Nové zariadenie Epson® Stylus Photo PX700W: HD (High-Definition) multifunkčné zariadenie pre fotografie s vysokým rozlíšením

Uvedením nového zariadenia Epson Stylus Photo PX700W od spoločnosti Epson začína nová éra domácej tlače fotografií.

B r a t i s l a v a , 11. novembra 2008 – Kombináciou výnimočných funkcií a povestnej kvality sa zariadenie Epson PX700W stáva dokonalou domácou tlačiarňou pre nádejných fotografov i skúsených používateľov fotoaparátov D-SLR. Zariadenie PX700W vyznačujúce sa špičkovým dizajnom s čistými líniami a lesklým čiernym povrchom bez problémov zapadne do akéhokoľvek živého prostredia.


*+PX700W.jpg+
Zariadenie Stylus Photo PX700W používa technológiu tlačovej hlavy Epson Micro Piezo™, ktorá v spojení s fotografickými atramentmi Epson Claria™ zabezpečuje vernosť fotografií, ostrosť a živosť farieb a rýchlu výrobu fotografií (počas 17 sekúnd) prekračujúcich kvalitu fotolabu.

95 % európskych domácností vlastní digitálny fotoaparát, a preto je možnosť domácej tlače fotografií v kvalite ako z fotolaboratória (i lepšej) základnou súčasťou moderného životného štýlu prakticky využívajúceho súčasné technológie. Zariadenie Epson Stylus Photo PX700W úsporne tlačí fotografie s vysokým rozlíšením vďaka samostatným zásobníkom atramentu, pri ktorých je nutné vymeniť len spotrebovanú farbu.

Okrem nápadného dizajnu sa toto moderné zariadenie s mnohými funkciami vyznačuje možnosťou priamej tlače z fotoaparátov s rozhraním Pictbridge alebo integrovanou čítačkou pamäťových kariet. Dva zabudované zásobníky papiera umožňujú používateľom pripraviť si obyčajný i fotografický papier.

Zariadenie Stylus Photo PX700W má integrované pripojenie Wi-Fi a Ethernet, takže je dostupné všetkým členom domácnosti. Vďaka kompaktnému dizajnu a zabudovaným funkciám skenera a kopírky predstavuje multifunkčné zariadenie s možnosťou použitia na potlač diskov CD a DVD.

Prehľad charakteristických vlastností zariadenia Epson Stylus Photo RX700W:
  • fotografie v lepšej kvalite ako z fotolaboratória;
  • zabudovaný Ethernet a pripojenie Wi-Fi;
  • štýlový a moderný dizajn;
  • doteraz najrýchlejšia atramentová tlačiareň Epson;
  • kompaktná fotografická tlač;
  • jednoduché ovládanie s farebným displejom LCD s uhlopriečkou 6,3 cm;
  • tlač na rôzne médiá: bežný papier, veľmi lesklý papier, dokonca disky CD a DVD;
  • skener s rozlíšením 2 400 dpi;
  • úsporná tlač so samostatnými zásobníkmi atramentu – meníte len tú farbu, ktorú používate;
  • Epson Stylus PX700W, odporúčaná cena 232 € vrátane DPH.

- koniec -
*+claria.jpg+

Fotografický atrament Epson Claria™
Fotografický atrament Epson Claria™ je trvanlivý, šesťfarebný atrament na báze farbív, ktorý zabezpečuje vysoké rozlíšenie a kvalitu fotografií lepšiu než z fotolabu a je ideálnym partnerom pre tlač obrázkov z najnovších fotoaparátov D-SLR a kompaktných digitálnych fotoaparátov. Fotografický atrament Epson Claria™ podporuje široký farebný tónový rozsah a jemné prechody pre živé výtlačky. Fotografie vytlačené s fotografickým atramentom Claria™ vydržia až 200 rokov vo fotoalbume alebo 98 rokov vo fotorámčeku .

O skupine Epson
Spoločnosť Epson je popredným globálnym výrobcom zobrazovacích a tlačových zariadení vrátane tlačiarní, projektorov 3LCD a malých a stredne veľkých displejov LCD. Spoločnosť Epson má inovatívny a kreatívny prístup a jej cieľom je prekonávať vízie a očakávania zákazníkov po celom svete prostredníctvom produktov, ktoré sú známe pre svoju vynikajúcu kvalitu, funkčnosť, nenáročnosť na priestor a úsporu energie.
Spoločnosť Epson predstavuje sieť 109 spoločností po celom svete s počtom 88 925 zamestnancov a je hrdá na svoju prácu v rámci ochrany životného prostredia a v ďalších oblastiach, v ktorých pôsobí. Je vedená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corp. Celkový predaj tejto skupiny bol vo fiškálnom roku 2007 1 347 miliardy jenov.

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a je strategickým riadiacim centrom pre Európu, Stredný Východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom rolu 2007 obrat 1 854 miliónov €.

V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Katarína Poláčková
PRime time, s.r.o.
Tel: +421 2 6726 73 40
polackova@primetime.sk