Nové jednoducho ovládateľné centrum domácej zábavy Epson: multifunkčný videoprojektor EH-DM3

20. októbra 2009 – spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca videoprojektorov , oznamuje k dnešnému dňu uvedenie na trh nového jednoducho prenositeľného multifunkčného videoprojektora pre domáce kino EH-DM3. Ideálny pre milovníkov filmov, športových prenosov, hier alebo dokonca karaoke – projektor EH-DM3 prináša veľkú zábavu pre celú rodinu na ešte väčšej ploche s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.

Nové jednoducho ovládateľné centrum domácej zábavy Epson: multifunkčný videoprojektor EH-DM3


Štýlový multifunkčný videoprojektor EH-DM3 má jednoduché ovládanie, je prenositeľný a ponúka naozajstný zážitok na veľkej premietacej ploche – je to dokonalý rodinný videoprojektor pre domáce kino.

20. októbra 2009 – spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca videoprojektorov , oznamuje k dnešnému dňu uvedenie na trh nového jednoducho prenositeľného multifunkčného videoprojektora pre domáce kino EH-DM3. Ideálny pre milovníkov filmov, športových prenosov, hier alebo dokonca karaoke – projektor EH-DM3 prináša veľkú zábavu pre celú rodinu na ešte väčšej ploche s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.Videoprojektor EH-DM3 je navrhnutý s ohľadom na dnešné domácnosti. Spoločnosti Epson sa podarilo bez problémov integrovať veľké množstvo vysoko kvalitných komponentov, vrátane prehrávača diskov DVD/DivX a systému reproduktorov s virtuálnym priestorovým zvukom do jednej žiarivej a štýlovej skrine. Multifunkčný videoprojektor sa veľmi jednoducho ovláda a zostavuje, taktiež ponúka možnosti pripojenia cez vstup HDMI a port USB, čo umožňuje pripojenie externých zariadení ako napr. herných konzol, digitálnych fotoaparátov, televíznych set-top boxov a počítačov.

Alexandre Di Caro, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „Zariadenie EH-DM3 neprináša celej rodine len jednoducho ovládateľný videoprojektor pre domáce kino, ale zariadenie nabité mnohými zábavnými funkciami, pomocou ktorého môžete dokonca počúvať hudbu a prezerať si fotografie z disku CD. S jeho všestrannosťou a obrazovou a zvukovou kvalitou si môžete dopriavať sledovanie filmov, napínavé športové prenosy aj hry na veľkej obrazovke. Pre milovníkov karaoke sme nainštalovali vstup pre mikrofón.“

S jediným napájacím káblom zapojíte videoprojektor EH-DM3, ktorý je kompatibilný s technológiou HD, počas niekoľkých sekúnd a môžete začať s prehrávaním diskov DVD alebo DivX. Funkcia automatickej farebnej optimalizácie zaručuje, že v akýchkoľvek svetelných alebo okolitých podmienkach je v prevádzke najvhodnejší farebný režim, a navyše sme k tomuto ľahkému prenosnému projektoru pridali rukoväť, takže ho môžete využiť kdekoľvek.

Alexandre Di Caro pokračuje: „Kompaktné rozmery projektoru EH-DM3 vám uľahčia život, pretože ho môžete prenášať, kam potrebujete – do inej miestnosti, na návštevu k priateľom alebo dokonca na dovolenku“.

Inovácia spoločnosti Epson bola východiskovým bodom pre tento procesor EH-DM3 s technológiou 3LCD, vďaka ktorej je obraz ostrý a jasný. Vďaka farebnému svetelnému výstupu (CLO) v hodnote 2000 lúmenov a kontrastnému pomeru 3000:1 si môžu používatelia užívať prvotriednu kvalitu obrazu aj za veľkého jasu. Lampa E-TORL spoločnosti Epson prináša energetickú aj finančnú úsporu.

Videoprojektor EH-DM3 bude možné kúpiť od novembra 2009 a bude predstavený na veľtrhu IFA 2009.

Prehľad charakteristických vlastností zariadenia Epson EH-DM3:
• centrum domácej zábavy s veľkou premietacou plochou a s integrovaným prehrávačom nosičov DVD a DivX;
 • rovnaký zážitok ako v kine (kompatibilný s technológiou HD, pomer strán 16:9, skvelá kvalita obrazu a zvuku);
 • automatická farebná optimalizácia zaisťuje, že je využívaný vždy najvhodnejší farebný režim;
 • široký výber portov: HDMI, PC, USB, disky, TV tuner, digitálny fotoaparát, prehrávač súborov vo formáte mp3;
 • kompaktné a nové štýlové čierne vyhotovenie;
 • 1 vstup pre mikrofón pre pobavenie pri karaoke párty;
 • 2 vstavané 10 W stereo reproduktory pre dokonalý zážitok z hry a premietania;
 • vysoko kompaktné prenosné centrum zábavy s rukoväťou a módnym mäkkým prenosným puzdrom (so špeciálnym puzdrom na disky DVD);
 • jednoduchá inštalácia: bez akýchkoľvek káblov okrem napájacieho;
 • vynikajúci jas (hodnota CLO = 2000 lúmenov) v akýchkoľvek podmienkach;
 • skvelý kontrastný pomer (3000 : 1) zaisťujúci vysokú kvalitu obrazu;
 • záručná doba 3 roky (vrátane lampy);
 • Odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH je 649 EUR – na trhu od novembra 2009.

--- koniec ---

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v množstve výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD, pre spoločnosti aj domáce využitie, až po elektronické a krištáľové zariadenia sa snaží prekonávať vízie zákazníkov na celom svete.
Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 108 spoločnostiach na celom svete a hrdo čelí úlohe chrániť životné prostredie a komunity, v ktorých pôsobí. http://www.epson.co.jp/e

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Stredný Východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe zamestnáva 2 400 ľudí a vo fiškálnom roku 2008 zaznamenala obrat 1 569 miliónov eur. www.epson-europe.com