Rýchlejšia, flexibilnejšia tlač lístkov a štítkov

Tlačiareň Epson TM-L500 ponúka rýchlu tlač na široký rad typov papiera

Rýchlejšia, flexibilnejšia tlač lístkov a štítkov

Spoločnosť Epson®, európska jednotka medzi výrobcami POS tlačiarní , uvádza na trh termotlačiareň Epson TM-L500, ktorá vyniká rýchlou, flexibilnou tlačou lístkov a štítkov. Tlačiareň TM-L500 prináša rýchlosť a možnosť univerzálneho využitia pri tlači lístkov a vstupeniek napríklad v oblasti verejnej dopravy, v kinách a pri rôznych udalostiach, a navyše je ju možné využiť v logistike, veľkoobchodoch i maloobchodoch na tlač štítkov a etikiet.

Táto výkonná tlačiareň TM-L500 pomáha skracovať rady čakajúcich zákazníkov vďaka jednoduchej obsluhe, tlači s rýchlosťou až 10 palcov za sekundu a vybaveniu senzormi na detekciu papiera, ktoré umožňujú jednoduché prepínanie medzi jednotlivými typmi médií. Možnosť voliteľného doplnenia externým zásobníkom papiera znamená, že tlačiareň môže pracovať s mnohými typmi papierových médií, vrátane silného papiera pre vysoko kvalitné výtlačky.

Na prispôsobivosti tlačiarni TM-L500 pridávajú jej malé rozmery, čo umožňuje jej integráciu do takmer každého prostredia vrátane kioskov, a ktoré ušetria tak cenný priestor na predajnom pulte. Užívatelia si môžu tlačiareň ďalej prispôsobiť podľa svojich potrieb pomocou voliteľného LCD displeja a ovládacieho panela, čítačky RFID s možnosťou zápisu a externého držiaka kotúča papiera, ktorý je možné použiť pre papiere so šírkou 54, 80 a 82 mm.

Ivan Tanev, business development manager for business systems spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Sme povestní spoľahlivosťou našich produktov a naši zákazníci sa môžu spoľahnúť, že im tlačiareň TM-L500 prinesie bezproblémovú každodennú tlač. Odolná automatická rezačka, ktorou je tlačiareň vybavená, vydrží približne 1 milión rezov, a dlhá životnosť samotnej tlačiarne zodpovedá vytlačeniu približne 100km papierového pásu.”

S obsluhou tlačiarne TM-L500 si ľahko poradia aj menej skúsení užívatelia. Ovládače dodávané s tlačiarňou umožňujú tlač zo všetkých aplikácií systému Windows® a tlačiareň je možné ľahko integrovať prostredníctvom USB, sériového a ethernetového rozhrania. Obsahuje tiež najpoužívanejší POS komunikačný set pre tlačiarne na svete, emulácia ESC/POS, vďaka ktorej je implementácia softwaru doslova hračkou.

Tlačiareň Epson TM-L500 bude možné zakúpiť od februára 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu od 889,- eur bez DPH
 

 

Súhrn najdôležitejších vlastností
• Termotlačiareň pre tlač lístkov a štítkov

 • Kompatibilná so širokým radom typov papiera
 • Senzory na detekciu papiera
 • Je možné prepínať medzi rýchlosťami tlače: 6, 8 nebo 10 palcov/s
 • Malé rozmery
 • Modulárna konštrukcia
 • Voliteľný LCD displej s ovládacím panelom
 • Voliteľná RFID čítačka s možnosťou zápisu
 • Voliteľný držiak kotúča papiera
 • Automatická rezačka s životnosťou približne 1 milión rezov
 • Životnosť tlačiarne v dĺžke 100km pásu papiera
 • Firmware ESC/POS
 • Ovládač pre systém Windows
 • USB, sériové a ethernetové rozhranie

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com
 

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com