Nový rad farebných laserových tlačiarní ponúka vysokú úžitkovú hodnotu a rýchlu tlač

Nový rad farebných laserových tlačiarní ponúka vysokú úžitkovú hodnotu a rýchlu tlač, vysoký výkon, flexibilita a nízke celkové náklady na vlastníctvo pre náročné pracovné skupiny


Spoločnosť Epson® stále vyvíja svoj rad business tlačiarní a práve teraz uvádza na trh nový rad AcuLaser C3900N, ktorý je kompaktný, ponúka farebnú tlač vo vysokej kvalite a je ideálnou kombináciou rýchlosti a cenovej dostupnosti. Čiernobielu aj farebnú tlač zvláda rýchlosťou až 30 strán za minútu, ponúka emulácie jazykov PCL6 a PS3 a je vybavený integrovaným sieťovým rozhraním. Rad AcuLaser C3900N vyhovuje potrebám stredných pracovných skupín, ktorým je určený, a prináša tak skvelú úžitkovú hodnotu za prijateľnú cenu.

Vďaka nízkym celkovým nákladom na vlastníctvo (TCO) radu AcuLaser C3900N môžu firmy znížiť svoje prevádzkové náklady a ďalšiu úspory môžu dosiahnuť vďaka tonerovým kazetám s vysokou výťažnosťou a čiernym tonerovým kazetám, ktoré prichádzajú vo výhodnom balení po dvoch kusoch, čím je možné optimalizovať náklady na tlač jednej strany.

Rad AcuLaser C3900N je dostatočne flexibilný a dokáže sa prispôsobiť potrebám stredne veľkých firiem a korporácií, a navyše vďaka dvom zdrojom papiera a voliteľnému prídavnému zásobníku na 500 listov ľahko zvláda rozsiahle úlohy tlače. Pri modeli DN je k dispozícii tiež automatická duplexná jednotka na obojstrannú tlač. Aby tlačiareň udržala krok s rastúcou firmou, je možné naďalej rozširovať kapacitu pamäte (RAM) a pevného disku.

Rad AcuLaser C3900N je kompaktný a ľahko ovládateľný, je vybavený veľkým LCD displejom, a aj preto ľahko zapadne do každého kancelárskeho prostredia. Jeho integrácia do IT prostredia je tiež jednoduchá vďaka emuláciám PLC6, PS3 a PDF1.7, pokročilým protokolom IPv6 a podpore Gigabit Ethernetu. Podpora pokročilých protokolov IPSec/SSL zvyšuje úroveň zabezpečenia citlivých materiálov.

Eugénie Raynaud, produktová manažérka pre laserové tlačiarne spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „AcuLaser C3900N je jedným z cenovo najdostupnejších radov farebných laserových tlačiarní vo svojej rýchlostnej triede na trhu. Vďaka nízkym nákladom na tlač jednej strany a jeho vysokej špecifikácii získavajú stredne veľké firmy a korporácie skvelú hodnotu za prijateľnú cenu.”

Odporúčaná maloobchodná cena radu AcuLaser C3900N sa pohybuje od 657,- eur vrátane DPH a je možné ho zakúpiť od 1. decembra 2010.

 

 

Súhrn najdôležitejších vlastností
• Tlačí farebne aj čiernobielo rýchlosťou 30 strán za minútu

  • Štandardne sa dodáva so sieťovým rozhraním
  • Automatická duplexná jednotka pri modeli DN
  • Možnosť rozšírenia RAM, HDD a kapacity papiera
  • Kompaktný dizajn
  • Jednoduchá obsluha vďaka veľkému LCD displeju
  • Emulácie PCL6, PS3, PDF1.7, protokoly IPV6 a Gigabit Ethernet
  • Podpora IPSec/SSL
  • Čierne tonerové kazety v balení po 2 kusoch

- koniec -

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete. Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com

 

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.
www.epson-europe.com
 

 

Environmentálna vízia 2050
http://eco.epson.com