Epson štartuje Roadshow 2011 po krajinách strednej a východnej Európy, na ktorej predstaví produkty pre nadchádzajúce obdobie

Epson štartuje Roadshow 2011 po krajinách strednej a východnej Európy,  na ktorej predstaví produkty pre nadchádzajúce obdobie

Za účasti popredných predstaviteľov spoločnosti Epson Europe pre strednú a východnú Európu, pána Paula Schmidta, Head of Eastern European Sales ESD a ďalších, bude odštartovaná Roadshow 2011 spoločnosti Epson po krajinách strednej a východnej Európy, na ktorej bude obchodným a korporátnym  partnerom a zástupcom médií predstavená nová stratégia „Engineered for business“ a business produkty pre nadchádzajúce obdobie.

Roadshow 2011 sa prvýkrát predstaví 5. septembra  v Talline, ďalej potom budú nasledovať mestá Riga, Vilnius, Varšava, Krakov. Potom už Roadshow 2011 zamieri do Českej a Slovenskej republiky. 

20. septembra bude roadshow hostiť pražský hotel Corinthia, 22. septembra potom bratislavský hotel Crowne Plaza. Ďalej bude roadshow pokračovať cez Budapešť, Bukurešť až do Sofie, kde bude 3. októbra celá akcia ukončená.

V súvislosti s novou stratégiou uvedie spoločnosť Epson na trh viac ako 100 nových business produktov v priebehu tohto roka. Najzaujímavejšie novinky budú prezentované partnerom v priebehu celej akcie.

Roadshow je otvorená všetkým záujemcom z radov dílerov či korporátnych partnerov. Pokiaľ ste sa ešte neregistrovali, môžete tak urobiť a zaslať svoju registráciu na email marketa.chmelikova@epson.eunajneskôr  do 9. septembra 2011.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.

Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí.http://global.epson.com

O spoločnosti Epson Europe

Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur.

www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050

 http://eco.epson.com