Posuňte svoje hry, domáce kino a športové prenosy na vyššiu úroveň

Epson EH-TW480 je cenovo dostupný, užívateľsky prívetivý HD-Ready projektor určený pre domácu zábavu.

Posuňte svoje hry, domáce kino a športové prenosy na vyššiu úroveň

Konštruktéri spoločnosti Epson stavali na úspechoch svojich predchádzajúcich produktov z oblasti domáceho kina a hernej zábavy a vyvinuli projektor EH-TW480, ktorý vybavili radom užívateľsky prívetivých ovládacích prvkov. Tento  HD-Ready projektor s rozlíšením 720p prináša sýty a ostrý obraz. Hráči, filmoví nadšenci a športový fanúšikovia si tak môžu vychutnávať kvalitnú projekciu za skutočne atraktívnu cenu.

Tento projektor v sebe snúbi najnovšie technológie z vývojárskej dielne spoločnosti Epson, zatiaľ čo rovnako vysoký biely a farebný svetelný výstup, dosahujúci hodnotu 2.800 lúmenov, a vysoký kontrastný pomer 3.000:1, zaručujú vysokú kvalitu projekcie dokonca aj pri dennom svetle. Technológia Epson 3LCD je zárukou čistého a jasného obrazu, ktorý nezaťažuje oči.

Posuvný ovládací prvok pre manuálnu horizontálnu korekciu a funkcia automatickej vertikálnej korekcie lichobežníkového skreslenia umožňujú rýchle a ľahké nastavenie projektora, čo znamená, že obraz je vždy vyrovnaný bez ohľadu na to, v akom uhle je projektor naklonený.

Široký výber možností pripojenia znamená, že na veľkú projekčnú plochu je možné  prenášať videosignál z prehrávačov Blu-ray, herných konzol alebo set top boxov. Hráči ocenia špeciálny farebný režim pre videohry, ktorý skvelo doladí hru, zatiaľ čo ďalší užívatelia, ktorí sa radi podelia o svoje fotografie či série snímok, môžu vďaka čítačke USB  svoje umenie či zážitky prezentovať jednoducho a bez nutnosti pripojenia ďalších zariadení.

„Projektor EH-TW480 ponúka množstvo skvelých funkcií napriek tomu, že na jeho cenovom štítku nenájdete žiadnu závratnú čiastku. Jeho tenké vyhotovenie a nízka hmotnosť umožňujú užívateľom ľahko a pohodlne prepravovať svoje veľkoplošné zážitky bez ohľadu na to, či sa presúvajú do inej miestnosti či do domu svojich priateľov,“ dodáva Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe. „Funkcia rýchleho nastavenia je skvelá pre takmer okamžité spustenie online video hier a tiež zaručuje, že športoví fanúšikovia nezmeškajú začiatok dôležitých športových stretnutí, pričom dlhá životnosť lampy, dosahujúca až 5.000 hodín prevádzky zabezpečí, že si diváci môžu užívať svoje projekcie v HD-Ready kvalite oveľa dlhšie.“

Projektor EH-TW480 bude možné zakúpiť od novembra 2011 za odporúčanú maloobchodnú cenu vrátane DPH od 599 €..

Vlastnosti

Veľkoplošný zážitok v rozlíšení HD-Ready 720p.

Technológia Epson 3LCD prináša výnimočnú kvalitu obrazu.

Kontrastný pomer 3.000:1 zaručuje hlbšie čierne odtiene.

Biely aj farebný svetelný výstup dosahujú vysoké hodnoty 2.800 lúmenov a umožňujú projekciu pri rôznych svetelných podmienkach.

Manuálna horizontálna a automatická vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia uľahčujú vyrovnanie prenášaného obrazu.

Prostredníctvom HDMI vstupu je možné projektor pripojiť k prehrávačom DVD/Blu-ray, herným konzolám a set top boxom.

Lampa s životnosťou 5.000 hodín prináša dlhšie herné zážitky.

2 integrované 2W reproduktory.

4 farebné režimy (obývacia izba, dynamický režim, divadlo a herný režim).

Objektív s 1,2násobným optickým zoomom.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.

http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

 http://eco.epson.com