Projektor s vysokým jasom od spoločnosti Epson získal ocenenie iF Design Award 2017

3LCD laserový projektor s vysokým jasom EB-L25000U od spoločnosti Epson bol vyhlásený víťazom súťaže iF Design Award 2017 usporiadanej hannoverskou spoločnosťou iF International Forum Design GmbH

Projektor s vysokým jasom od spoločnosti Epson získal ocenenie iF Design Award 2017

Súťaž iF Design Award vznikla v roku 1953 a je uznávaná po celom svete ako jedna z najprestížnejších súťaží. Jej cieľom je oceniť výnimočný inovatívny design priemyselných výrobkov.

Výrobky sú hodnotené na základe širokého spektra kritérií, vrátane realizovateľnosti, remeselného spracovania, zohľadnenie štandardov ochrany životného prostredia, stupňa prepracovanosti a inovácie, funkčnosti, použiteľnosti, bezpečnosti, estetiky a univerzálnosti designu. Tohtoročný víťaz bol vybraný spomedzi viac ako 5 500 prihlásených výrobkov z 59 krajín porotou zloženou z 58 expertov z celého sveta.

Výkonný projektor EB-L25000U so silným jasom je navrhnutý pre vonkajšie použitie, výstavné haly, koncertné sály a ďalšie použitie v rozľahlých priestoroch. Tento projektor je vybavený novým systémom chladenia a je utesnený. Optické zariadenie je odolné proti dymu a umožňuje použitie projektoru v náročných podmienkach. Ponúka práve ten typ výnimočnej použiteľnosti a flexibility inštalácie, ktorý požadujú profesionáli pre pódiá. Projektor je navrhnutý tak, aby maximalizoval úžitkovosť. Ponúka odvážny design, robustnú konštrukciu, povrchy odolné proti poškriabaniu, ale tiež jednoduché ovládanie, ktoré zaisťuje možnosť 360° premietania. Vstavané držadlo pomáha zaistiť bezpečnosť a jednoduchosť pri prenášaní a inštalácii a zaisťuje flexibilitu.

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, uviedol: „Veľmi sa pri vytváraní projektov snažíme, aby spájali výnimočnú úžitkovosť so štýlovosťou. Zásadné je pri tomto procesu porozumenie, ktoré získavame pri návštevách našich zákazníkov z oboru. Domnievam sa, že porota ocenila odolnosť projektoru EB-L25000U, jeho bezpečnostné prvky a spoľahlivosť, ktorú profesionáli vyžadujú. Našim poslaním je načúvať zákazníkom a ponúkať design bez kompromisov.“

-Koniec-

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálny technologický líder spájajúci ľudí, veci a informácie vďaka originálnym a presným technológiám v kompaktných rozmeroch. Ponuka produktov spoločnosti Epson pozostáva z atramentových tlačiarní a digitálnych tlačových systémov, projektorov 3LCD, inteligentných okuliarov, snímacích systémov či priemyselných robotov. Spoločnosť Epson sa snaží prinášať inovácie a prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, nositeľného príslušenstva a robotiky.

Skupina Epson, vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku, zamestnáva viac ako 67 000 ľudí v 90 spoločnostiach po celom svete a je hrdá na svoj prínos komunitám, v ktorých pôsobí, a na svoje trvalé snahy o zníženie dopadu na životné prostredie.

www.global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je riadiacím centrom skupiny Epson pre Európu, Stredný východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 1 700 ľudí a vo fiškálnom roku 2015 zaznamenala obrat 1 577 miliónov eur. http://www.epson.sk

Environmentálna vízia 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Greenline Kačerov

Jihlavská 1558/21

140 00 Praha - Michle

Tel.:     +420 548 427 811

Fax:     +420 548 427 816

Mobile: +420 737 211 393

E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Tomáš Feč

PRime time, s.r.o.

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava 5

Tel.: +421 2 6224 0306

Mobile: +421 949 233 542

E-mail: fec@primetime.sk