehlásil Kris Kristmanns, riaditeľ prevádzkovej podpory pre spoločnosť Servisair. „Do tejto chvíle boli tlačiarne Epson ľahko integrované do letiskových PC systémov a preukázali, že v prostredí, kde sa tlačia tisíce palubných lístkov denne, sú mimoriadne spoľahlivé.”

Letecký priemysel prechádza na využitie pokladničných tlačiarní pre ich celkovú odolnosť, dlhú životnosť a jednoduchosť použitia. Pokladničné tlačiarne prinášajú rýchlejšiu návratnosť investície ako súčasné tlačiarne, pričom vyžadujú výrazne menej miesta pri vstupoch a odbavovacích priehradkách. „Moderný dizajn, ľahká integrácia, malé rozmery, dlhá životnosť a vysoká spoľahlivosť sú vlastnosti, ktoré robia pokladničné tlačiarne pre použitie v leteckom priemysle veľmi zaujímavé,” povedal Leonard Beckmann, manažér pre rozvoj nových trhov spoločnosti Epson Europe. „Existujúci výrazný podiel spoločnosti Epson na trhu v oblastiach obchodu, pohostinstva a bankovníctva už ukazuje, že máme rozsiahle kapacity na uspokojenie a podporu narastajúceho dopytu po tlačiarenských riešeniach pre letecký priemysel.”

 

 

O spoločnosti Servisair
Servisair je popredným svetovým poskytovateľom pozemných leteckých služieb a ponúka ucelený rad riešení obslužných systémov v 128 destináciách. Servisair je súčasťou skupiny Derichebourg Group, ktorá má svoje divízie tiež v korporátnych a environmentálnych službách. Skupina zamestnáva 47 000 zamestnancov v 30 krajinách a dosiahla ročný zisk vo výške 4,34 miliardy eur. Servisair poskytuje konzistentné, reagujúce a flexibilné riešenie obslužných systémov prostredníctvom rôznych línií služieb, ktoré zahŕňajú pozemnú obsluhu, služby nákladnej prepravy, zabezpečovanie paliva, salóniky, letiskové agentúry, centrálne odmrazovanie a prepravu.

Epson je registrovaná ochranná známka spoločnosti Seiko Epson. Ochranné známky a registrované ochranné známky sú vlastníctvom spoločnosti Seiko Epson Corporation alebo príslušných vlastníkov.

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com

Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím obráťte sa na:
Andrea Vráblová, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 73 40, vrablova@primetime.sk, alebo
www.epson.sk, hotlinka pre SR: 0850 111 429