Multifunkčná tlačiareň ideálna pre fotoamatérov

Multifunkčná tlačiareň Epson Stylus Photo PX660 skenuje, kopíruje a tlačí fotografie, ktoré vypadajú lepšie a vydrží dlhšie ako fotografie z fotolaboratória.

Multifunkčná tlačiareň ideálna pre fotoamatérov

Spoločnosť Epson uviedla na trh multifunkčnú tlačiareň Epson Stylus Photo PX660, ktorá je vybavená funkciami skenovania a kopírovania a prináša rýchlu tlač lesklých fotografií vo vyššej kvalite, než akú ponúkajú fotolaboratóriá. Tlačiareň PX660 je navrhnutá tak, aby vyhovela potrebám fotoamatérov, ktorí ocenia jej jednoduchú obsluhu prostredníctvom LCD displeja a dotykového panelu s inteligentnou navigáciou.

Tlačiareň PX660 pracuje s atramentom Epson Claria (atrament na báze farbiva pre tlač vo vysokom rozlíšení) a tlačí fotografie špičkovej kvality, ktoré vydržia až 98 rokov zarámované alebo viac ako 200 rokov vo fotoalbume*. Tlačiareň sa tak stáva dokonalým doplnkom k najnovším digitálnym zrkadlovkám a kompaktným fotoaparátom.

Užívatelia ušetria čas a vyhnú sa možným ťažkostiam vďaka priamej tlači z pamäťových kariet, USB kľúčov a fotoaparátov s rozhraním PictBridge™. Tlač fotografie s rozmermi 10x15 cm trvá iba 12 sekúnd*. Užívatelia tiež môžu dať vlastný štýl aj svojim CD a DVD diskom priamou potlačou vhodných nosičov.

Tlačiareň PX660 ponúka výber z radu zásobníkov atramentu**, ktoré vyhovejú akýmkoľvek potrebám tlače. Samostatné zásobníky atramentu znamenajú zníženie nákladov pre užívateľov, pretože stačí vymeniť iba spotrebovanú farbu, a energetická účinnosť tlačiarne, ktorá spĺňa podmienky programu ENERGY STAR, pomáha znižovať výdavky na spotrebovanú energiu aj negatívny dopad na životné prostredie.

Julian Maddock, product manager spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „Fotoamatéri môžu byť na svoje fotografie vytlačené tlačiarňou PX660 skutočne pyšní. Tlačí lesklé fotografie v živých farbách, čím sa skvelo hodí pre tlač snímok zhotovených vo vysokom rozlíšení, a funkcie skenovania a kopírovania z nej robia šikovný doplnok každej domácnosti.“

 

 

Najdôležitejšie vlastnosti:
- Skenovanie, kopírovanie a tlač fotografií vo vyššej kvalite ako z fotolaboratória
- Rýchla tlač fotografií s rozmermi 10 x 15 cm približne za 12 sekúnd*
- Jednoduchá obsluha pomocou 6,3cm LCD displeja a dotykového panelu s inteligentnou navigáciou
- Priama tlač na vhodné disky CD a DVD
- Zobrazenie a tlač fotografií priamo z pamäťových kariet, USB kľúčov a digitálnych fotoaparátov s rozhraním PictBridge™
- Vďaka energetickej účinnosti multifunkčného zariadenia nesúceho označenie ENERGY STAR sú výdavky za energiu a negatívny dopad na životné prostredie nižšie
- Fotografie vydržia až 98 rokov zarámované alebo viac ako 200 rokov vo fotoalbume*
- OCR software umožňuje jednoduché úpravy naskenovaného textu
- Epson Claria™ je atrament na báze farbiva vhodný na tlač vo vysokom rozlíšení, ktorý sa dokonale dopĺňa s najnovšími digitálnymi zrkadlovkami a kompaktnými fotoaparátmi
- Úspora nákladov na tlač vďaka samostatným zásobníkom atramentu – stačí vymeniť len spotrebovanú farbu
- Ponuka zásobníkov rôznej kapacity, ktoré vyhovejú akýmkoľvek vašim potrebám**

Tlačiareň Epson Stylus Photo PX660 je možné zakúpiť od 1. decembra 2010. Odporúčaná maloobchodná cena tlačiarne PX660 je 130,- eur vrátane DPH.


*Ďalšie informácie nájdete na webe www.epson.sk
**Niektoré zásobníky atramentu nie sú dostupné vo všetkých oblastiach. Kompletné informácie o kompatibilite nájdete v užívateľskej príručke k tlačiarni.